Bananiranje šljakera

Nije u manjini, tiha većina kutri iz prikrajka :slight_smile:

Tako je bilo i do 91 dok još nije pukao film :zub:

Ja ni do 91 nisan muča. Ali stric mi je bija Titov prijatelj pa me niko nije smija takniti. Inače sam apolitičan ma šta vi ode pisali.

Nitko nije apolitičan, postoje samo oni koji više, i oni koji manje izražavaju stavove.

Politika nam svima zadire u živote, tako da, da bi bio apolitičan, trebao bi biti u najmanju ruku nesvjestan.

Drugo je misliti kako te politika ne zanima… a to je od prilike kao biti nezainteresiran za nešto što di radi o glavi, i glavama tvojih najbližih.

:roflmao: :roflmao::roflmao:

Topli pozdravi svim webmajstorima iz hladne Danske…

Digits, kad kažem apolitičan mislim reći da se ne želim baviti njom. Viruj mi ne želim biti saborski zastupnik ma koliko da je plaća privlačna. Međutim mogu razglabati o politici i iznositi svoje stavove. Pri tom pazim da nikoga ne povridin. Mada i istina neke vriđa.
Vidiš svojevremeno sam se prišalta HSLS-u. Ne da bi bija političar nego da podržim Budišu. On je bio vođa mojoj sestri koja je bila sudionik Proljeća. Ja nisan moga biti jer san ima 10 god., a u ovoj jebenoj provinciji od Šibenika se to Proljeće nije no previše osjetolo.
Možda me HSLS još vodi ko člana, al izgubija san interes za njih.
Od najranije mladosti me vodi Marxova ideja društva blagostanja jednakih pojedinaca. Pa priznaj sam šta to nije predivna misao. I imati vođe koje ne tlače nego služe želja<ma naroda. Do toga će doći. Možda ja ne doživim, ali jednom… Za to je potreban neki BUM ne u ekonomiji nego u proizvodnji koja mora opstati, a najvjerojatnije će se raditi o otkriću skoro besplatne energije. Ovo šta je sad ne može opstati. 1% tlači 99%. Jel to pravedno?

Ma jasno.Svi smo mi slijepi i ne vidimo kakva je to ekipa iza Jobikka i HVIM-a i sve se svodi na manipulaciju…Već sam pisao o njima u šljakerom threadu a evo sad malo slika te ekipe. :vamp:

[attachment=1]Jobbik_.jpg[/attachment]

[attachment=1]jobbik-rally-in-gyc3b6ngyc3b6spata.jpg[/attachment]

[attachment=1]photo_svet_evropa_madjarska_jobbik.jpg[/attachment]

[attachment=1]1224278127884_1.jpg[/attachment]

Svaka sličnost s nekim prošlim vojskama,uniformama i ikonografijama kod ove ekipe je i više nego namjerna.
A evo i mape direktno s njihovog sajt pa vidi kakvim se oni mapama igraju:

Ali sačuvaj Bože,s obzirom na ikonografiju i ideje kojima se bave,da ih netko nazove neofašistima i tome slično. To je čista manipulacija! :vozac:

Hm, zanimljiva mapa današnje nacionalističke stranke se ujedinjuju a da opet dođe do nacionalnih ustanka u europi samo je pitanje kad bi došlo do rata jer bi trebalo zaštiti manjinju u tuđoj državi.

[quote=“Gigolo”] Međutim mogu razglabati o politici i iznositi svoje stavove.[/quote]Sad mi je palo napamet da se u bivšoj Yu ljude koji nisu želili biti političari, a o politici su pričali nazivalo - salonski političar.

tesko mi je zamislit da se danas njemcu moze reci da mu je
francuz smrtni neprijatelj a proslog ljeta ili zimovanja su
skupa cugali, bratimili se ili upucavali izmedju sebe. U prvom
trenutku se industrija i trgovina rasipava obzirom da su
premrezene i medjusobno ovisne odnosno napravilo se da budu
takve. To sto neki imaju ideje vracanja za ognjiste nije nesto
sto bi sita i zabave zeljna vecina dozvolila ili podrzala a
pogotovo ne 200.000% vece cijene kreirane od onih koji bi
nasli novu trzisnu nisu raspadom uredjenog trzista niskih
cijena kao rezultata suradnje i masovne proizvodnje. Pitanje
je i sto bi bilo sa financijskim sustavom

http://www.webmajstori.net/forum/tema/37887-Na-prodaju-web-portal-LAJK?p=271865&viewfull=1#post271865

zašto ganiste banirali?

