ADSENSE- Odobravanje računa. Primjeri, Savjeti, Sugestije!

sad sam podesio ispod slike


Umjesto ove reklame preporucujem ti da postavis 300x250 na desktopu.
Na mobilnom je uredu.

1 Like

ne znam kako da namjesitim posebno za mobilni a posebno za racunar :grin:

zeks ideš na oglasi➙pregled ➙ klik na po oglasnoj jedinici➙ klik na prikazani oglasi
potom ideš fiksna i upišeš dimezije oglasa kako ti je na primer rekao Sacir Satko ili već koje ti želiš dimenzije i naravno na kraju sačuvaj (izradi) kopiraš dati kod i OLA ! Gotovo
napomena upustvo sam ti dao kako je na adsense hrvatskom (na srpskom je malo dugačije napisane reči)

a velike ti razlike nije kineski :joy: Hvala vam

1 Like

Kako ? Imam blog preko 1300 postova,dnevno 10000 posjetioca i svaki put odbiju ne znam do čega je

Baci nam link na blog pa da vidimo.ili malo više info nam daj o kakvom blogu je reč, koji jezik,koliko je blog star blogger ili neki drugi itd… Ovako ko baba vanga možemo da nagađamo šta je u čemu je problem :grinning:

Kao prvo vidim u meniju “About” vodi na neku “levu stranicu” to jest vodi na link o imenu tvog templata about us Napiši tu par redaka o čemu pišeš na blogu Link “Zabava” vodi na nepostojeću stranicu.

Svi članci (koliko sam video malo listajući) su kopirani sa drugih sajtova što gogole adsense ne voli .Za adsense oglase moraš imati unikatan, dobar kvalitetan sadržaj

Ja vidim da je ovo miks jezika na blogu malo ekavica ( srpskI) malo ijekavica (hrvatski ili bosanski ) Što za adsense oglase nije prihvatljivo. Da na ovo dodam da je bosanski jezik nepodržan jezik za adsense

Takođe slike vidim nemaju izvor odakle su (ono foto: bla bla ) I ne zna se da li su free ili autorske (na ovo zadnje možeš da se opečeš da te neko tuži za autorska prava slika)

Nemaš GDPR izjavu o kolaćićima i privacy police

Imaš widget Facebook onoga ko je pravio templat ???

Mnogo toga fali blogu da bi bio “kandidat” za adsense oglase

Na kraju krajeva najbolje je napraviti sajt i kupi domen ako hoćeš ozbilno da se baviš sajtovima i budeš webmaster Jer blogspot ne izgleda baš profesionalno ajd tako ako mogu da kažem da kažem

1 Like