Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Napravi još jedan mix :slight_smile:

bice vrlo vjerovatno go ■■■■■, pretpostavljam da ce u pitanju biti par centi na 1000

bit će par centi više nego na TikToku :wink:

Trazio, gledao i citao, toliko njih je fake da je to za nevjerovat. Tona free copyrighted muzike, a samo jako mali dio free.

Najjaca zarada je sa adbreaks ali ne pretjerat jer se ne pojave onda oglasi

A ovo ce vjerovatno bit mizerija

@c3po kako ide tvoj yt kanal? Snimaš li za svoju dušu ili ima para od toga kod tebe?

Mislio sam ne pisati u ovom topicu tako da moj avatar ostane drugi slijeva do daljnjega na index pageu :blush:

ali što ima veze, neka se miče, to su nevažne stvari, pogotovo ako me pita nešto moj stari prijatelj i kolega (s naglaskom na ‘stari’); :smile:

Nije to jedan kanal, ima ih više, neki su još iz 2009. godine, dobro se osjećaju, hvala. :grinning:

E ovo boldano mi se posebno svidjelo, :+1: a novac nikada nije bio primaran, :money_with_wings: nedavno sam isključio AdSense sa svih svojih websiteova. Ovo naravno nije savjet vama, C-3PO je vjerojatno u malo drugačijoj poziciji pa može slobodno zapjevati:

A ono što mi je žao je to da nisam ništa snimao godinu dana, :-1: ali i to ćemo popraviti, čak sam razmišljao (već dugo) i o podcastu koji bih uvrstio kao Playlistu na svoj glavni kanal (ne bih otvarao novi), a sudionik podcasta bio bi sasvim moguće i netko od vas dragi Forumaši, eto baš ti Anja si potencijalni sugovornik. :smile:

No, o tom po tom, naravno, pisat’ ću o tome kad i ako bude. :cinema:
A zašto ne bi bilo? Tko, ako ne mi? Kad, ako ne tad (jako skoro)? :stuck_out_tongue_winking_eye: :o:

3 Likeova

evo kako izgleda eksplozija yt algoritma na shorts, na zalost eksplozija traje kratko, par minuta samo…

Naravno i onda video padne u zaborav.
Medjutim ja imam jedan shorts koji svaki dan vec tri meseca ima dnevno preko 100 pregleda.