Adsense oglasi problem . molim za pomoc - hitno

Odobrene su mi sve web lokacije, ali mi se na svim domenama google oglasi pojavljuju iskljucivo na prvoj stranici, kada kliknem na neki post, na ucitanoj stranici nema oglasa, u čemu je problem? moze li mi neko pomoci?

Adsense bot nije skuzio relevantan sadrzaj?

moze li se to nekako rijesiti? ima li to veze sa malim posjetama i relativno mladim sajtovima?*

Prije da ima veze sa slabim sadrzajem. Ako nemas dovoljno teksta onda bot ne moze skuziti koji oglas da stavi.

hvala na pomoci :slight_smile: , pokusat cu sa dodavanjem teksta

Ipak se ne radi o textu, nesto drugo je u pitanju, nazalost :frowning: . nikako da otkrijem sta.

Ajde da ne spamujem sa novim temama, da pitam i ja ovde posto mi za slicnu stvar treba.
Kad idem na opciju da dodam sajt za adsense, izbaci mi ovu poruku

Gore mi pise da imam smao za YT i da dodam sajt ako zelim da imam i na sajtu reklame, a kad dodam sajt izbaci ovo na slici. To je vec mesec dana tako.

Zakaj vi ljudi ne kontaktirate AdSense? Mislim ovo su malo specificne fore.
Jedan onako elokventan mail i malo razumijevanja cuda rade.

Ma njih kad kontaktiras dobijas automatske odgovore, ako ih uopste dobijes… Ovo sam ja cisto pitao da vidim ako je neko imao slican problem, pa da vidim kako da ga resim, a ono generalno mi nije prioritet, pa reko kad se vec podenula ta tema da pitam :slight_smile:

Kod mene je problem da na homepage ne prikazuje a u widgetu i postovima prikazuje…

Nije tocno. Support je ono, support. Naravno da kako imaju milijune publishera da pokusavaju to skockat u genericke reply ispocetka, ali doista ako je pitanje relevantno, ne vidim zasto ih se nebi dalo dobit.
A ovako nest je svakako pitanje accounta ovdje i tak nekih bagova mozda, mozda nejasnoca, pa mozda tamo pitat fakat najbolje.

Zato jer ta opcija niti ne postoji ako nisi “jaki igrač”. :blush:
Evo što piše na Adsense webu kada se ulogiraš:

Podrška putem e-pošte
Izdavačima na našoj web-lokaciji koji redovito tjedno zarađuju više od 25 USD (ili protuvrijednost u lokalnoj valuti) nudimo višejezičnu podršku e-poštom. Napominjemo da izdavači koji ostvaruju bilo kakav prihod od YouTubea na svojim AdSense računima ne ispunjavaju uvjete za podršku e-poštom putem usluge AdSense i trebali bi posjetiti YouTube centar za pomoć.

Na Youtube helpu je ista stvar. :frowning:
Tamo sam nedavno pokušao kontaktirati Help desk, no nisam došao dalje od Adsense Foruma. Dobro, otvorio sam tamo thread (na engleskom) i objasnio problem, no javio mi se je - nitko. :frowning:

I, što sam tad’ učinio? Otvorio sam thread ovdje na Forumu i došao do rješenja skoro odmah. :smile:

1 Like

Sad si vec malo i “prekoristan”. Procitaj thread.
Oba slucaja su AdSense.

O Adsense (helpu) i govorim. :blush:

A email je sto? Nije komunikacijsko sredstvo?
Mislim ne kuzim.

Ako nema ni 25 usd onda ga fuckaj. Nema do guglanja.
Ali svakako se moze doci do supporta.

Što ne kužiš dragi i cijenjeni Nosf? :blush:
Na koji email bi im pisao? He he :slight_smile:

Ne može.
Dakle, da cirtiram tebe; Support nije uvijek ono, support. :smile:
(dok nemaš 25 usd tjedno)

Ja bi recimo sendao feedback sto je opcija kod svih acca, i ukljucio screenshot i eskalirao.
Tako se to radi.
Pretpostavljam da mase vas nema blage zapravo kak vece firme funkcioniraju, pa sad da tu se raspravljamo nemam pojma jel ima smisla.

Citirat cu ja sebe isto sam: treba mislit malo.
Ne vidim zasto bi im bilo kontra interesa pomoci ako je tehnicki problem (a tako izgleda).
Naravno; nakon sto bi proguglao i pokusao sam rjesit, no tu vec idemo u neukost, ono cookie obrisat ili slicno i uvjerit se da nije greska kod kompa ili neka tak banalna, nije lako.

Ako su responsive teme mozda nisi dobro postavio kod oglasne jedinice. Nekada sitnice znace hoceli se pokazati oglas ili ne… Jeli dobijes oglasni prostor ikako? Prazan, i jeli vidis element u kojem se treba pojaviti oglasna jedinica…?

1 Like

Ako ne zaradjujete toliko koliko je navedeno nemate tu email adresu za kontakt pa ih niti ne mozete kontaktirat.

imao sam masu klikova i ukinuli mi kanal,da li ce mi biti uracunati klikovi sa tog kanala ?