Hahaha, pa ne može se banirati slobodna misao. Koliko god to neki željeli… :wink:

Naravno, ali za vrijeme ogavnog komunizma. Nakon '91., kad smo srušili komunizam i jugoslaviju, više nije bilo potrebe za prkosom. Premda, sve mi se čini, povijest se ponavlja… :frowning:

Ali, može se i '91. ponoviti! :zub:

Ma nismo baš u manjini, uvjeren sam. Jedino, ne vrištimo onako glasno kao ovi.

Trebaš znati da na ovom forumu djeluje jedna mala, ali izrazito glasna ćelija. Po uzoru na veliku braću, većinu hrvatskih medija. Treba ih sprdati. I uživati. :wink:

EDIT: Naravno, ima ovdje na forumu i posve razumnih, logičkih, normalnih ljudi koji se izjašnjavaju da pripadaju lijevom političkom spektru. Ali, oni ne vrište, ne možeš ih lako naživcirati, koriste primjeren vokabular. Ali, uočit ćeš razlike između njih i ovih iz ćelije lako…

[quote=“Sljaker”]Ma nismo baš u manjini, uvjeren sam. Jedino, ne vrištimo onako glasno kao ovi.

Trebaš znati da na ovom forumu djeluje jedna mala, ali izrazito glasna ćelija. Po uzoru na veliku braću, većinu hrvatskih medija. Treba ih sprdati. I uživati. ;)[/quote]

ha ha ha

ides :slight_smile:

a sad pokazujete sto ? :slight_smile:

jel ima psihijatra na forumu ? :slight_smile:

Ja sam za to da ko god ima znanja koje je spreman podijeliti sa drugima ima mjesto ovdje pa taman bio Mevlid Jašarević :smiley:

Ja bih samo cestitao rukovodiocima ovog foruma, jasno mi je sada zasto mnogi napustaju ovaj forum, a zasto se neki ni ne registriraju ;). Znaju oni dobro o cemu ja govorim.

[quote=“Sljaker”]Naravno, ali za vrijeme ogavnog komunizma. Nakon '91., kad smo srušili komunizam i jugoslaviju, više nije bilo potrebe za prkosom. Premda, sve mi se čini, povijest se ponavlja… :frowning:

Ali, može se i '91. ponoviti! :zub:[/quote]

Sljakeru ,natjerao si me da se ukljucim.Prvo:imas pravo na svoja politicka opredjeljenja .Ali ipak mislim da nemas pravo na “pridjeve” (ogavno) a niti na zamjenice (mi).
Iz prostog razloga sto su to dvije “stvari” koje su isuvise subjektivne “naravi”.
Jer ,svi sistemi su , od kada je svijeta, u svojoj naravi “ogavni” .I svaki sistem tezi samoodrzanju mobilizirajuci pojedince koji ne prezaju pred nicim ( pa niti ogavnim postupcima) da bi kroz “sistem” ili “poredak” (djelujuci) sacuvali stecene pozicije ili ojacali vlastite benificije.
Jer,gledajuci evolucijski ako lav pojede antilopu antilopina smrt garantira lavu produzetak vlastitog zivota.
Tako je isto i sa “sistemima” : unutar njih postoje i antilope ali postoje i lavovi.
Pa tko prvi koga “pojede”:dok god se zdere druge i hrani se “drugima” živ se je.Tako je u evoucijskoj a tako je i i u onoj drustvenoj sferi .
Ocuvanje pozicija, moć , vlast - jednom rjecju “sistem” ( a koji se sastoji od gomile mobiliziranih pojedinaca zeljinih istoga toga nabrojanoga ) definiraju i postupke koji se pripisuju sistemu ( a ustvari su ih ucinili nitko drugi vec pojednici) .
I svaki sistem ima svoje promasaje i dobre strane . I stvar je samo rakursa “gledanja” . Jer gledajuci kroz prizmu “prijekih sudova” koji su formirani u to doba" gdje se bez postupka i krivnje visilo na “vjesalima” i ideja koju ti “slijedis” i u nekim svojim elementima ( i postupcima) je takodjer “ogavna”.
Bez obzira sto je ona 50 godina kasnije proglasena - drzavotvornom.

Naravno razlika u gledisitima koja mene osobno ne sprecava da se s tobom jednom :slight_smile: napijem i nalozim rostilj .Jer i moja (mozda vise lijeva) i tvoja (mozda vise desna) vizija imaju i dobrih losih strana.
A “dobrima” ili “losima” opet su ih ucinili ti isti pojedinci ciji smo i ja i ti (primjetio si da nisam rekao “mi” :slight_smile: ) danas robovi proslosti.

Džabe se trudiš. Ne vjeruje ti taj u evoluciju.
E, da si barem napisao da su to stari Sumerani rekli…