Anđeli, svjetlosna bića i glasovi u glavi

@tpojka

Ista stvar kad egzorcizam radi svecenik, samo sto tada osobu trebaju drzati i to malo vise ljudi.

!

5 Likeova

Pa u tome je problem. Ljudi sve što im je nepojmljivo…odmah je to nekakva legenda/bajka.

Zastanite na sekundu i zapitajte se samo zašto bi bilo toliko spomena anđelima u obliku: imena ljudi/gradova/izreka/kipova/filmova …da su oni nečiji plod mašte koji su onako ispalili nakon “objeda” …i onda da se toliko ugnjezde spomenom u drustvo?

Ja si nikada to pitanje ranije nisam postavio…ali sada kad se zapitam isto…ne vidim logičnijeg objašnjenja od onog: “gdje ima dima ima i vatre”

Doduše, sada imam širu spoznaju oko istoga, pa mi je to potvrda gore objašnjenju koje nudim.

Budi ozbiljan; ako mi nudiš video nek bar [naslov] ima smisla; I nek’ je u ponudi i 1440p snimak.

zato što su ljudima ispirali mozgove vijekovima, iako nemaju hljeba da jedu oni njima kažu ali vi ste pripadnici određene religije … i oni su ponosni što su pripadnici određene religije iako nemaju hljeba da jedu … dakle opijum za narod

konkretno u južnoj americi su španci silom nametali … palili su sela domorodaca, djecu odvodili u ustanove za indoktrinaciju a sve njihove lokalne bogove su pretvorili u svece kako bi domoroci lakše prihvatili religiju španaca

Iako sprdnja na ovoj slici…stvar tako funkcionira.
Naši demoni (doduše u sljedećem kontekstu su to životni problemi koje srećemo) …su tu da nas ojačaju.
Svaki problem je lekcija iz koje učimo kako bi sazreli za još veće i teže probleme.
Također mnogi od tih problema su takvi da kada ih savladamo, sposobni smo ih okrenuti u svoju prednost.

Ako ste ikada čitali o nastanku najvećih kompanija…puno ih je nastalo upravo tako kroz susret sa nekim problemom, gdje je rješenje problema bio DNK nove kompanije.

Tipa jedna od najvećih svjetskih kompanija za charter letove je nastala kada su ljudi zaglavili na aerodromu jer im je let bio otkazan. Onda se jedan od njih sjetio da bi mogao unajmiti avion-taxi za sve njih, sve ih izvući iz nezgode…još ostati na pozitivnoj nuli/plusu. Danas taj isti po tom princupu vrti svjetsku kompaniju za charter letove.

So…turn yours disvantages in yours advantages :wink:

1 Like

Sve ok. Samo ismijavaj.

Ne ismijavam. Ovo je kultna i najbolja izvedba:

summa summarum:
Nekog motiviraju anjdeli, nekog demoni. Ali nisu cista posla izgleda :roll_eyes:

Vec dugo nisam procitao ovoliko gluposti na jednom mjestu 🤦

Mene osobno motivira to da mogu raditi od kud got hocu. Danas sam u stanu, sutra u Kuti na Baliju, a za mjesec dana u Kijevu. :hugs:

Zašto ne?
U prirodi bitka je da prolazi ono što se nikada nije prošlo. Tako smo od prve živuće stanice prošli svašta da bi danas bili tu gdje jesmo…i to (svemir) je najveće čudo kojem svi svjedočimo, a ovo što vam ja pričam je samo kap u moru spram takvom “čudu”.

Ako se želite uvjeriti da čudesa stvarno postoje i osobno svjedočiti tome, samo razmislite koliko se nevjerovatno puno procesa mora desiti da naraste “obični cvijet”. Tako da, čuda su tu…to je sigurno.

A na nama koliko ćemo se ograničiti i jedno čudno smatrati “normalnim” samo zato jer je tu svaki dan…dok drugo čudo koje samo po sebi i nije toliko kompleksno, nećemo ni pokušati shvatiti zato jer nam tu nije svaki dan. I na taj način se ograničiti i da nam postane svakodnevnica.

Ali da bi naše istinsko JA došlo tu gdje jesmo, morali smo puno puta pustiti u svakodnevnicu nešto što nikada ranije nismo iskusili.

Ako se gusjenica može pretvoriti u leptira, onda je svašta moguće. Vjerujte.

1 Like

Koje gluposti?

Religija, demoni, anđeli? Onda si u zabludi.

Ti tvrdis da ovo navedeno postoji, a on ili neko drugi tvrdi da ne postoji.

Zvuci poznato nekome ? :smiley:

@belmin

Ja nista ne tvrdim. Svatko vjeruje sto hoce, kako hoce i sl.

Kako ne tvrdis kad govoris covjeku da je u zabludi zato sto ima druga vidjenja stvari ? :smiley:

Ja ne tvrdim ni jedno ni drugo, jednostavno se ne opterecujem stvarima koje ne smatram vaznima za moj osobni razvitak. Ovakvim gore stvarima nije mjesto u ovoj temi, a jos manje na ovom forumu. Zbog takvih stvari ljudi odlaze. Kad se pokrene neki offtopic, postova koliko hoces, dok je neka konkretna rasprava o metodama i zaradi, nigdje nikoga.

6 Likeova

Nitko ne zeli otkriti gdje prodaje dusu vragu :angel: :japanese_goblin:

2 Likeova

Sada sam išao provjeriti točan datum…nije bio rujan nego listopad. Točnije 21.10.2018.
Još stignem proslaviti. :slight_smile:

Zapravo ću itekako poštovati taj datum, mada svaki dan svjesno poštujem i uživam njihovu prisutnost. Pisanje o njima je također dio toga.

P.S. prvo obećanje (proročanstvo) koje su mi dali kod prvog susreta se već ostvarilo 23.10.2018. :slight_smile: …a ja sam tad bio totalno “izut iz cipela”. Sve da sam cijeli susret “halucinirao”…njihovo ispunjeno obećanje je bilo itekako jaka potvrda.

1 Like

Samo nemoj vruć 'ladne vode.

cekaj, jesi tada dozivio neku nesrecu ili sl ili uzimao neke psihoaktivne supstance, ili bio pijan/premoren ili tek tako, iz cista mira se to sve dogodilo i trajalo 6 sati?