Aktivnost ljudi na FB-u

Sve se to da odraditi preko pythona i seleniuma.
Sebi sam napravio skripte za dodavanje prijatelja sa razlicitih slika sa neke stranice.
Napravio sam i group auto adder.
Imam i mutual friend adder.
Vecinom kad napravim profil odmah krenem mutual dodavat do 200-300 frendova onda krenem sa skriptom za dodavanje sa stranica.

meni neki dan pošalje poruku čovjek sa naših područja i veli dali: prodajete stranicu i za koliko.
ja mu odgovorim, da me kontaktira na e-mail i da mu e-mail adresu, pa ćemo se sve dogovoriti
i nakon toga prođe dan dva, kad odjednom dođe e-mail od facebooka, a zapravo nije od facebooka… :wink: gdje piše kao trebam promjeniti password… uglavnom fake e-mail
a dao sam mu e-mail adresu koja nije povezana s facebookom, znači lik mi je htio ukrasti account
zato oprez

Kontam neku nagradnu igru okrenuti, uslov se prijaviti neki fake login page domenu regat, moglo bi se to :slight_smile: Mislim da bi bolje islo nego da molis da se regaju


Kod mene se sve promijenilo prije par mjeseci, izgleda da ljudi su ljudi sa balkana počeli spavati danju a biti budni noću za samo 24 sata su to odlučili., da li neko zna šta se ovdje dešava?

Racuna ti verovatno po nekoj drugoj vremenskoj zoni.

pa piše, Pacific time zone. razlika je 9h sati

Iz fbka kazu da je to normalno obzirom da rade neke izmjene i da nisam jedini kome se ovo desava, ali ce doci sve u normalnu u narednom periodu :confused:

posle aprilskog updejta ove godine su mi to promijenili, prije Toga je sve bilo normalno.