Bananiranje šljakera

[quote=“vir2al”]Ne .Novac je nuzan tehnicki /pred/uvjet da bi mogao doci do sredstva kojim ces nesto reći.
A intelekt je psihoficka osobina koja nekoga vec krasi /ili ne/ a koja ce mu sugerirati da ako vec nema sto za reći da mu je bolje da suti.
Uzmes svoj vlastiti primjer:da nemas novaca nebi imao tu kištru i postedio bi me svoje sugestije.
Iz navedenog je ipak razvidno da je novac uvijet koji je bio prethodno potreban kako bi tvoj intelekt mogao uopce doći do izrazaja.

Obrazovanje je neka druga dimenzija.
Obrazovanje je sadrzaj a intelekt je forma u koji je vec nekakav sadrzaj upakiran ( ili je u rasutom stanju ) .[/quote]

Ne vidim smisla raspravljati se s nekim tko ne stoji iza onoga što je rekao bez obzira što je to rečeno/napisano na forumu a ti se izrečenoga odrekao u ciglih sat vremena. E pa nazdravlje! :slight_smile:

Da treba spakirati torbe.

nisam se ja bas nicega odrekao niti sam od napisanog (pred tobom) i milimetar ustuknuo.
samo sam malo drugacije preformulirao ocito /pogresno/ ocekujuci da ces uspjeti shvatiti.
zamoli nekog drugog da ti to napisano malo “priblizi”…
no, niti meni se dalje bas ne da .
intelekt (a ne obrazovanje) mi autosugeriraju da to bas i nema nekakvog smisla…

[quote=“vir2al”]nisam se ja bas nicega odrekao niti sam od napisanog (pred tobom) i milimetar ustuknuo.
samo sam malo drugacije preformulirao ocito /pogresno/ ocekujuci da ces uspjeti shvatiti.
zamoli nekog drugog da ti to napisano malo “priblizi”…
no, niti meni se dalje bas ne da .
intelekt (a ne obrazovanje) mi autosugeriraju da to bas i nema nekakvog smisla…[/quote]

Idem potražiti nekoga obrazovanog intelektualca da mi objasni što bi značila tvrdnja:"zalim za onim dobrim vremenima od prije 10-15 tak godina kad je monitor i makina kostala 5-6 dobrih plaća i mogao si ju je prisutiti samo netko za dokazanim intelektom."
Ja jadan u svojoj gluposti i neznanju zaključio da bi to značilo da su samo ljudi s dokazanim intelektom u stanju dobro zaraditi. :slight_smile:
A da ne spominjem drugi tvoj napis kojeg si se odrekao taj čas:"zato ja odustajem dalje od ovog topica …"
Koji si ti tumplek lol

A jeba te u šta se ovo izrodilo, a ja san samo pita zašto Šljaker nije udaljen s foruma bar sedmicu dana zbog donje rečenice:

Jer, valjda je svakom normalnom čovjeku jasno: “ljevičari” su najobičniji teški perverznjaci: pederi, pedofili, mamojebci. I, dokažite suprotno, vi kretenoidni izdanci, ako možete.

[quote=“ninohr”]
jel ima psihijatra na forumu ? :)[/quote]

Brain damage. Nema tog psihijatra koji bi to sredio. :slight_smile:

Hahahaha.
Ali, ćelija izjednačava opću evoluciju s parcijalnom. Dakle, ostaje samo jaz… :smiley:

Lijepo rečeno. Razum je ipak razum bez obzira na polazišna stajališta. :wink:

ima. Povratak onih koji su mogli pobjeci iz lokalpsihijatrije a
dovest ce sa sobom normalno i uljudjeno od cega ovi bjeze ko
vrag od tamjana. Krasan je osjecaj obitavati ili biti u blizini
istih :slight_smile:

Ajmo dosta više, ako ovako nastavite ugožen mi je rekod po broju postova u temi koja nije sticki.

[quote=“Gigolo”]A jeba te u šta se ovo izrodilo, a ja san samo pita zašto Šljaker nije udaljen s foruma bar sedmicu dana zbog donje rečenice:

Jer, valjda je svakom normalnom čovjeku jasno: “ljevičari” su najobičniji teški perverznjaci: pederi, pedofili, mamojebci. I, dokažite suprotno, vi kretenoidni izdanci, ako možete.[/quote]

Sljakeru sedmica dana ne znaci ama bas nista. :slight_smile:
nakon sto se napije on toliko “na komad” prespava…
ili dozivotni izgon ili ga treba pustiti neka se kiseli u vlastitoj savjesti… :slight_smile:

[quote=“vir2al”]Sljakeru sedmica dana ne znaci ama bas nista. :slight_smile:
nakon sto se napije on toliko “na komad” prespava…
ili dozivotni izgon ili ga treba pustiti neka se kiseli u vlastitoj savjesti… :)[/quote]

Ali, ja volim kiselo… :zub:

A cuj ,kako se vec uzme.
u legendi je i kornjača pobjedila Ahila samo zato sto je prije krenula a sa iste polazisne tocke :slight_smile:

kako je moguće da je to bilo '91 kada si se na forum registrirao tek 2004. ??? :zbunj:

Je li moguće da neki ne shvaćaju razliku između Birtije i ovog dijela foruma, da su pravila malo drugačija?

Je moguće je!

:zub:

[quote=“Sljaker”] razliku između Birtije i ovog dijela foruma,[/quote]Mogu li ja u Birtiji napisati: “Šljaker je peder”? Oće li ko reagirati i kako? Šljakeru, jebe se meni šta ćeš ti pisati, ja te ne shvaćam ozbiljno. Ali u Birtiji si uz druge uvride naveja da su ljevičari mamojebci. Smatram se ljevičarom, a moja mama više nije među živima. Moderatoru Šljakeru puno ti hvala za to. Ako su ovakvi moderatori onda se u obične članove niko nesmi takniti ni zbog čega!

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
da samo znaš kakvih sve mama ima, nebi se tako uvrijedio. Bar bi ti trebao znati što znači MILF

da samo znaš kakvih sve mama ima, nebi se tako uvrijedio. Bar bi ti trebao znati što znači MILF[/quote]

To je tvoje viđenje. Mater je jedna jedina u životu svake osobe.

I ne samo tvoje viđenje, to je pokušaj drukčije interpretacije napisanog.
Uostalom, ko je taj Šljaker? Kako je njemu ime? Uostalom kaže se: Nije važno šta je rečeno nego ko je reka. A šljhaker nema nikakvu težinu ni vjerodostojnost.

Ljudi nakon ovoga imate pravo svašta pisati po forumu, i reći ne piše šta je naposano mego šta ja kažem da je naposano.