Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Da, prodao ga je…napisao je iznad…i sad kad si me podsjetio, idem da vidim kako taj novi vlasnik kanala radi :smiley:

Nikako eto kako hahah

@Edis_Alic, znas kako je kada neko pomene velike cifre, svi odma’ hoce da znaju. Sjetio sam se da nekada pominjao nesto pa sam uspio da iskopam ovo

Krenuo si samostalno sa ovim?

Jedan od tri kanala na kojim trenutno aktivno radim je na taj nacin narastao.

Ovo je tajanstveno do jaja…:grin:

Da nije ono Zack King Vines isječci klipova…ili nešto s djecom Bad Baby i slično… :thinking:

He, evo jos jedan zanimljiv video :slight_smile:

Danas mi dva Grcka portala uzela video, 10k pregleda ali svega 1k impresija…Sreca u nesreci. Cena klika standardno 0.01e :smiley:

O ribolovu?
Vidiš ti Grke ribolovce. :blush:

P.S. To je, naravno, :thumbsup: :o:

Da, o ribolovu. Bzv nesto objavio juce i eto ali dzaba kad je cena mizerija :slight_smile:

Evo sad ga je podelio i neki Spanski portal, 5k pregleda u sat vremena :smiley:slight_smile:
Ukupno 15kpregleda po YTu, a Adsense kaze ovako
Screenshot_1

Kako je moguce da je tolika razlika u pregledima videa? O zaradi da ne pricamo…

Stim sto je konacan zbir povecao i jedan klik sa sajta od 0.13, danas mi odobrili Adsense nalog pa pustio jedan clanak da testiram. Neverovatno mala zarada na YTu.

Budi cool Jeronimo, to će se izravnati. :blush:
Pregledi embediranih videa kasne. :o:

1 Like

Aha, ok. Eto to nisam znao :slight_smile:

Pozdrav ljudi, nedavno sam poceo da citam o zaradi na YT i Affiliate marketingu, gledajuci “konkurenciju” na YT, preko VidiIQ dolazim do podataka da su videi konkurecije objavljeni na ovakvim i slicnim sajtovima, da li neko moze da mi pojasni o cemu se radi?


Hvala.

Evo da podelim jednu moju ludu situaciju. Pre neki dan za jedan clanak uzeh jedan video sa FBa i postavih na kanal, prekrsih tako neka pravila al reko ajd bzv da prbam, bez ikakvih ambicija. To je bilo uvece pre spavanja. Budim se ujutru pogledam clanak imao oko 1k ulazaka, rekoh nije lose 1k pregleda u startu. Odem na YT da bacim pogled da li se vec video rangira, kad ono masa pregleda!? WTF, odakle sad ovo kad znam da je samo 1k pregleda bio sa sajta, tagovi nisu rangirani!?
Odem na YT studio app, pogledam jedan od glavnih Grckih portala serovao klip, pored njega jos masa manjih portala, par Kiparskih, i jos par manjih iz ostalih EU zemalja, taj dan se zavrsi sa oko 70k pregleda. Sutra dan opet odem na statistiku da vidim dokle je doguralo a ono opet otislo u nebo!? Jedan od najjacih Spanskih portala serovo, samo od njih 160k pregleda!
E sad svi vec verovatno misle au al ga usralo, laganih 200-300$, a ono? Cela 3$ ahahahaha Svi portali imaju AdBlock za YT ahahaha
I tako ja drugari ostadoh bez icega skoro, ono realno i nemam sta da se bunim, klip sam planirao da drzim par dana na kanalu pa kasnije da ga izbrsem jer sam ga uzeo samo za potrebe clanka, ali sad posle ovoga neka ga, bar ce neki autoritet kanalu da donese od ovih silnih linkova pa ce mozda da bude neka vajda za nove klipove prilikom rangiranja. Evo slicice kako izgleda viralni klip koji ne donosi nista :smiley:

Zanimljivi :slight_smile:

Nije čak ni nužno da svi imaju AdBlock, vjerojatno i nemaju. :frowning:
Najjednostavniji način blokiranja oglasa je taj da već imaju popunjen maximalan broj Google oglasa na toj web stranici, i u tom slučaju se događa da je Youtube embed automatski bez reklama. :o:

Kako god meni se ne isplati trenutno :smiley:
Dugorocno gledano mozda i bude neke vajde, mada tesko jer ne planiram da radim YT za sada, ali jedno fino iskustvo. Sagledao sam propuste koje sam napravio, trebao sam jos par klipova da uporedo izbacim i da ih stavim na zavrsni ekran i tako dobijem startni push. Trebao sam da stavim par linkova na sajt i tu mozda izvucem posetu itd…Mada moda nije kasno jer ide jos uvek po nekih 3-4k po satu. Mozda i odradim to cisto testa radi.

Stigao mi je tripod :slight_smile:

1 Like

Bravo Bobo, pohvale za video. :blush:
Dobronamjerna nota je da se tripod ne izgovara tako. :frowning: Ali sad je gotovo? :o: