Adsense reklame - pad prihoda i dvoklik

Meni ovi *upci iz gugla uveli dupli klik za cijeli nalog, tj za sve sajtove, malo je sto i ovako zarada opadne…

Los pocetak godine, ali sreca imaju mgid i druge mreze, pa nece sve propasti. :slightly_smiling_face:

1 Like

I menj fb uzasan…

1 Like

Stvarno je očajan ovaj rič… Ne znam kako da ga podignem…

pa jest na slike i gluposti. Na linkove nije dobar

4 linka dnevno, ne objavljujem slike ni video već puma 2 mj jer sam skonto da mi to samo spušta rič jer je takva publika i niša
:stuck_out_tongue:

1 Like

To je onda super…

o admobu da ne govorimo, kod mene je zadnjih 7 dana admob na -0.01€ hahahah , ne razumijem više to majke mi moje, mislim da cu se u potpunosti prebacit na stranu publiku uz en-us ,ovo je poremečeno.

svake godine u januaru ista priča, morate sagledati situaciju objektivno … nema advertisera … posle praznika advertiseri ne troše na kampanje puno … ako je ovaj mjesec loš ne znači da će isto ovako biti za 2 mjeseca

4 Likeova

Informacije radi, i meni su pali prihodi, odmah prvog januara i to za velikih 50%. Ali, kao sto neko ovdje rece, to inace bude svakog januara.

2 Likeova

Ruine ti ne razumijes ljudima je pao reach na fb stranicama, samim time pala je i adsense zarada sto je logicno.

1 Like

to je zbog komešanja u SAD-u, moraju smanjiti reach na stranicama jer se gluposti šire nevjerovatnom brzinom … kada bajden preuzme kormilo sve će se vratiti u normalnu, rast će cijene dionica, bitcoina pa samim tim i ulaganje advertisera i reach i sve :smiley: dakle još mjesec-dva

Ma palo je prije ovog zakuhavanja…

kako je bilo prije glasanja na američkim izborima?

1 Like

ma meni i se tad drzao ok…los je zadnjih 10 tak dana…

I ja sam ocekivao pad kod njihovih izbora ali nije pao do sad.

1 Like

Pozdrav, imam mejl od google

Posluživanje oglasa na vašem računu trenutačno je ograničeno dok ocjenjujemo kvalitetu prometa vaše web-lokacije Nastavit ćemo pratiti vaš promet i automatski ćemo pregledavati i mijenjati navedeno ograničenje.
Jel se neko suočio sa ovim. Nismo radili ništa a oglasi se i dalje normalno prikazuju i zarada je normalna. Plašim se suspenzije ako neki treći faktor uzrokuje ovo.
U poslednje vrijeme čak imam i pad broja posjeta i ne znam šta je moglo uzrokovati ovaj problem. Sa jednom drugom platformom za oglašavanje takođe smo prije godinu ili dve dobili upozorenje na puno lažnih klikova na neki oglas a nismo znali o čemu se radi. Oni nisu preduzimali ništa samo su nam kao poslali upozorenje al niosu htjeli otkriti ništa. Na kraju smo utvrdili da je taj oglas sa puno lažnih klikova ima ukupno 4 klika i ostalo nam je to nerazjašnjeno.

Od otvaranja računa prije tri godine par puta smo vijdeli na analitiksu da sa nekon website traffic zna doći gomila posjeta koje brzo nestanu i čak ih ni ne uračuna analitics u posjete.

Da li je neko imao slična iskustva i može li neki trteći faktor dovesti do nevažećeg prometa.

Ako imate pad prometa za danas Adsense tim je potvrdio bug u reportings-ima. Čudi me da nitko nije digao paniku već do sad? :thinking:

pa izgleda kao bug pa nema mjesta panici, nije prvi put. Bice to sve ok

di su pare?

222222222

15.07. je pa sam pomislio da je zbog ljeta, al drago mi je da nije…

Kod mene 31 euro,odavno nije bilo toliko.:grinning: