Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Ma mora postojati razlog, navedu oni, možda su ti poslali na mail od kanala, provjeri…

Oni su sada tebi ukinuli monetizaciju,nisu duzni da dele prihod sa tobom,ali zato po njihovim pravilima,oni mogu da stavljaju reklame na tvoje video snimke i uzimaju svu lovu sebi.
Tako rade sa svim kanalima koji ne dostignu 1k subsa i 4kh a i kada dostignu nalaze kao neke mane,jer zasto bi davali i delili prihode kada mogu sve da uzimaju sebi.Milioni kanala i racunica im je dobra.

Nije to bas tako.

Da je tako ne bi stalno snimali neke tutoriale i videe na tu temu na njihovom kanalu i zvali ljude da se pridruze

Pa bas zato da bi se ljudi isprimili i snimali video snimke a oni stave reklame pre monetizacije.To je njihova igra stapa i sargarepe.Ove velike vecinom ne diraju jer od njih i kad dele zaradu imaju zaradu veliku.
Iscitao sam par stranih foruma i sajtova gde ljudi pisu o YT u danasnje vreme.
Moji video snimci su gledani i moraju se gledati od kraja do pocetka da bi se shvatio sadrzaj a uvek pise da se gledalo upola od minutaze.Od 4 minuta pise 2 minuta.,

Cak i on sa 21m subova placa reklame

Hm, vidim da pise “includes paid promotion”, da ne placa mozda taj koji se reklamira u vodeu?

Ne vjerujem

Sponzor je mozda platio reklamu na videu ali ne i ovo

Da, plaćaju preko njega promociju za svoj proizvod jer je puno jača reklama kad je neki KOL odradio video, nego da oni sami reklamiraju.

4 Likeova

Imas caskanje na YT nalogu pa ih pitaj sto nece da te isplate iako snimas redovno i sve po propisima.

1 Like

Evo priredi mi u analitici licno YT vatromet jer su i oni srecni sto sam dostigao 1000 subsa eh ali me zezaju sa satima i tu me zavlace i kradu minutazu.
@micos da li te isplatio YT?

1 Like

Hvala na pitanju.
Ne,nista se ne desava i ne znam sta hoce od mene.

Jesi li ih pitao u chatu

Nisam,jer ga nemam ili ne znam kako se pristupa.

Ja sam ubjedjen da ti je problem taj cek, probaj promjenit nacin placanja. Da nesto nije ok do sad bi dobio ban, tj ne bi ni mogao uci u nalog

@micos Ja na ovom kanalu imam preko 18k ali nemam monetizaciju jer radim affiliate pa nisam ni aplicirao za monetizaciju.
Evo chat u desnom gornjem uglu,dostupan je za YT partnere.
Na ovom od hiljadu subsa ne vidim jos opciju chat jer mozda sto nisam dostigao sate.

Da,to mi je jos jedina nada da stavim na bank wire.

Pokusacu sutra pa javljam.

Ipak nema te opcije na mom nalogu,tako da sam ostao na istom.

Mozda treba odredjeni veci broj subsa,ovaj ima preko 18k koji ima tu opciju.Dok ovaj manji od 1k nema.

1 Like

Jel prati iko ovo sa Sona? Izgleda nerealno dobro! Razmisljam otvoriti novi kanal FakeVideos ili tako nesto

https://x.com/duborges/status/1758196706733068326?s=46

3 Likeova

Super alat dolazi :).
Uskoro će neka radna mjesta postati zaborav, a pojaviti će se nova i ubrzati cijeli svijet prema naprijed.

Dobro izgleda video koji je napravljen, ali opet ostaju detalji koji se vide da nisu dosta dobri. Već imam par ideja za nove video uratke na Youtube kojima ne smeta slabija kvaliteta slike tako da će ovaj alat dobro doći.