Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Evo odgovora Vocaroo | Online voice recorder

taj je jos losiji od alfanuma

1 Like

To je alfanum 20 karaktera

Da li se nekome jos desila ovakva pljacka na YT.?

Nije to pljačka YT već neka sirotinja od advestera :pleading_face: verovato su stavljali cenu na hiljadu prikaza (klikove nebitno) 0.03 centa (lupam sad cifru na pamet) pa tebe potrefilo

Inače ja takve sirotinjske advestere poenkad imam na sajtu.Koji me izlude sa cenom klika 0.03 centa eura . Al srećom za sprski, bosanski , hrvatski(koji se još kolko-tolko dobro drži za cenu klika) sam dosta ih smanjio procentualno oglase

Ma ne verujem da je to
do juce je sve bilo u redu
a danas se pojavilo ovo
6 dana su mi unistili.
Znaci ponovo su uradili novi dijagram sa otimacinom.

Ovako je otprilike izgledao dijagram do danas pre podne.


Dečki i cure, jedno pitanje, možda dva - 3 najviše.

Koji besplatni softvare možete preporučiti za snimanje PC zaslona + moj glas za početak preko nekog jeftinog mikrofona?

Ne trebam nikakve posebne efekte, niti bih snimao ništa osim zaslona na računalu. Eventualno, možda nekada zatrebam zamutiti neke osjetljive informacije, ali to bi bio rijedak slučaj. Kako sada razmišljam, naviše bih koristio opcije da zamutim dijelove na zaslonu, i rezanje dijelova u kojima budem nespreman jer bi išao da snimam video u komadu, sa unaprijed pripremljenim temama i sadržajem na drugom računalu.

Dakle, softver za snimanje videa koji bi išli na YouTube.

Ja koristim opciju u Windowsu, pozivas na znak Windowsa na tastaturi + G.Tu snimim,a u Photoshopu sijecem,doduse nista nezamucujem…

Probao sam par puta, i ova mi opcija ne dgovara. Trebam recorder koji će snimati sve što radim, a ne samo trenutno aktivni prozor. Ne može mi poslužiti jer vidim da ima ugrađene blokade snimanja osjetljivog sadržaja na računalu.
snimanje

1 Like

OBS Studio jedini i najbolji.

3 Likeova

evo momci iz finansijskog odseka su bili vredni i ispeglali greske

Pozdrav drugari, molim iskusnije kolege sa foruma da pogledaju snimak na sledecem linku… what happens if you shoot an Oxygen tank in a car? - YouTube .Moje pitanje glasi da li je ovakav content moguce monetizovati i kako se izjasniti prilikom uploada a vezano za bezbednost korisnika? hvala!

OBS studio + Davinci Resolve za brzi edit.

Ako se sjecate kad je George Vanous otvorio MCN i primio sve male kanale i tu uzimo lovu

Nisam znao da mu je YT od prosle god ugasio MCN

Nije yt nego tiktok ali da ne otvaram novu temu

Super, ima za burek :slight_smile:

1 Like

Klasična kineska velikodušnost :smiley:

2 Likeova

Evo zarade od YT u ovoj 2022.
Ova dva pika su zbog dva video(Armal cesma i Alfa Plam 70).
Uspjesna godina :slight_smile:

Koliko sam sve prestao pratiti sto se tice opreme za snimanje od kada sam nabavio GoPro 9 govori i to da sam se bas iznedadio kada sam vidio da je izasao GoPro11 prije par mjeseci.