AdSense na Ezoic - isplati li se?

Sajt mi je jucer odobren za Ezoic, no sad se mislim koju metodu placanja odabrati.

Mislio sam Wise bank transfer, no ako je ovo istina: ACH vs wire transfer: what's the difference? - Wise
“Most banks charge around $15 to receive international payments made using SWIFT”
To je van pameti, znaci za 20$ threshold 15$ ce mi uzeti banka. Ima li tko iskustva koliko banke uzimaju za ovaj transfer?

btw koliko vidim, potpuno su unisteni Core Web Vitalsi, iz zelenog u duboko crveno…

1 Like

@Mate_Peric naravno, a uz sve to imaju nevjerojatno glupu i neintuitivnu metodu implementacije svojih reklama. Ja sam ih maknuo nakon 2 dana.

1 Like

Povezao sam preko Cloudflare, a ovaj njihov predstavnik je poslozio reklame pa mi nije to bio toliki problem, ali Core Web Vitalsi su na dnu
Potrosio sam citavo popodne petljajuci oko Leap-a ali razlika nikakva …

Zarada je koliko vidim nesto veca
Za sada mi Guglo drzi ranking ali ne znam koliko dugo…

Ma nema šanse da uštimaš CWV dok si na Ezoicu. Mogu oni pričati što hoće, ali to je jednostavno nemoguće jer im je cijeli sustav spor, jednostavno im se reklame sporo učitavaju. Barem je tako bilo prije par mjeseci

Jos uvijek je tako.

Jel znas koliko banke uzmu sebi ako ostavim ovaj ‘Bank Transfer with Wise’?
Jesi pokusavao ovaj Mediavine Journey ili ostajes na AdSensu?

Prijavio sam se na journey, ali neću imati 10k sessiona nego nekih 8-9 pa ne znam hoće li me primiti. Vidjet ćemo još uvijek nije prošlo 30 dana.

Ako govoriš o Ezoicu ništa ne uzima Wise koliko se sjećam.

1 Like

Nadam se da je tako, ali ovdje govorim o prijenosu na lokalni bank (PBZ) racun, ne Wise racun

Ja imam dosta vise od 10k ali problem je sto je Indija 1. traffic source, US je tek drugi …

Jesi li sta kemijao oko ovog Grow-a, maknuo sam ove subscribe forme i recommended content jer mi to ne treba u zivotu, a nigdje nije objasnjeno jeli se to mora ostaviti …

Ma nisam ništa posebno, više manje sam sve ostavio kako oni postave. Isprobavao sam neke stvari kao onaj header recommendation (ona traka što se vrte članci), ali to mi se ne sviđa. Mislim da koncept nije loš al trebao bi se poigrati s time.

Navodno je poanta Grow-a first party cookiesi ali misterija mi je kako oni pomocu ovoga mjere promet na stranici…