Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Evo jedan video što sam uradio juče, zanima me vaše mišljenje…programi koje sam koristio Photoshop i After Effects

this-video

Nije lose, sve fino uklopljeno, bar po meni :smiley:

Ipak, drzim se misljenja da je ovakve videe i lakse i bolje praviti na engleskom, sto zbog ociglednih razloga (npr. zarada), sto zbog programa za naraciju dostupnih na engl. jeziku.

1 Like

Pozdrav ljudi

Ima tko preporuku za kakav dobar free program za download klipova sa YouTubea, Facebooka itd.?

A za što ti to treba, Aki? Da znamo. :smile: :o:

freemake video converter :slight_smile: Za šta god da mu treba :stuck_out_tongue:

1 Like

Htio sam napisati nesto cim sam vidio post, ali kao i obicno bolje ne :smile:

@d1namic taj jeste najbolji sto se programa tice, ali ima i online convertera :smiley:

Ima online, ali definitivno je najjednostavniji. Kopiraš 15 linkova, stisnes da skine u koji oces format, dal mp4, dal oces samo mp3, i kliknes convert i tjt. Do sada u online sam se susreo samo s onima gdje moram kopirat jedan link pa cekat pa skinut, pa drugi…

2 Likeova

Video DownloadHelper addon za Mozillu ili Chrome. Koristim ga vec godinama!

“Pronalazi” skriveni URL videa i mozes ga downloadirat :slight_smile:

1 Like

Skinuo bi si neke kompilacije na HDD jer idem uskoro negdje gdje zbog odredjenih razloga necu imati pristup netu 3 tjedna pa da mogu gledati.

Alene, možeš to lako sve učiniti online.
Čak je i naš član Foruma @mishop autor ovog weba (hvala i njemu): :slight_smile:


ili ako želiš, jednostavno Googlaj youtube to mp4. :blush: :o:

2 Likeova

Koliko sam ja shvatio sto se tice naslova, stavis naslove kao net.hr na jubito i to je to, a takvi naslovu su retardirani, kao da ja sada napisem:

  1. post: Video je?
  2. post: Super napravljen, ali?

Ono WTF? Jos ce poceti pravit naslove kao ono dijete prije 3 godine, stavlja gameplay igre, a u thumbnailu severina i thompson, a naslov necu ni govorit… uglavnom tesko trolanje.

Ja ne kužim stvarno što si ti sada htio reći? :frowning:

I meni se čini tako, samo nemoj pretjerati jer neće to dobro završiti. :blush:
P.S. Promisliti prije pisanja. :o:

Pa ako govorim istinu sto je tu pretjerivanje, gledaj naslova Uselili u novu kuću, pas je neprestano lajao, prestravili se kad su saznali zašto.

Kao da stavim naslov Pogodite koje je boje nebo? ljudi kliknu i video traje samo 1 sek gdje pise PLAVO.

Dovoljno je pogledati klipove od stranaca koji imaju hrpu pregleda pa gdje ce te osim na balkanu naci takve naslove? Nigdje!

1 Like

Pa ti @CroLog stavljaj dosadne naslove ko ti brani, živimo u takvom periodu gdje ovakvi naslovi prolaze, što na sajtovima što na youtubeu, tebi jarane niko ne brani da stavljaš šta hoćeš…ko da si rekao ja ne volim crna auta, koga briga jbte, crna auta će se opet proizvoditi jer si ti neko nebitan da bi se proizvodnja zbog tebe zaustavila…

Nije to sto netko ne voli nego sto su retardirani naslovi.

Ni ja nikad ne klikcem na takve naslove, cak i kad mi se pojave idem “hide” pa je izgleda FB ukapirao pa mi takve stvari vise ne servira. Obican click bait.

Da li neko zna šta je ono iza njega na monitoru ovom lijevom…

Sta kazete na ovaj kanal meni deluje kao bas dobra ideja.

Evo i jos jedan slican:
https://www.youtube.com/channel/UC95C_2Ca7_EMoKgLLZc8vXQ/videos

Kace dnevno 5 random gluposti sa clickbait naslovom, kao i 90% takvih kanala.

@Opica, kako tvoj yt kanal? Skrolujem temu pa vidjeh sliku drona