AdSense zarada općenito

Sve zavisi koliko advesteri nude CPC za tu nišu ( trenutno), kao i za tvoj sajt ( u neku ruku). Tako možeš zaraditi i 3 € a možeš i 30€ . Možeš zaraditi ponekad i 2e ili 3€ po kliku ( ne govorim konkretno za tu nišu nakit) a možeš i 0.03 centa eura. Sve ovo gore što napisah ti je stvar relativna…

To ti niko (barem je moje mišljenje) ne bi mogao sa sigurnošću reći. Možeš imati 100 poseta i sto klikova a možeš imati i 2.000 poseta a 100 klikova ili manje

Chat gpt može svašta da nalupeta i tačnoga i netačnoga…

Nemoguce. Uzmimo da je prosjecan CTR (click through rate) oko 3%. Znaci da bi imao 100 klikova morao bi imati oko 3300 posjeta dnevno.

1 Like

Mislio sam, kolega, onako kao primer ne kao stvarna brojka (realna) AL opet dobro je što si naveo!

Kakva je sad procedura za odobravanje adsense naloga? Svi se zale da je nemoguce odobriti u posljednje vrijeme. Zna li neko neki trik ili neko da prodaje adsense račun?

prva isplata prije 9 godina, aktivan i dan danas :smiley:

s obzirom da je napoleonov sesir prodat za 2 miliona eura, ja ovo svoje ne dam ispod milion eura … eto bujrum licitacija

Svaka čast, imao sam i ja račun star 7 godina i prošle godine dobijem ban i ni sam ne znam zbog čega. I sad nema šanse da odobrim račun, jel znaš neki fazon kako ubrzati odobrenje :grinning:

Ako si jednom popio ban od adsense nikad nećeš (mislim lično na tebe i tvoje domene) dobiti ponovo. Jedino da praviš ga eventualno na tuđe ime i domen a i tad je pitanje dal će ti odoboriti.

Kako mislis nema sanse da ga dobijes? Sta ti navedu kao razlog odbijanja?

Moj je 2015. ja cu za 900.000eu da ga prodam…haha

Mozda ti je i stariji. Moj nalog je iz 2004. ali isplate imaju history samo do 2014.

2 Likeova

Ako se ovako nastavi, adsense acc nitko neće htjeti ni da ga zamotaš u 5 € :slight_smile:
Taman kada pomislim da ne može gore, idući dan bude još gore. Katastrofa

1 Like

moze biti da sam ga otvorio 2013. godine … ali ove isplate iz novembra 2014. se sjecam kao da je juce bila … kakva je to radost bila hahhahaha

5 Likeova

Ne mogu da odgovorim na temi Irska tax i adsense,pa ovde da objasnim da na nalogu google adsense nisam obelezio ni DA ni NE i stigla mi isplata i sve redovno.Mozda ce biti efekta sl.mesec.

1 Like

Hvala za obavjestenje.

1 Like

Ne mogu u temi Isrka i tax pa moram ovde pitati:
Da li onda mozemo u Srbiji podnesemo ta dokumenta ako je placen porez u nase ime i tako izbegnemo dvostruko oporezivanje sto se tice Irske?

Ta dokumenta (što ti napiše i dostavi google) ako ikada te poreski inspektor pozove na proveru, to nosiš njemu na uvid.
Da bi izbegao dvostruko oporezivanje potrebno ti je (ako ti hoćeš) potvrdu o rezidentnosti (obrazac) POR- 1 (koji košta oko 18€ uz sveži izvod o mestu prebivališta iz policije (330 din- 3,3€) da nije stariji od 6 meseci
Ispišeš zahtev u slobodnoj formi
ime i prezime
adresu prebivališta
potpis podnosioca zahteva tebe kao fizičko lice
navod da je potvrda o rezidentnosti potrebna za ostvarivanje prava iz ugovora
naziv države za koju se potvrda o rezidentnosti zahteva
godina za koju se potvrda traži
datum podnošenja zahteva.

1 Like

Da li bi sa tim dokumentima i sa dokazom o placenom porezu u Irskoj ako bi obelezio NE,mogao da se oslobodim placanja poreza i u Srbiji?

Ako staviš “NE” onda se izjašnjavaš da nemaš mogućnosti da dokažeš da plaćaš porez na dobitak u Srbiji to jest, onda ne možeš da dokumentuješ-potvrdiš da imaš pravo na smanjenje poreza na osnovu rezidentnosti između Srbije i Irske.

Evo pogledaj ovde kako sam ja to odradio a imaš i celu temu pa možeš polako da je pročitaš

1 Like

Iskustva sa oznacenim poljem? Sta predstavlja i cemu sluzi i kako se odnosi na zaradu… Također da li vi stavljate skalu na MAX broj oglasa ?