Adsense isplata kasni?

Ljudi šta bi ovo trebalo biti? Jesu ovo zaostatci iz 2015? xD

Samo da Javim da je ovaj mjesec isplata na vrijeme,

poyy

Meni kasni isplata ovaj mjesec…

ja još nisam imao isplate xd

Prošlo je 5 radnih dana od isplate i ništa.
Koga da kontaktiram od Googla neki link ili nešto.
Banku sam zvao navodno je sve ok sa računom.
Uvijek mi je bila isplata 22. u 9 sati.
Mislim da neće nikako ni uplatit.
Dobio sam email i stanje mi je trenutno 0. I pište sve da je poslano.

gdje piše? jesi li dobio mejl od googlea?

Ako su pare odbijene od strane banke trebalo bi ti doci na adsense crveno zuta linija…Ako ne dodje ne znam onda

https://support.google.com/adsense/?visit_id=1-636683167219239765-1023602350&rd=1#contact=1

Pisi ovde tako sam i ja isplatio

da došao je i još imam na adsensu u stavci placanja,da mi je uplaceno,stanje mi je 0 od 21. kad sam dobio mail. U istoj stavci mi piše da je zadnje placanje izvšeno ovaj mjesec u iznosu koji sam trebao dobiti. Napominjem da su mi u tom trenutku bili blokirani oglasi. Radi kršenja pravila kao kopiranje vrijednog oglasnog prostora. Ali nestala mi je i ta greška… I nisam dobio nikakvu opomenu kao da mi je radi toga možda odbijena isplata…

Je li kod koga jos Adsense Analitika zamrza i ne pokazuje nista za zadnjih 24 sata?

Meni jedino sta je doslo je mail isplate adsense accounta koji je banovan 2016.

Kod mene ne prikazuje nista za danasnji dana, sve nule :joy:

Citao sam ovako na forumima da se radi o nekom bug-u sinoc, bice da je gugl opet pijan. :smiley:

Mozel jedno pitanje…Adsense mi je posalao pare ali je saada banovan,Znaci oni su mene banovali 25. a poslali su mi mejl da su pare poslane 31.

Sada ne mogu kontkatirati njih,sad ne zanima imam jedanr racun sa kojeg mogu kontaktirati adsense preko ovog linka https://support.google.com/adsense/?visit_id=1-636683167219239765-1023602350&rd=1#contact=1

samo upisem od starog racune podatke i posaljem?Da li je to ispravno

Nije ni čudo da si dobio ban. Pošalji im podatke preko linka , samo naznači da se javljaš u vezi drugog računa. Da se ne zabune

Hvala ti puno,ja samo stavim onaj PUB i email od drugog racuna

Ovo da se sam prijavi da jos jednom banuju :joy:

I ja također :’) (20 znakova)