Aktivnost ljudi na FB-u

Po vasem misljenu i iskustvu kada je ljudi najvise na fb-u? Ujutru? Popodne ili uvece?

u 9-10 sati navece…

Takodje, oko 8-9 sati bude dobar domet (valjda ljudi dodju na poso/u skolu pa gledaju telefon, pa zbog toga)

1 Like

Ceo dan, dok nisu bili pametni telefoni toliko rasprostranjeni bilo je pravila kad su najaktivniji ljudi. Sada su aktivni ceo dan. To mozete da vidite i u statistici stranice. Od nekih 9 ujutru do 9 uvece nema nekih oscilacija vec je gotovo ravna linija, posle toga polako pada pa opet podize ujutru.

2 Likeova

Ista situacija je i kod mene najbolja aktivnost je ujutru i uvece. Tokom dana je nesto slabija.

Mislio sam na aktivnost da pregledaju pocetnu stranicu,grupe,stranice i sl. A ne samo da su online a u stvari afk.

Evo otprilike kao sto sam rekao, ujutru bude taj bump, onda malo opane i navece oko 9-10 najveca aktivnost

Ne bih rekao da postoji ustaljena šema kad su ljudi aktivni. Naravno, otkako se sa web preslo na mobilne (govorim i za stariju populaciju) postoji ta manja aktivnost cijeli dan. Najbolje ti je kroz statistiku stranice da utvrdis koje je to vrijeme, i na osnovu toga testiraj par dana jednu šemu objava, pa ako ne ide probaj drugi termin.

Kod mene je slučaj da je to od 07 do 14h i onda nakon 18 do 22h.
Valjda mahom ženska populacija na mojoj stranici ujutru prije obaveza čitaju objave, i poslije posla, ili kad se vec zavrse sve obaveze

Zanima me misljenje nekoliko ljudi iz razloga jer planiram da sve profile koje imam provucem kroz skriptu koju cu uskoro da zavrsim ona ima zadatak da objavljuje objave prijateljima na zid da taguje da postavlja u grupe da salje poruke ali da ne dodje do blokade profile zbog spama… Zbog toga me zanima onako priblizno vreme kada su ljudi najvise aktivni.

Nedjelja od 19 do 23 sata :slight_smile: je najbolji dio sedmice!

Do sada sam uz pomoc dva profila uspeo da dostignem najveci domet od 180.000 ljudi za 24-48h. Planiram da ukljucim jos dvadesetak profila. Ali pre toga zelim da uradim analizu kada je najbolje “napasti”.

dali kada napravim novi fb profil, dali ga je potrebno verificarit s osobnom ili ?

Vecinom ne doguraju daleko ako odma na pocetku odlucis cijepati tako , a i nece dosegnuti 80% ljudi kada je to novo.
Probaj naci koristene profile i bez brige si :slight_smile:

1 Like

Sa novim profilima neces nista postici. Pricam iz iskustva. Trazice ti razne verifikacije i na kraju ce ti ugasiti nalog. Najbolje je imati ili kupiti naloge koji su stari minimum 2-3 godine i onda nema brige. Najvisu kaznu sto onda mozes dobiti je zabrana objavljivanja na desetak dana. Ali to se uglavnom desava kada se postave vise od 100 objava u 24h.

1 Like

a gdje mogu pronaći korištene odnosno stare naloge ? :slight_smile:

Prodaju ljudi na oglasima za po 2e do 5e. Sve zavisi koliko je ko upucen. U Srbiji skoro na svim oglasnim stranicama postoji po neki profil na prodaju.

1 Like

Mozes li mi poslati neki link gdje bih mogao naci… uvijek gledam na ovim nekim vecim stranicama i nista :smiley:

Trenutno ima jedan na prodaji na ovom sajtu gde uglavnom trgujem

Jel pise cijena na oglasu? (vidim gore desno 100e nez jel to to)

Ne ne,to je trenutni kurs evra i to. Cena pise po dogovoru. Mogu ti poslati broj telefona iz oglasa image Sigurno je cena izmedju 2e-5e. barem je do sada tako bilo.

Registrovacu se pa cu mu javiti… ako ja solidan profil vrijedi to daleko vise od 5e :smiley:

Sto nisi probao napecati sebi profila od raznih idiota koji ih ne zasluzuju.
Nisi ni grijeh na kraju pocinio :stuck_out_tongue_closed_eyes: