ADSENSE- Odobravanje računa. Primjeri, Savjeti, Sugestije!

hoce li biti 120 clanaka da odobri

moze i 20 biti dovoljno… ja sam s 20 bio odobren… mada sad ne bih slao bez barem 30

oke hvala ti ove neke sam izmjenio po 30%- 50% barem tako kaze copyscape

zeks koliko vidim u source kodu ti je jezik na sajtu bosanski <html lang="bs-BA"> Pokušaj da ga promeniš na hrvatski ili eventualno na sprski ( to su podržani jeziki za adsense )
P.S. ne znam koliko to može da utiče na dobijanje adsensea

1 Like

mislim da sam promjenio :grinning:

Vidim. Sad ti stoji lang=“en-US” ipak možda ti je boje da stoji hrvatski lang=“hr” ili (eventualno) srpski latinica lang=“sr-yu”` zbog toga što ti je jezik teksta (članka) na jedan od tih podržanih jezika za adsense

aha hvala ti sada cu

1 Like

ekipa, je li imate danas problema s logiranjem u vaš adsense account ?

Promjenio sam jezik na srpski ali adsense me odbio radi jezika… Sta da stavim ne razumijem ima li razlike Ćirilica ili Latinica?

meni je danas kada sam krenuo na adsens da se ulogujem( iskočilo kao nešto u fazonu gmail nalog ima sumljivu aktivnost i zahtevao je promenu passworda što sam i uradio, Što je sigurno sigurno je :grin:

Hm vidim da ti stoji u source kodu langua ge *lang=“hr” ne kontam :thinking: što nisu prihvatili…( ako su ti napisali da te odbijaju zbog jezika) Verovatno imaju nekoga ko izgleda dobro zna razliku između bosanskog, hrvatskog i sprskog jezika

bio je na lang=sr-RS sada sam.stavio na hr da vidim.hoce li ptihvatiti

Nadam se da će ti prihvatiti :smiley: I da neće primenjivati njihove nove smernice za publihsere od 30.9 2020

uhh bas su zahtijevni :wink:

E vala i vrjeme je bilo nakon 2 mjeseca su mi odobrili

1 Like

Drago mi je da su ti odobrili znači “taktika” je upalila :smiley:

1 Like

Zanima me da li je neko u skorije vrijeme,kako je korona dobivao PIN od adsensa koliko se sada treba cekati,imali nekih promjena?

Ispravka, na mobitelu ipak pokazuje jednu reklamu :slight_smile: .

jeli meni samo jednu reklamu?? Uzasan mi je crt na 1000 pregleda samo 6 klilova

Kod mene pokazuje ti normalno na homepage ima 4-5 ali u clancima ti ne valjaju, nalaze se ispod teksta skroz.