Adsense reklame - pad prihoda i dvoklik

i ja imam sličan problem već 7 dana adsense mi impresije skine pa vrati, imam 10k prikaza i 1k impresija… Jel ima neko neko iskustvo ?

Odi na account pa na policy centar pa nam reci sta pokazuje

Na Temu dvoklika na ovom Forumu postoji dosta tekstova, pa prije nego pokrenete novu Temu, koristite opciju Pretrage kako bi se mogli informisati o datom problemu

2 Likeova

Naravno, izvinjavam se što kasnim sa odgovorom.

evo šta piše, kolko ovo traje ? meni je počelo 26.4

Ograničen je broj oglasa koje možete prikazivati

Pojedinosti

Posluživanje oglasa na vašem računu trenutačno je ograničeno zbog problema s nevažećim prometom. Nastavit ćemo pratiti vaš promet i automatski ćemo razmatrati i mijenjati to ograničenje. Saznajte više o ograničenjima posluživanja oglasa.

Što možete učiniti

Temeljito se informirajte o svojem prometu oglasa i posjetiteljima web-lokacije. Nikad nemojte klikati vlastite oglase i izbjegavajte nepouzdane i nekvalitetne partnere. Saznajte više o sprječavanju nevažećeg prometa.

Pozdrav, imam problem sa padom zarade preko adsensa. Sve je počelo kada sam linkove sa dva sajta stavljala na iste fb stranice. Pad zarade nije mali…vec sa 35 eura sa 1 euro dnevno…katastrofa. Je l’ neko ima sličan problem ili savjet kako da to rješim? PS prestala sam da objavljujem sa oba sajta…samo sa jednog objavljujem, međutim ništa se nije popravilo. Pomozite.

Koliki je bio reach na FB po objavi prije i sada?

Koliko imas pregleda i je li pad uzrokovan padom pregleda ili padom zarade po pregledu?

Bio je preko 100K a sada je 2K

Pao je reach potpuno preko fb… Imala sam dnevno 300K pregleda a sada jedva 20K na analitici sajta

auu dobro si radila ako si imala 300k pregleda… znaci pad zarade ti je do fb-a ne do adsensa…

Jedna stvar koja me buni, kako sa 20k pregleda samo 1e dnevno? Trebala bi tu izvuc makar 15e (posalji pm pa mogu objasnit detaljnije).

Ja sam imao slican problem… po 3-5 miliona pregleda mjesecno, i zadnjih 4-5 dana zareda se po 10k pregleda dnevno… kao da je propalo sve. I onda zadnja 2 dana opet normalno, pa ce vjerovatno i tebi biti tako

1 Like

2k ima sto je ok ako joj je rpm 0.5.

Vjerovatno joj flagovani pagovi za linkove.
Ma dok ne prodju americki izbori uzdrmano ce biti.

Pozz AdSense-ri… Da li proteklih dana imate pad dosega na Facebooku, te nagli pad zarade na Google Ad Sense-u?
Bukvalno ono što bih prije pola mjeseca ostvario na Facebook pageu, danas je očajno, broj reakcija i komentara je išao preko 2k, danas trocifren broj se nakupi, a stranicu prati 50k+ ljudi.
Isto tako, i na Ad Sense-u, web ostvaruje top preglede, ali je zarada užasna, jedva na 0,50 e…
Dešava li vam se isto?

1 Like

Da, palo mi je sve na facebooku skroz .

2 Likeova

Januar je, manje se ljudi oglašavaju tokom tog meseca jer sve počinje da slabi posle 25 decembra. Klasika. Ovo se naravno odnosi na adsens. Biće bolje u mom slučaju negde od polovine februara.

2 Likeova

jess of skroz :grinning: € $

2 Likeova

I meni je adsense i adx pao, užas

1 Like

E fakat, to je to onda. Sad se sjetih da je neko pominjao kako je otprilike i oko jula (zbog godišnjih) bio značajan pad zarade, ma skoro nikakav.
Jedva se čekaju ona jutra kada napraviš sebi prvu kaficu i uživaš u ciframa… :blush:
P. S. Sinoć se dosta raje žalilo kako im je u trenutku nereda u Washingtonu opao doseg. Primjera radi, 5 minuta nakon objave reakcije i komentari ‘pljuštali’, i onda kroz sat vremena, po 4 5 lajkova, bukvalno kao na kašičicu. Imalo, ne imalo veze s Trumpom, zanimljivo skroz… :roll_eyes::upside_down_face::upside_down_face:

sve je to privremeno, januar nikad nije bio dobar, ljudi su se ispucali za praznike, advertiseri slabije ulažu u kampanje + korona … kraj februara, početak marta … popravljanje

1 Like