Adsense pitanja

Moze se to lagano povecat,
a ja stranicu imam i na besplatnom serveru,
a mislim da cu kupit uskoro neku domenu i hosting, te u planu imam prosirit sa javascripta i na php kojih imam puno na
kompjutoru ,
pa nek si ljudi skidaju.

A meni lova od google-a.

a ono kužiš kada bi se tako baš zarađivalo onda nitko nebi ništa drugo u životu radio već bi sjedio za compom i radio stranice…mislim može se ako imaš jedno 20 super posjećenih stranica!
Ono meni i ovo dosta sa svojih 150 unikata po stranicama nije tak ni preloše jer opće ne gledam na pare!I to većina dolazi sa zadnje stranice u potpisu ovo drugo je sve banana!

Zato jer na zadnjoj ti se pojavljuje adsense reklama,
a moze se i s jednom zaradivat puno,
ja u ovom tjednu cu probat dignut na 10 dolara dnevno,
zvuci nevjerovatno ali moguce,inace primjetio sam da je ljuc zarade stapanje reklama
s sadrzajem,
Prosjecni CTR mi je 4-5%
znaci na 1000 impresija imam 40-50 klikova a to je 5 dollara,

Dnevno imamm 700-900 impresija.

Mislim da se s adsensom moze zaradit jedna solidna placa s jednom stranicom ako se
ulozi trud.

a cuj iskreno pitanje je samo vremena kada ce te izbacit iz programa… malo bi trebao prouciti po forumima kakva ljudi imaju iskustva sa adsensom…
na 1000 impresija imati 40-50 klikova je kljuc u propast… eto samo da znas

…u smislu da je to puno ili malo? Nisam baš previše upućen u AdSense, pa me zanima.

to je previse klikova za toliko impresija racunaj da je prosjek 10 stranica po posjetitelju. dakle to je 100 jedinstvenih posjeta. znaci svaki drug posjetitelj ti je kliknuo na oglas… znaci da ce te kad tad izbaciti iz programa

Slažem se…E a po čemu oni kuže da ti sam klikaš po oglasima?

pa zaboravljas da se kad tad moras logirat u svoj račun. e prilikom prijave na adsense i prilikom svakog logiranja na racun pomno se gledaju odakle se netko spaja

a ono da je tak je…ali ja sam uvjeren da postoji neki način!mislim baš me i neinteresira jer tako i onako ne gledam na tu paru ,ma da zaradim 100 dolara na godinu sasvim dosta!

JA PROSJECNO PO POSJETITELJU IMAM 2 PAGE LOADA I SVAKI DESETI POSJETITELJ MI KLIKNE NA REKLAMU STO I NIJE TAKO CUDNO KAD SE SE VIDI KAKO SEM REKLAME SPOJIO SA SADRZAJEM,

JA NEMAM NIKAKVE VEZE S LJUDIMA KOJI KLIKAJU NA REKLAME ,A POSTO SAM DOBRO PROUCIO PRAVILNIK (jedan od rijetkih)
DA SE I SLUCAJNO DESI DA NEKI POSJETITELJ KLIKNE MALO VISE PUTA AKO TE NE MOGU POVEZAT S NJIM NE MOGU TE IZABACIT.(mislim mogu te izbacit kad zele da se pridrzavas sva pravila;ali barem tako upravilniku pise)
A VJERUJEM DA SE I TO NEKAD DESI,

A STA VI MISLITE DA SI JA KLIKAM NA REKLAME ,hhahhaha (MISLIM DA NIKO NIJE TAKO GLUP,)

CAK MI SE I DESILO JEDAN PUT DA SAM SLUCAJNO KLIKNUO NA REKLAMU (PA KLIK NIJE BIO NI PLACEN)

i ONDA ZASTO BI NEKO SI KLIKAO PO REKLAMA NE DOBIVA LOVU VEC SAMO RISKIRA DA CE BITI IZBACEN.

BYE BYE

P.S neznam sta se na ovom forumu svi …kur… na nekog tko je tek poceo sluzit neku lovu,te ako ti se malo poveca zarada oddmah svi "izbacit cete"
mozda ce baš tebe izbacit,
Da sluzim nula dollara svi bi bili zadovoljni koliko vidim.

Vi ste neke velike face ehhh,

gle, to ti slucajno nije bilo placeno… vjeruj mi google ce ti platit i tvoje klikove… tu i tamo se zna zalomit da odmah prepoznaju ali obicno ih plate…
a ako se ne varam ti si bio onaj koji je rekao da ima 4 klika a da se to ne idi u izvjescu…

Mislim da ne,nije to bilo slucajno ,tad jos nisam uopce klikova te kad sam ja kliknuo
isto je bilo nula a bila je placena reklama,

Dogodilo mi se to jedno dva tri puta i nikad nije bio placen ocito me dobro prate,
to je bilo skoro mjesec dana.

:zbogom:

mislim da te prate … i to pogotovo tvoj ip broj… i onad znaju sve … mozda bi bilo bolje da malo manje pises po forumu o sve mu tome… bdw. … koliko godina imas …

Imam 17 godina :gitara:

Ja, doduše izuzetno rijetko, ali ponekad kliknem na reklamu na svojim stranicama. Ne zato jer želim “zaraditi”, nego zato što me zanima oglas kao takav.

Praćenje vlastitih klikova je bazirano na cookijima, većina ljudi koristi google personalized search, analytics, gmail, sitemaps ili nešto deseto…

[quote=“crowebmaster”]
P.S neznam sta se na ovom forumu svi …kur… na nekog tko je tek poceo sluzit neku lovu,te ako ti se malo poveca zarada oddmah svi "izbacit cete"
mozda ce baš tebe izbacit,
Da sluzim nula dollara svi bi bili zadovoljni koliko vidim.

Vi ste neke velike face ehhh,[/quote]

Budi siguran da ovdje ima ljudi koji zarađuju više nego ti, tako da mislim da jalnost nije motiv njihovih odgovora.

Adsense i slični programi obično prate prijevare na temelju devijacija od prosjeka; čak i ako ti osobno igraš po pravilima, ne bi bio ni prvi, a ni zadnji, kojemu je uskraćena isplata zbog sumnje na prijevaru zbog previsokog CTR-a ili nečeg trećeg. Kod pay-per-click programa kao što je Adsense, pravila su ponekad i prestroga, jer se Google mora nekako zaštititi.

Ljudi ti samo govore da je to moguće, a opet, naravno, ne mora se nikad dogoditi da imaš problema.

Uglavnom: nitko ti ovdje nije jalan, i ako to pretpostaviš u komunikaciji od početka, bit će ti lijepo na forumu :slight_smile: OK?

trazio sam malo po forumu ali nisam nasao konkretan odgovor na ovo (ljudi imaju razlicita iskustva)

zanima me kad mogu ocekivat da ce mi pare sjet na racun, cek je poslan na inkaso

prije 10-ak dana, sve vezano za ovo sam obavio u PBZ-u, jel ko imao iskustva sa

ovom bankom.
Hvala

20-30 dana treba da prode provjeru.

Evo mene opet nakon nekoliko dana banane,
jos uvijek cekam pin,

Toliko od mene

Evo prošlo je 27 dana a na racun jos nista nije stiglo

Jel moguće da će se dogodit da cu prije dobit ček za ovaj mjesec (koji je vec na putu stiže Dhl-om za dan-dva) nego što mi zadnji ček sjedne na račun, jel se ovo ikad nekome dogodilo.

Vjerojatno ne bi bio ovako zabrinut da se ne radi o prvom čeku.