Avalon - preporuke, iskustva?

Da, to sam i mislio… ja sam kriv! Nemam ni fejs ni tviter.

@alaca

i ti smatras da je to OK i da je to normalan poslovni model?

Bas me zanima tko tu koga laže. Upravo dobih odgovor od WHMcsa.

============================================================================
Nope we have no knowledge of any such incident and no known security issues.

Regards,

Matt


Forums: WHMCS Forums

Documentation: Documentation Home - WHMCS Documentation


Ticket ID: #309250

Subject: Latest exploit?

Status: Answered

Ticket URL:
https://www.whmcs.com/members/viewticket.php?tid=309250&c=8MvWxpUl


===================================================================================

[quote=“Ray”]@alaca

i ti smatras da je to OK i da je to normalan poslovni model?[/quote]
Nisi shvatio, poanta je… ko te je… ako nemaš fejs ili tviter i ne čitaš obavijesti!

aaaa… jbg nisam shvatio, stavi neki smajli za nas koji sporije shvacamo hehe :wink:

Pa da software na takvoj razini rijetko ima takvih propusta u nekim od stabilnih verzija jer “pritisak” je na svakoj napisanoj liniji koda.

Znam da je Joomla imala teški sigurnosni propust kad su objavili 1.5 ali od onda se radi o manjim propustima. Tako da ako je stabilna verzija teško je povjerovati u takav propust.

moja jedina primjedba je sto nas nisu odmah obavijestili, sva sreca nista se nije dogodilo a decki su stvarno fer i korektni imam samo pohvale za Avalon i Infoit

Dobio mail o sigurnosnom problemu danas.
Bolje ikad nego nikad…

A što se tiče onoga kome je domena istekla, meni to uredno stiže, vjerojatno je u nečemu trećemu problem, a ne u Avalonu.

A gdje je sada usluga Avalona?
Imam im podršku doslovno na speed dialu od svih problema koje imam na tih nekih 6-7 hostinga koje imam.
A s mailovima problemi da ni ne spominjem.

Što se dogodilo Avalonu?

Pozdrav,

do problema s mailom može doći ukoliko IP adresa završi na black listi, kao što sam upravo pisao na drugom threadu. Iako se kao i svi drugi hosteri svaki dan krvavo borimo protiv toga, svaki dan implementiramo neka nova rješenja i pokušavamo biti brži od exploitanja i spamera, ali nekad ne uspijevamo. Hrpa je zastarjelih Joomla i WP instalacija u korisničkim računima, i oni su obično glavni predmet napada i zloupotrebe. :frowning:

Što se tiče nekih drugih problema, molio bih broj ticketa ili korisničkog računa da vidim o čemu se radi.

Lijep pozdrav, Damir

Pros:
-Korisnička podrška je okey.

Cons:

  • Cijene su im paprene, 30% skuplje od hostgatora za vps recimo.
  • Shared hosting im je katastrofa i ne podržava valjda 10 istovremenih posjeta + također je skup.
  • Podaci im konstantno cure, tipa platiš za protect id i na whois ti sve jedno nađu sve podatke.
  • Svako malo pad servera u zadnjih godinu dana, pa su spori, pa svašta nešto.
  • email je često na blacklisti.

All in all, za izbjegavati. Imam nažalost neke sajtove kod njih i uskoro bježim. Nikad više domaće.

Potpisujem…

Mislim nije mi bila namjera nista protiv njih govorit i podrska je stvarno super i zele uvijek pomoći i drago mi je koristit naše IT firme a ne strane, ali bilo bi dobro kad bi bar malo smanjili cijene, a preko ovih drugih grešaka bi se dalo preći jer tko radi taj i griješi.