Bavi li se itko Youtube-om ovdje?

Iskreno, ne da mi se puno zajebavati sa time, pogotovo jer neće biti toliko pregleda više. Bitnije mi je da sam sakupio članove koji će možda kasnije kupiti tutorijal ili se pretplatiti i da kanal raste.

1 Like

I ja se ne bih mnogo zezao oko toga samo da povisim RPM jer je to tebi neki peti izvor prihoda ovdje… Ali bih probao kao sto Jeronimo gore negdje rece, neke krace videe (5-10 min); Mislim da je veca sansa da opet algoritam pogura,a to ce se onda dalje prenjeti na konverzije na kursevima i patreonu

1 Like

Upravo tako, najpametnije je da kanal služi kao “reklama” za kurseve.

1 Like

La Ga No €100k

Od kuda mu onda pare za stanove, lamborghini i sl. gluposti. Nije valjda da su sponzori u Srbiji tako izdašni. 100k eura u 7 godina nije ni za troškove snimanja. Doduše, dobar dio vremena nije imao monetizaciju.

Verovatno mnogi video snimci ne mogu da mu se monetizuju.
Gde god psuje i pljuje po ljudima,to sigurno ne moze biti monetizovano.

Mislim da od sponzora dobiva i x10 mj nego od yt…

Navodno od streamovanja kasina dobiva +100k mj

+merch i razne druge stvari

Slazem se. Kod njih je razvijeno yt sponzorstvo dok u Hr to nije tako. Kao i sami pregledi…

1 Like

Jednom je Amiru Hadzicu neka HR firma u zamjenu za reklamu nudila kutiju keksa valjda nisu znali kako to sve funkcionira hahahaha

Jel ovo smijesno ili jadno 116m pregleda €2,856.34

1 Like

Ovaj je za 11 milijuna pregleda dobio oko 50 k eura

1 Like

Aj to je vec neka cifra €50k

A gle ovu zensku za 3.2m pregleda $105k

Sve ovisi o publici i tematici kanala.

Može bit razlika i do 100 puta.

Nije samo to bitno bitno je sve i lokacija i duzina gledanja i jel trpas midroll ili ad breaks u videe bez tih midrolla zarada kikiriki

Licno si isprobao te metode ili pricas onako,napamet?

1 Like

Zar nismo dostojni objasnjene da dobijemo?

1 Like

vratice kao sto je nekada bilo, 10k pregleda i u programu si, nema satnina nema zajebancije :rofl::rofl::rofl:

Startao sam jedan YT kanal 2018. Objavio na njemu 3-4 random videa, i tako je stajao. U zadnjih mjesec dana sam počeo snimati i objavljivati (10 novih videa) i ovo je analitika. Meni se čini OK?

Pitam YouTubere, dali je ovo OK analitika ili sam ja zabrijao?

Gledaju se samo novo objavljeni videi. Oni na početku ukupno imaju 500 pregleda, i to sve unazad 3-4 godine. Sada se gledaju isključivo ovi novo objavljeni video snimci…

Pa ako si ponovno poceo nije lose je da nisu veliki pregledi ali svaki pocetak je tezak samo nastavi radit nemoj zapustit