Adsense isplata na čekanju

kod mene nema još ništa kondam do 00:00 bi trebalo realno…

1 Like

4-6 miliona druze tim121

1 Like

Ovdje je jedino realno, da nista nije realno.

Sta radi internet mogul na ovom forumu… :joy:

Mi se smijali, a gle sad :joy:

1 Like

The Experts Say “There has been a delay in paying off our site, but our engineers are already working on this vulnerability and this should be repaired soon.

As soon as I learn something new in this matter, I will write to you right away.

so if you think this delay was for holiday reason you are wrong, i don’t know who the hell give some peoples stars and the tell us sh*t here making like they are experts and don’t know nothing about what is going on. some people in Canada get paid on Friday, also in Singapore,

so 21 October was also Sunday and i got the email from google adsense so they pay and worl even on Sundays. so it is not about they thanksgiving day, almost one week has past and still nothing . so here is a problem with google adsense not with holidays.

Truth is holidays DO play a role at times in payment delays, it’s even written into the policies. That being said, yes, a few publishers have been reached out to by Google indicating there is a technical issue in the payment system.

Experts … Šmekperts… sve skupa samo nagadanja… najaci su ti sta pisu da dobili odg od supporta pa neznaju ni 3 recenice engleskog napisat… ili stave screenshot iz kamenog doba :wink:
… jos malo pa ce se probudit inzinjeri u kalifoniji pa ce otvorit pipu :slight_smile: a onda :money_mouth_face:

Imaju po twitteru screneshoot gdje je odgovor supporta da se radi o tehnickom problemu.

Ovaj lik sto je napisao ovo pod navodnicima Truth… je stvarno expert ima bejdz na google forumu. Preko 500 top rated postova.

Ja sam takođe premijum, pre dve godine poslao pitanje, izađe mi automatski odgovor, neko će se javiti u roku od 24 sata, a ako je gužva onda za 48 sati.

Javili su se posle 14 dana i poslali generički odgovor.

Neznaju tačno gde je ovo zapelo i neznaju tačno odgovoriti nekoliko dana. Ali zato znaju da pronalaze ljudima dlaku u jajetu i da ih cimaju.

Što je bilo pre, bilo je. Sada, krajem 2018 godine, Google je firma koja nema ljudi koji mogu nešto kvalitetno napraviti. Njihov način ekspanzije se svodi uglavnom na akvizicije postojećih poslova koje potom uglavnom upropaste.

Nalog na Adsensu imam od 2007 godine i svega sam se nagledao. Ova zajebancija oko kašnjenja zarade je samo primer trenutnog stanja.

21 Nov 2018

Automatic payment pending: Bank transfer to bank account • • • • xttxod

U sredu su ovo napisali, a 5 dana kasnije i dalje banana.

Za sve kojima je ovo jedini način zarade od sajtova preporučujem da odrade diverzifikaciju prihoda od sajta. Ovo bi moglo postati trend u nekom narednom periodu.

Meni nikada nije jasno kako netko ima na tisuce ili milijun dnevnih posjeta i zivi od G adsensa? Kada bi imao toliko posjeta to bi mi bilo zadnje da bi stavio na stranicu pogotvo na web s nasih prostora. Samo da podignete web shop tematike vase stranice zaradivali bi nekoliko puta vise. Da ne govorim o prodaji banera, pr clanaka…potrebno je samo otvoriti firmu i to je to.

Samo jedan update.
Dobio sam mail pa da podijelim sa svima.
lp

1 Like

prije otprilike godinu dana kada je google najavljivao popup blocker ugrađen u chrome bila je rasprava na jednom forumu, vlasnici velikih popup mreža su tražili način da zaobiđu taj adblocker … i evo šta je vlasnik jedne od najvećih popup mreža napisao

sada opet najavljuju neki adblocker, valjda ću preživjeti i ovaj decembar

Kakav mail?

*dvaes karakterra

Basic :slight_smile:

blago tebi
hahaha
meni još nema ništa

Jesi ozbiljno dobio ili? Super ako je tako, onda ide problem ka rjesenju.

Imam dva naloga.
1 je primio mail.
drugi ne.
Ali ja mislim da je to oke sada.

Pa kad si dobio, sad nekad jel? Sta ti pise u mailu, koji datum uplate?