Anđeli, svjetlosna bića i glasovi u glavi

Spoznaja da smo dio Božjeg plana i da ako se potrudimo prepustiti tom planu da ćemo si na taj način privući najviše benefita raznih oblika, a i najbitnije je, završit ćemo radeći stvari koje su nam najviše cool. (Koje nas najbolje ispunjavaju radošću i ljubavlju.)

I nisam oduvijek ovo tako jasno znao, koliko od rujna prošle godine kada su mi se ukazali anđeli i proveli samnom punih 6 sati predstavljajući mi se - objašnjavajući mi tko su oni. (Za koje sam čitav život smatrao da su nekakva mitska bića - skupa sa Bogom …i kad to ovako napišem, znam da vam zvuči kao da sam pukao :smiley: )

Nego, sad se sjetih… ne mogu vjerovati da sam zaboravio proslavit godišnjicu ukazanja …a koliko sam toga doživio ovih godinu dana otkako sam osvjestio i pustio da me vode savjetuju, je pravo nevjerovatno.

Nekidan sam dobio čak i zanimljiv logo od njih.

Koji će biti logo od firme za koju su me također oni savjetovali i motivirali. I koja se zove njima u čast “Technoangels.d.o.o”

Btw. zanimljivo je da ovi anđeli koji su mi se javili su upravo posvećeni razvoju naše tehnologije…i iznimna čast mi je da sam odabran da budem kanal koji će njihove ideje i znanja provesti u djela. A ujedno mi je to postala i najveća motivacija.

Znam da zvuči crazy as fuck. :smiley: :smiley:

P.S. Logo je došao sa porukom koju nosi u sebi:
“Ništa nije savršeno (simetrično)”

P.S.2 Ako je netko upamtio što sam ponavljao ko papiga puno proteklih godina… …da je najbitnije uvijek raditi ono što volimo, jer tada imamo garantiranu win-win situaciju. Tipa da nas netko strpa u zatvor, nama će i dalje biti odlično ako i tad nastavimo raditi što volimo…bla bla bla…da sada ne objašnjavam čitavu filozofiju iza te misli.
Hoću reći da ta ideja/filozofija da se najviše isplati raditi ono što volimo mi je eskalirala na skroz neočekivan level kroz susret s anđelima. Sad znam da je to uistinu svrha bića da slijedi radost i istinu, koji su poklonjen put svakome od nas.

Eto kol’ko je i tebi samom to bitno.

indeed! Al dobar ti je logo

Mene motivira sto imam osjecaj da sam tek na pocetku. Tek se zahuktavam.

1 Like

Ne znam, jel si potrazio kad neku strucnu pomoc?

2 Likeova

:slight_smile:
Pa kad je sve krenulo, bio sam dosta oprezan da nije kakva šizofrenija i smračenje uma.

Nije …ako i jeste, hvala Bogu što to ovako izgleda. :smiley: :smiley:

Nadam se da razvoj tehnologije ne ide u smjeru dostave wc papira dronom :pray:

3 Likeova

Uvijek smo na početku, jer put je beskonačan. :wink:
Po beskonačnosti nema progresa…tj. svaki pomak je uvijek početak u odnosu na beskonačnost.

(Poruka od anđela :stuck_out_tongue: )

ništa drug samo ti nastavi uzimati to što uzimaš, lijepo ti je u životu to je najbitnije

1 Like

E upravo tako zvuci :smiley: Nemoj shvatiti to kao neku uvredu ili nesto slicno, ali jbg stari tako izgleda :smiley:

Cuj 6 sati pricao sa andjelima :innocent:

Evo skoro 3 godine kasnije iste stvari :slight_smile: Samo sto se tice financiranja sam sad slobodan covjek

Ne vrijeđam se kad sam svjestan 100% da tako zvuči.
Znam čak da nakon svog iskustva sam sumnjičav kad mi netko drugi isto kaže (Jer sam nakon toga upoznao ljude koji su tvrdili da su doživjeli isto/slično)

…a kako tek onda zvuči drugima koji nemaju slična iskustva…sve je jasno.
Živim s tim…ali se zbog toga svejedno ne ustručavam podijeliti svoje iskustvo.

@bozoou

Samo pazi, ima i lažnih anđela koji se javljaju, koji se predstavljaju kao anđeli, a ustvari su demoni.

1 Like

E jbg sad.

:laughing:

P.S. ako smijem primjetit jednu zanimljivu činjenicu. Toliko ljudi ide u crkvu, vjeruju u tog Boga…i puno ih se očito samo pretvara da “vjeruju u nešto”…jer kada se pojavim ja, koji sam svoju vjeru podigao u spoznaju, onda sam im lud. :D.

Svima koji su takvi može biti jasno da u ništa ne vjeruju, da si samo podmeću nogu predstavljajući se da su nešto što nisu.

Ovo nije poruka nikome ovdje od vas…nego generalni opis društva po pitanju vjere u Boga.

Ako želite produbiti svoju vjeru, radite na tome. Započetak, dovoljno ste odrasli da bi mogli konačno shvatiti da priča o Isusu nije bajka. Isus nije živio toliko davno da se ne može ustvrditi autentičnost povijesnih zapisao njemu i o čudima koje je činio na zemlji.

1 Like

legende i čuda su nastala zato što ljudi nisu znali kako treba opisati nešto a nisu kasnije znali ni protumačiti šta je napisano

recimo u jednoj religiji se spominje da je neko otišao vatrenim kočijama u nebo … ko mi može garantovati da to nije raketa?

Pa ovo sam upozorenje već više puta čuo, da sam iz totalne ignorancije zastao i razmislio o tome.

Baš kako kaže @tpojka “e jbg sad” …što da im ja radim ako je situacija takva xd. Premali smo mi ljudi kako god da okreneš …a ja sam prihvatio igru tko god da je sa druge strane.

Po nekom principu: “Samo neka je akcije i da nije dosadno” :slight_smile:

@tpojka

U cemu je problem?

Pogledaj malo egzorcizam.

@bozoou

Znas u cemu je problem kod ljudi, koji idu u crkvu, a u zivotu su bahati, skrti, bezobrazni itd.

Zato jer vecinu opsjedaju demoni.

Demona ima svakakvih, dobrih, zlih, oni koji izazivaju razne ovisnosti: alkohol, pusenje, prejedanje, sex itd…

Netko ce mozda reci, da sam lud. Ne nisam lud. Ali to je misljenje svakog.

Ako netko misli da je bilo moguce izmisliti vjeru pred 2000 god., onda je u zabludi.

Nismo savladali (na topic-u) ni željeni pravac a ti nam unosiš nove nestabilnosti.

:smile:

Evo sa’ ću: samo da završim Ivicu i Maricu. :rofl:

1 Like