Adsense odbio web lokaciju - što napraviti?

Postaju zesce sranje… sto sad ti ljudi sa takvim sajtovima, koji su na vise njih imali solidnu zaradu, preko noci ostaju bez icega. Pa sto se glupani ne usmjere ka sprjecavanju kradja, ljudi im u 2018 kradu preko pop-up, ustvari kradu oglasivace pa se ovim ■■■■.

Mislim da je najveći gubitnik Google u ovoj priči. Pa nije da samo mi zarađujemo od tih reklama. “Loš sajt bez sadržaja” oni meni dobro rangiraju na tražilici i daju mi posjetu, a ne žele da od te posjete oboje nešto zaradimo. Weird.

1 Like

Ljudi ti pisu o promjenama, to sta ti imas stari sajt sa starom domenom je drugo, no ovi sta sada apliciraju za nov sajt tesko da ce dobit nalog osim ako ne zadovoljava kriterije koje sam naveo… Ovo nije samo od mene nego od vecine, to sta ste ti i jaran dobili preko noci je iz razloga koji sam naveo gore.

Ne samo da ne odobrava sa lakocom, vec mice reklame sa sajtova koji nisu po njihovim standardima. Ako se ovaj trend nastavi, vecina sajtova nece biti spremna za monetizaciju, sto je zapravo minus za GG…ne znam kako oni misle sa tim adsense, izgubit ce puno u svakom slucaju.

Ubije me malo u pojam kada vidim sajtove koji navode na klikanje i prikazuju oglase u pop-upu da im se prikazuju Adsense oglasi, a s druge strane meni ne odobre sajt na kojem želim pošteno zaraditi.

Mnogi od njih se vise nece vratit, radit ce oni jos neko vrijeme dok GG skroz ne poskidaju pop up sajtove, trash news portale etc.

isto ovdje… Jesi rijesio problem u medjuvremenu?

Za sada nisam ništa riješio… Dokupio sam nešto sadržaja, sredio web da izgleda pristojnije, te poslao na novi pregled baš jučer. Očekujem odgovor sutra, iako im piše da u roku jednog dana najčešće odgovaraju. Nadam se pozitivnom odgovoru.

Jel news portal il nesot drugo?

Sajt s igricama.

20 znakova.

Za sajt s online igrama nikad neces dobit approval bez obzira na sadrzaj.

Ja imam problema sa news sajtom :confused:

Kad se doda nova domena na adsens,koliko traje “Pregled”…

odbiju te u roku 36 sati

2 Likeova

meni ce sad 48 sati i još na pregledu xd

@tim121 Jel ti bjese onaj sto pravi sajtove za adsense? :smiley:

1 Like

Meni još nisu odgovorili na onaj request od prošlog tjedna.

Kad su odbijali, odbili su u roku 24 sata.

Fejsbuk je umro prošle godine u proleće. Ceo internet se teško razboleo, zarazili su ga paraziti i sada umire sve brže i brže. Očekujem tačku smrti za oko 4-5 godina. Do tada će se stanje pogoršavati sve više.

Vreme je polako da se razmatraju i oblasti koje će tek da imaju 5-10 godina slobode kao što je to bio slučaj sa internetom. Te oblasti bi mogle biti VR i AI, koliko god to imalo neku drugu pozadinu, tu će biti velika šansa u narednim godinama, dok naravno i te oblasti ne udju u fazu potpune kontrole, kao što će to uraditi sa internetom za par godina.

meni je čovjek u srebreniku govorio prije 3 godine da fejsbuk umire ja mu nisam vjerovao, sad vidim koliko sam glup ispao hahaha

samo se sa ovom tvojom prvom rečenicom donekle mogu složiti, ovo ostalo ne mogu potpisati

nije sve tako crno

1 Like

Voleo bih da nije sve tako crno, ali bojim se da jeste. :slight_smile:

Takodje, ko garantuje da i za ostale stvari još nisi dobio dovoljno informacija da bi izvukao drugačiji zaključak kao što je to bio slučaj sa fejsbukom? :slight_smile: