AKCIJA - rollup baneri 85 cm x 200 cm - 500 kn

Pozdrav svima…

Ukoliko nekog zanima na akciji imamo roll up banere 85cm x 200cm po 500 kn

U cijeni je:

  • graficka priprema
  • tisak
  • transportna torba
  • aluminijsko kuciste (postolje)

Mozete nas kontaktirati tu u PM ili na www.rocket-studio.hr/kontakt

1 Like

Ak netko kuži što se ovdije nudi super, ali ja nekužim ama baš ništa…

Izrada roll up bannera pise ti lijepo.
Tvoje pitanje je vjerovatno sta je roll up banner…

Slažem se u potpunosti sa @dr3am

Primjer:

btw: kolika je cijena inače, bez akcije?

Ma svak tebi čast @markokiseljak, da nisam znao što je rollup banner. Ali ti umjesto da objasniš što je roll up banner ti se slažeš sa dr3am.

Ne budeš tako baš puno prodao. Puno je potencijalnih kupaca koji možda ne znaju što je rollup baner, a mogli bi kupiti da je ispravno prezentirano.

Hvala @mestro67 na primjeru.

@dtip kužim što želiš poručiti, ali mislim da nisi skužio što je moja poruka autoru teme, nisam glup da ne znam tražiti na googlu.

kako ne kuzis, kratak i jasan oglas, dimenzije , cena i sta sve ide u toj ceni, ne moze jasnije :smile: pitao si “Ak netko kuži što se ovdije nudi super, ali ja nekužim ama baš ništa…”

Poanta da objasni bolje, što prodaje i da eventualno postavi sliku(više mogučnosti da će išta prodat) Ako već prodaje nešto na WebMajstorir forumu što Nema veze sa webmajstorima!

@mestro67 cijena bez akcije je 750 kn

Malo sam se raspitao i ova cijena je odlična za ovu uslugu. Neznam kakva je kvaliteta i nemogu nikome preporuciti jer nisam poslovao sa dotičnom firmom ali mi ulijeva povjerenje.

@Jabuka hvala na podrsci. Trudimo se najbolje sto znamo i mozemo. Kvaliteta banera je odlicna. Materijal na koji se radi tisak je polipropilen.

Evo 3 banera smo isporucili klijentima prosli tjedan, a jos 3 pripremamo za tisak, te cekamo potvrdu za jos 2.

Mala smo firma, al to nam je tek motivacija da klijentima isporucimo najbolji proizvod da bi nam se vratili kasnije opet :slight_smile:

@markokiseljak super kvaliteta… već 8 roll up bannera kupljeno kod njega…+5

1 Like

Hvala @dottnick na pohvali :slight_smile: Nadamo se i daljnjoj uspjesnoj suradnji :slight_smile:

Rollup banner za 442,75 kn

@costlyDeveloper izgleda da je tebi jedini cilj pljuvanje ovdje ponuda i korisnika :slight_smile: Onaj tko nezna sto je rollup banner (ili popularnije PINGVIN) ili ga ne zanima sto je (nece uopce kupiti) ili ce googlati. Nije ovo forum za bakice i dedeke pa im treba natanane objasnjavat. To je tako jasno.

@markokiseljak dali je to cijena (500 kn) s PDV-om?

@mile i @markokiseljak - Da ne otvaram novi topic … radite li tisak na pleksiglas? Trebao bih jednu pleksiglas plocu tipa 20 x 15 cm … za natpis firme i osnovne podatke + busenje 4 rupe na uglovima. Radite li to :slight_smile: ?

Thanks

Ja radim web stranice, ne idu na pleksiglas.

1 Like

@in4hr radimo ispis i na plexiglas. Cijena za rollup je 500 kn, jer nismo u sustavu pdva