Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Evo jedan moj video

Video sniman sa Lumia 640.

Evo par dobronamjernih sugestija :slight_smile:

1. Ubaciti tihu pozadinsku muziku
  2. Isjeci malo video, tamo gdje “nista ne desava
  3. Napisati neki tekst ili bar tacke o kojima ces pricati, puno mucanja i zastajkivanja ima

Dakle dodatnih 15 minuta posla (maksimalno), a doza profesionalnosti povecana za nekoliko puta.

Znam da nije profesionalno, ovo je cisto iz prve ruke video. Hvala na savjetima,svjestan sam da je ovo daleko,daleko od nekog profi videa :slight_smile:

Gledam kako da produljim videe, obično budu oko 2-3 minute a htio bih imati neke preko 10 minuta radi onog dodatnog oglasa i da dignem ukupno vrijeme na kanalu koje je sada 1 minutu pa sam smislio ovu taktiku pa me zanima što vi mislite.

Dakle radim video za jednu plažu koji traje 3 minute, a na kada završi ta plaža ubacim neki tekst npr “pogledajte ostale plaže iz tog grada” i tu ubacim da idu 4-5 plaža iz videa koje sam već digao na Youtube. Dakle koristim materijal od prije. Nije problem izmijeniti redoslijed slika, druge efekte da Google ne prepozna da su isti dijelovi videa. Što vi mislite, meni djeluje kao dobra ideja da se bez puno dodatnog rada produlje videi.

Pa koliko će ti onda te “slike” trajati, preko 7 minuta? :smile:
Ne valja to. :thumbsdown: No, ako si mislio na “End screen & Annotations” onda - da, videi bez toga su amaterski videi. I neka to bude End screen jer je on klikabilan i na mobitelu, samo… on traje ne više od (zadnjih) 20 sekundi. :o:

Da, 7 minuta nije problem. Napravim tzv trailere po regijama tako da bude povezano. Npr radim jednu plažu na Krku. Kada plaža završi, puštam trailer sa Krka od 7 minuta. To se da napraviti samo prvo odradim cijeli Krk, znači napravim prvo 20 videa, onda od tih 20 videa trailer, pa se onda vračam na svaki video i ubacim ga. Malo više posla ali vrijeme videa raste x 3-4.

Ne mislim na End screen, mislim na onj adsense oglas koje je dozvoljen na videima dužim od 10 min.

Jutuberi sta ste se uspavali? Niko nista ne pise :smiley: !?

Inace, naletio sam na ovo pa sam htio podijeliti sa vama. Nema toliko veze sa samim YT-om i cijelom ovom pricom, ali nam na neki zanimljiv nacin pokazuje koliko nesto unikatno moze dobro proci, ali samo ako je prisutna ljubav prema tome sto se radi!

Hehe, zanimljiv kanal.

Mada morate priznati da je ironicno/smijesno kada se kanal bavi primitivnim tehnologijama a imas GoPro i stativ :slight_smile:

Preko 200k subova. Kanal poceo sa radom pre dve i po godine. Sve organski.

Sjecam se kada sam vidio prvi put video od steveo na jubitu odnosno to mu je bio 5 video na kanalu, a imao je tada 2mil subs… jbga to je steveo :stuck_out_tongue:

Steve-O se proslavio u Jackassima, zajedno sa Johnny Knoxvillom, Bam Margerom i ostalima… Tako da mu ni na jednoj mreži nije bilo tesko prikupiti fanove… Pogotovo s onim čim se bavi, sav je od ožiljaka :smile:

Evo jedan zanimljiv video

Moj rekord sto se se tice zarade na 1000 pregleda ili u ovom videu 11.52 dolara na 1000 pregleda.

Wow, :open_mouth: hebeno… ja jedva da izvučem $5-10 za 10.000 pregleda…wtf. :unamused::sweat:
Koja je tema u pitanju ako nije tajna?!

A sto su ga opravili, svaka im cast!

In April we announced we’d stop showing ads on channels with fewer than 10,000 lifetime views. Due to a technical issue, you may have still seen monetization icons in Creator Studio. It’s now fixed”

Stvarno ne mogu nisu otkrivati, ova nisa bas vrijedi. A sto se zemalja tice sve tier1 zemlje.

Hvala na iscrpnom odgovoru, sad mogu samo maštati i dalje… :money_mouth_face::joy:
I raditi za kikiriki do penzije…

A ne znam sta da ti kazem, jednostavno se okusaj u par razlicitih nisa.

ako mogu saznati kakav je koncept videa? klipovi ili slike, sta je u pitanju? :smiley:

Jesi li ti onaj workshop kanal prodao? Ako jesi, onaj sto ga je kupio nema pojma sta radi hahah