Adsense pitanja

[quote=“Mustang”]@Borg

Znači ti odeš u banku s čekom i rodnim listom i odmah ti daju na ruke XXX USD, koliko sam te skužio ? Koja je banka u pitanju ?[/quote]
Da točno, i dadu mi na ruke i bok. Erste banka.

A iznos čeka je veći od 200 USD ?

Nekužim kako jedna banka može tak raditi ak je je suma veće od 200 USD !

Da se malo navežem na temu, priče o podizanju novca sa rodnim listom su čiste priče bez veze to vam nitko nemože napraviti osim ako ti roditelji rade u banci.
Nigdje nemožeš niti u kojoj banci podignuti novac bez osobne a pogotovo ako se radi o čeku koji treba unovčiti.
Ovo se ne odnosi na redovite klijente banke mislim na one koji ih službemici poznaju pa na svoju odgovornost na ovakav način rade.
U mojoj poslovnici gdje sam svako par dana na šalteru netrebaju mi nikakvi dokumenti da bih podigao novac ili napravio neku transakciju, ali kad odem u bilo koju drugu poslovnicu nema teorije da išta mogu napraviti bez osobne iskaznice a o unovčenju čeka da niti ne govorim.
Vidim da se ovdje priča o čeku koji ide na inkaso nakon provjere i da se iznos isplati nakon 15 dana (koja je to banka koja isplaćuje nakon 2 tjedna) ja moram čekati punih mjesec dana tek tada mi je uplaćen na račun.
Novac možeš podignuti odmah i to sav iznos koji je uplaćen, ali kao što kaže …ala brale st…
sada je dolar nešto ispod 6 kuna pa nevidim baš dobrog razloga isti dizati jedino ako se baš mora.
Ja baš nemam neku šansu za upoznati kakvu tetu iza pulta na osnovu moga čeka koji donesem na naplatu, neznam zašto a jedino možda kad vidi koliki je iznos na čeku pa si misli šta si uopće dolazio sa tim i jedva čeka da me se riješi (da je malo veći iznos možda bi i mene zapazili) ali ovako ništa od toga…

nije ti sve u lovi Mateuss. kod zena…
ovo mi je drago cudi ad neki klinci sta još nemaju osobne vec zaraduju, neznam kako ce te kasnije da nebi doslo do zbrke sa imenima kad google otvori kod nas poslovnicu…mislim ad ste trebali otvoriti prvi accaunt na roditelje…

Klinci dizite lovu iako je na 6.2 al samo ako ce te ulagati u svoj razvoj… knjige, oprema i edukaciske stvari

Moze li mi neko pojasniti neke stvari. Naime, postavio sam Adsense pretragu na svoj portal, ali desava se to da kad pogledam izvjestaj…otprilike ovako pise

Upita 54…klikova 0 zarada 0

Detaljnije na:
http://img325.imageshack.us/img325/9743/zarada7su.png

Pretpostavljam da je zarada 0, zato sto nema klikova…zanima me da li je to zbog toga ili neceg treceg. Ustvari na sto se konkretno misli pod “klikanjem” ???

pa pod klikanjem ti se misli kada netko stisne na placeni oglas u pretragama (isto kao i na googleovoj trazilici). ne placaju te za pretragu vec kada netko klikne na sponzorirani rezultat

ak si maloljetan samo napisi si par godina vise da budes punoljetan a cek mozes unovciti ako imas osobnu
salju is USA
oko 10% ti se oduzme na unovcavanje
ne, ne na placuju postarinu

pozdrav!

Ne šalju iz USA već iz Europe, većinom iz Švedske
ako si maloljetan mogu te zafrkavati u našim bankama, tako da ti je bolje da je račun na roditelja
naknada ovisi od banke do banke. Zagrebačka uzme 50 kn, PBZ ne uzima naknadu za cekove ispod 200$…

koliko put sem rekel da ne treba biti puno ljetan…
ja nisam puno ljeta niti imam osobnu i morem dići novce… doneseš rodni list ili domovnicu… I bez problema podignem novce veče od $300 (nema zafrkancije s bankarima)
Erste banka uzima 40 kn naknade, no ali ako dižeš novce preko računa ili knjižice ne uzima se naknada u bilo kojem iznosu!

Affiliate i sve onjima!!

http://free-ka.t-com.hr/download/index.html

webmasters site

Evo imam jedno pitanje prosao ssam pedest dolara,i
gid ja mogu provjerit da li su mi poslali pin,
kad idem u payment history tami mi pise nesto da imam 15 $,
nigdej nema za pin nista
,
Hvala.

a nije valjad da ti to neznas …

[quote=“crowebmaster”]Evo imam jedno pitanje prosao ssam pedest dolara,i
gid ja mogu provjerit da li su mi poslali pin,
kad idem u payment history tami mi pise nesto da imam 15 $,
nigdej nema za pin nista
,
Hvala.[/quote]

Ma neces ti nista dobit…vidili su da spamas okolo…pa te nece isplatit…
ima takvih primjera dosta !

A nemoj me .j.j.je…

Sj…eb… cu cijeli adsense ako me nece isplatit.

daj frajeru malo smiri…

Malo sam citao po adsensu i pin cu dobit tek sljedeceg mjeseca ,
jer vode statistiku mjesec unazad za pocetnika,tako da i ovog mjeseca nece bit nista,

No nema veze ,zaposlio sam se za jednu tvrtku (promociju web stranice)preko student servisa tako da cu ipak dignut neku lovu.

pin salju 15.tog u mjesecu ali tek nakon sto skupis 50$. dakle ako si 16-tog skupio 50 nece ti ga posalti do 15-tog sljedeceg mjeseca. tu jos moras racunati da treba i do 20 dana da on dode.
a pare moze dobiti tek nakon 100$ dolara a ne 50$

Poslali su mi pin, danas se pojavio link,

a sto se tice sto dolara njih cu isto ubrzo skupit trenutno zaradujem 4-5 dolara dnevno.
No trebam to dignut na deset,to bi bila vec solidna zarada.

Mislim solidna zarada za mene

:vozac: :gitara:

mrak ja skupim odprilike 1 dolar na dan i tako 365 dana u godin sasvim super…bar za prostor i internet!