Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Da li vi koji se primarno bavite jutjubom pravite propratne blogove na bloggeru i sajtove na wordpresu kao podršku vašim klipovima. Na wordpress se može importovat lako mnogo klipova bez neke velike muke a i blogger nije veliki problem, doduše mora ručno, a trebalo bi da sajt i blog poguraju klipove, a i donesu dodatnu zaradu

Nema potrebe za tim. Dovoljan je kvalitetan sadrzaj, thumbnail, tagovi i deskripcija.

Može li mi neko reći kada se vrši transakcija zarade sa youtube-a na adsens?

Svakog 15. u mesecu.

1 Like

Jučer mi je maknut strike sa kanala, briše se nakon 3 mjeseca.

1 Like

Aleluja! :+1:
Nikad ga dočekat…:grin:

Jos jedan koristan video prepon savjeta

Da li se nekom od vas desilo, da mu zarada na yt (ukupna koju mozete vidjeti na analyticsu) opada?

Dobro dok ti samo na Youtube-u opada… Za sve drugo je… Afrička šljiva! :wink:
Opada opada, evo i meni ovaj mjesec se zaredalo baš banana od pogleda a subscribera više no ikad…
YouTube nas nekad pomazi a nekad je baš maćeha…

Ej Wolfe, ti sa Afričke šljive odmah na bananu? :wink:
Tko te ne zna, prepao bi se za tebe. :yum:

Ja na 500 pregleda nemam uopste klikova. A ono sto je jos ludje adsense ocitava svega petinu pregleda sa YT…Krenuo sam sa dva nova kanala i stao dok se ovo ne resi oko YTa.

1 Like

Dobro dok nije ananas… :grin:

baš tako druže…

Bas gledam ove video influensere pa tema Da li treba pokrenuti drugi yt kanal.

Koliko imate YT kanala? Da li za svaku nichu pravite novi kanal?

Ja pravim za svaku nichu novi yt kanal. Nekako mi logicno da nema smisla na istom kanalu stavljati 5 ili 10 razlicitih oblasti.

Bravo Bobo, eto, ti pitao i odgovorio sve u istom postu. :blush:
YT kanal je kao i Web stranica, tako se i ponaša. :o:

@c3po, pitao sam ovo jer ovo je ipak forum da cujem i misljenja ljudi koji se ozbiljno bave(citaj zaradjuju od yt)

Naravno Bobo, čemu isprika, nema potrebe. :slight_smile:
Ispravno je to kako si napisao, posebno ide kanal (video) o kruškama :pear: a posebno o jabukama. :apple:

Ali su oba kanala zapravo o vocu :slight_smile:

1 Like

Zapravo, onda ti nekako dolazi potreba za trećim kanalom sa voćnom salatom… :sweat:

1 Like

Zasto nitko ne prica o onoj gluposti sto su uveli da video mora imati 10k pregleda i tek nakon toga se pale reklame? (tako nesto)