Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Imam preko 5000,u stvari 5600

Meni je zanimljiv recimo ovaj video

i kako sam vidim… sve je ovo sa soundclouda. I info o koristenju muzike sa sounclouda

1 Like

Baš mi je iskočio jedan zanimljiv kanal, pa da podjelim… Rijetko viđen kvalitetan i inspirativan sadržaj na YT… :sweat_smile::banana:

Klasika, samo ukucas bikini haul i svi klipovi preko milion…

onda budete i vi to probali isto ? :smile:

pa postajte video ovdje

Hahaha ukoliko zelis da gledas @Thunder_Wolf i mene kako isprobavamo bikinije stisni taj lajk :joy::rofl:

1 Like

Izgleda da ce ovi sto promovisu ravnu zemlju, haarp i slicno morati traziti drugu platformu.

1 Like

Već su počeli, za takve kanale više ne dolaze ni obavjesti iako je :bell: aktivirano…
Nije da sam pretplaćen na takve kanale… :sweat_smile:

Napokon da i oni pocnu malo odgovarati za obrazovanje covjecanstva…
Ipak imaju preveliku obrazovnu ulogu da bi to pustili samo.

:slight_smile:

1 Like

Super je ova sprava, Bobo. :+1:
Jeli radiš nešto tako s njom ili možda sličnim (audio) softwareom? :blush: :o:

Ma kakvi, prilicno sam muzicki netalentovan:) Ovo mi iskocilo na YT pa rekoh da podijelim. Cini mi se da je Swedish House Mafia imala jednu pjesmu i spot sa ovom ili slicnom napravom.

To ne znaš dok ne probaš. :smile:
Taj sampler mora imati svoj softwareski PC ekvivalent barem okvirno. Ja sam zbog takvih stvari i kupio kompjuter, bješe to nekad davno, godine su tada imale drugačiji broj na početku… :blush: :o:

Ma nekada mi je bilo zanimljivo kako se sa ovako “malim” stvarima naprave neke sega mega pjesme.

Malo je offtopic ali ovo je isto zanimljiva stvarcica

Pola miliona pregleda u 24h. Zemljo progutaj me.

1 Like

:laughing:

takvi ljudi i glasaju u našim državama, ljudi koji se lahko pale i koji su podložni manipulacijama, političari to odlično znaju … i onda se čudimo kako izglasaju ovakve političare

Eno u americi 600k ljudi zapratilo prase Arijane Grande na instagramu pa im malo bolje ide.

Samo sto USA ima 320 miliona stanovnika a citav Balkan mozda 15-tak ako i toliko :joy:

To ti je 0.19% od njihovog ukupnog stanovništva, dok na našim prostorima sigurno 50% stanovništva prati ove retardacije. Naš narod uživa u gledanju kako se drugi svađaju, udaraju, ogovaraju… Najžalosnije je što ne kontaju da je ovaj show namješten i da se radi po scenariju. Pa ljudi imaju bolje uglove kamera nego Hollywood…