Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Mislim da cijeli kanal ukupno u svojoj povijesti mora imati 10tis. pa se onda pale reklame, (ako sam dobro shvatio), što u principu i nije lose jer će izbaciti onu sitnu “konkurenciju” koja kopira videe krade thumbnail-e i zauzima prostor… (Pritome mislim na ekipu iz kozojebačkih zemalja…) :goat:.

1 Like

Ovdje već govorimo o tome, ali i nije to big deal: :blush:

Imam sajt koji je monetizovan adsensom, sad sam pokrenuo i YT kanal koji sam povezao sa istim adsensom. Moje pitanje je da li smem te klipove sa YT da embedujem na sajt( da li je po Adsense pravilima)? Svaki članak na sajtu bi imao po jedan YT video.

Može. Slobodno. :o:
Zašo ne?

1 Like

Da li je nekome od vas zadnjih 15-tak dana zarada počela opadati na svega par centi iako pregledi idu dobro i dalje, i ima dosta posjete iz amerike, njemacke itd…fkt mi nije jasan ovaj yt… :confused:

I kod mene je bila ista situacija zadnjih 15 dana ali se u zadnja 3 dana zarada dosta popravila, ne znam da li su ove promjene koje je youtube uveo imale neki efekat.

šta fali kozama?

1 Like

koji je ovo program, ovaj što čita tekst robot, zvuči prilično dobro s ovim britanskim akcentom nekad čak i intonaciju potrefi lijepu, dobro vjerovatno je do interpunkcijskih znakova, ali ja kad sam ranije nekad čačko oko tih robota što čitaju, zvučalo je mnogo mnogo gore od ovoga.

Bolje od Indijaca ili Kineza :slight_smile:

http://onlinetonegenerator.com/voice-generator.html

To ti je “IVONA text to spech” softver, glas je English, British; BRIAN. Zvuči kao neki batler… :blush:

1 Like

Taj Brian iz Ivone zvuči kao batler, ali ovo nije taj voice, barem kakvog ga poznajem. :frowning:
Jedino ako se nova Ivona nije toliko unaprijedila, više nema ništa free kod Ivone, pa je malo teže testirati. :octopus:
I mene bi zanimalo koji je to voice?

Da, sad kad sam ga bolje poslušao… U pravu si. Ovaj nije loš, manje mu se plete jezik… možda je vrijeme da nogiram Ivonu… :grin:
Ja pitao lika, pa sad ak mi odgovori čut će te… ,:wink:

2 Likeova

http://www.fromtexttospeech.com/ @anja1

5 Likeova

Tnx, mislim da ce ovo svima dobro doci!

Može li mi neko reći da li je još moguća opcija za subscribe button u donjem desnom ćošku videa na YouTubeu? Ne mogu pronaći to nikako…

Channel - Branding - Ad a Watermark

1 Like

U mene youtube bio na hrvatskom jeziku i nema te opcije, tek kad sam prebacio na engleski pojavila se…hvala ti, rijesio sam…

Youtuberi, slabo pišete u zadnje vrijeme, malo da dignemo temu pitat’ ću vas nešto naizgled banalno, ali ponekad su i nijanse presudne… :blush:
Naime, jedan moj Youtube kanal nije imao mnogo videa unutra, svega 5 od 2009 godine (kriv sam). :frowning: Sada sam snimio neke po mom mišljenju atraktivne filmove, bio je neki performance na rivi i imam 5 novih filmova. :blush: :thumbsup:
Moje pitanje je; jeli bolje ne uploadirati odmah sve videe odjedanput, pogotovo kad nisam bio revan prije, YT će se šlagirati. :smile: Mislim; hoće li biti bolje ako ih “razvučem” barem na nekoliko dana? Dva sam već uploadirao.
Što mislite postoji li kakav efekt tu? Hvala. :o:

  • Ako nemaš followere tak svejedno jer jedini promet dobivaš putem searcha ili referralla.
  • Ako imaš followere nemoj ih spammat odjednom nego rastegni.
1 Like

Update moje opreme

Još se ne vidi tripod, rasvjeta, i bla bla :smiley:

Na kraju je ispalo da najviše naslikavam okolo a najmanje snimam :slight_smile: al spremam nešto za youtube

3 Likeova