Aktivnost ljudi na FB-u

Vise to nije moguce na fb-u.

Zasto platiti vise ako mozes proci jeftinije…

Pa kralju moj :smiley:
Gdje si to procito ?

Ako si pod pecanjem mislio na lazne login stranice onda to ne radi. Tacnije ne rade sajtevi koji kreiraju takve stranice fb automatski detektuje.

Po mom iskustvu ujutro, a zgodno je i to što npr oko ponoć jako padne broj broj objava, a noćne ptice surfaju i onda je solidna šansa da vide novoobjavljene stvari.

Znaci jos si iza zaosto u tom vremenu kralju :smiley:

Da da sigurno napravis stranicu za neki giveaway i stavis input za email i pw od facebooka vjeruj napeca se dosta ima “glupih ljudi” jos…

Moguce je da to tako sada funkcionise nisam to do sada radio.

Naveo sam primer za laznu login stranicu sto ne mora da znaci da nesto drugo nije moguce.

Mislim i da bi se napecalo bar 3 osobe od 1000000 da se napise,registrujte se na ovaj sajt,pomocu svoje mail adrese i paswroda od FB da bi videli sadrzaj :smiley:

Sad mi je jasno zasto kazu,nauci pecati i budi srecan citav zivot.

Neko bi uspeo da vrati sigurno nalog, ali bi vecina ostala. Pogotovo sada dosta znace stari nalozi.

Tako je.Licna karta i vrati se nalog,ako je bio pravi nalog.
Ali ako se od dece mazne nalog,moze se upasti u velike probleme.
Nisam napisao o temi a to je da je kod kod mene najvise ujutro i uvece,najbolja poseta na stranicama.

Retko ko to danas gleda pogotovo stariji ljudi koji su jedva pismeni da ukucaju email i password. A sa decom se ne treba zezati jer je to danas malo osetljivija tema. Od sutra cu krenuti reklamiranje u periodu od 9h do 12h i popodne/uvece od 18h do 20h pa cemo videti rezultate.

Ali moras gledati i ko ti je publika jer ako je US onda je njima nase ujutro u podne a uvece im je kod nas zora.

Radim iskljucivo balkan, Zbog marketinga… Oglasa,YT kanala,stranica i sl.

I ja sam na balkan orjentisan ali imam u proseku 10% dijaspore od toga par procenata US zbog kojih nekada nastimam objave u zoru.

Da,Ali ja sam preko skripte generisao sve grupe iz bih,cg,srb,hrv koje su aktivne i imaju u proseku izmedju 30k i +100k clanova. I na taj nacin imam samo grupe sa nasih prostora e sada u tim grupama sigurno postoje clanovi ko zna odakle. Ali je meni ciljana publika samo sa balkana. Zbog toga se i informisem kada su ljudi najaktivniji jer ce moje reklame biti efikasnije.

Pozdrav. Kako povecati angazman na objavama? Promo ili? Isto tako imam problem prijavio sam stranicu za IA i na pregledavanju je vec 3 mjeseca. I dalje mi pise da se pregledava. Kako to da rijesim.

Valjda prijavio sajt za IA.Imam stranice koje imaju sa drugim profilom IA ali za svaki sajt mi prikaze minimal readership.Na mom profilu mi je blokiran IA a na drugom to pise kada hocu da dodam sajt.Tudji sajtovi kao npr telegraf.rs moze ali pise nije moj id na sajtu.

Uh… skripta + fejsbuk miriše na ban vrlo brzo. Svaka skripta koja automatizuje postove na fejsbuku je kratkog veka. Jako imaju dobar sistem za prepoznavanje automatizovanog sadržaja i veoma brzo banuju profile. Viralne skripte za fejs mnogo bolju šansu imaju ako su eksterne tj, koriste cookie korisnika koji su ulogovani za verifikaciju i clickjacking za lajkovanje i šerovanje sadržaja, mada i njih relativno brzo provale i banuju sadržaj.

Najbolje je koristiti taktiku on/off za izbegavanje detekcije kad je automatizovanje u pitanju, uz kombinaciju manuelnog rada. Takođe sadržaj koji nije promotivnog karaktera (bar na prvi pogled) ima najviše izgleda da ostane.

Ne treba vam skuplji profil od $5. Sve preko toga je bacanje para. Lažni profili su prolaznog karaktera i po pravilu ih provale pre, ili kasnije i tako ih i treba doživljavati. Nekad mogu i dugo da traju, zavisi šta se postuje, koliko se zloupotrebljava i sl. Najgore je kad se koristi za spamovanje. Ako se koristi pametno, može da potraje ihaha.

Profil treba samo da bude relativno star bar 1-2 godine (mada što više to bolje), verifikovan i ženski. Mlađa atraktivna ženska je OBAVEZNA! Ne treba da bude previše atraktivna da ne deluje lažno na prvi pogled i ne treba imati inicijalno puno prijatelja. Svaki profil sa atraktivnom ženskom može relativno brzo dogurati do 5000 prijatelja

Sve zavisi kako funkcionise skripta, Ako ima odredjene detalje koji simuliraju realnog korisnika i pored toga imaju mogucnost izmene sadrzaja kako nebi doslo do spama onda nema problema.