Adsense isplata kasni?

prebaci se u sparkasse ubuduće

[email protected]

napiši im poruku, ali ih malo napadni s visoka. Znaju nekada zabušavati, ali ako im dobro sročiš trznu se i nećeš imati problema u buduće. Tako sam i ja …

6 Likeova

Ja pokusavao prosle hefte na ovaj mail ali mi ne javljaju :confused:

Pokusat cu opet.

Aha uredu aj pokusat cu

zivo me zanima kako ste zaradili limit ako sarkazam u prijasnjem postu niste primjetili…

1 Like

Jel vam se kad dogodilo ili ste čuli za slučaj da google mjesecima ne isplaćuje zaradu sa računa niti odgovaraju na mail kojim je problem prijavljen… a nema nikakvih upozorenja ili blokada računa.

Riječ je o ozbiljnom iznosu novca.

Ima li tko ideju kako isplatiti novac?

ne, ide sve automatikom ako imas u accountu normalan payment monthly , svaki mjesec si placen tocno u isto vrijeme otprilike 21.og u noci na 22…

ako ste slucajno kupili racun mozda ima tamo podesen u postavkama da se ne šalje monthly ili je stavljen limit da se ne isplacuje do zadanog iznosa…
pogledaj si u postavkama, payment options pa promijeni na monthly i stavis iznos 70€ koliko je minimum…

Da, račun je kupljen (nije moj, jedan poznanik me tražio savjet).
Sve od navedenog je podešeno kako treba. Pokusalo se sa više načina isplate (devizni račun, WU, ček) ali ništa nije prošlo.

[email protected]

Saljem danima, ne javljaju, sta da uradim?

cekaj 10 radnih dana ako ne sjedne onda imas support samo ne taj mail koji je napisao user iz sprdnje :wink:

2 Likeova

Hvala na objasnjenju :slight_smile:

https://support.google.com/adsense/contact/open_contact

Evo preko ovog,odgovorili su mi u roku od 24h,i poslali ponovo isplatu…

Kad već govorimo o zaradi ne zaboravite i ovo:

Istina ziva ja sam prodao 1 bitcoin za vrijeme dok je bio 10k $ i imao sam toliko zavrzlama oko toga da to nije normalno zato sada kada i ako se olucim prodati btc, eth ili ltc iskljucivo ja kupcu valutu on meni novac na ruke i fino popijemo kos i kavu/pivu

Otvarajte kod nas u Bosni :joy: Ja u petak donio u kesu 12.000 KM ( 6k e), ma ni da spomene odakle je novac. :joy::joy:

2 Likeova

Imam drzavljanstvo nije problem :slight_smile:

1 Like

Jos bolje, iskoristavajte te pogodnosti kad je vec ovdje “sloboda”. Dok jos moze :joy:

1 Like

iskoristite bosnu, budite kao mamić hahahahaha

3 Likeova

Ma kad legnu pare banka nista ne pita u Bosni hahah…Tako da samo opusteno :sunglasses::sunglasses:

Pozdrav zanima me da li adsense odgovara Subotom i Nedjeljom kada im posaljete email?