Bitcoin i altcoini - kretanja, analize i iskustva

Da, hoće. Naravno da će primiti, jer oni vide sve potrebno sa te slike za verifikaciju da sam to ja, a watermark je čisto osigurač da moje podatke ne prodaju dalje. Ukoliko vam neka mjenjačnica odbija, znajte da je KYC iz drugog razloga kod njih :slight_smile:

Nije problem sa poznatim mjenjačnicama i slično, ali razne ŽNJ mjenjačnice ili ICO neki su veoma upitni…

2 Likeova

Bch ne staje u par dana skoro 100%…

Meni je najvise zao LTC kojeg sam prodao na 25eura :man_facepalming:

BTC preko $5300 trenutno, a prije 2 dana je bio oko $4000. BCH od jučer porastao 100%. Gdje ste sad crypto skeptici? :smiley:

Ne, ovo nije kockanje, ovo je investiranje, i to u najprofitabilniji asset koji postoji. Tek će se vidjeti kolike prinose donosi crypto. Kratkoročno ne znam i ne zanima me gdje će cijena, taman i da opet padne. Dugoročno se jako dobro zna da će srušiti dosadašnji ATH :wink:

Tu sam. BTC je skočio za 1000$ jer je neki lik kupio 7 000 komada odjednom?
Hoće li sutra on to prodati, nakon što je zaradio 7.000.000 $ ?
Hoće li BTC ponovno na 4k$ kada on to proda, ili pasti još niže kada ljudi skuže da se netko tako jednostavno igra njigovim novcem?

Smiješno…

Nisi jedini :wink:

Iskreno, ne pratim detaljno jer znam kuda će cijena dugoročno, a kratkoročno me ne zanima previše. Možda je netko stvarno kupio 7000 komada odjednom i time podigao cijenu.

Reci mi jednu jedinu dionicu kojoj neće skočiti cijena ako jedna osoba ulupa tolike novce odjednom u nju?
Reci mi jednu jedinu dionicu kojoj neće pasti cijena ako jedna osoba odjednom proda ogromnu količinu?

Svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali treba biti realan.

1 Like

Ne ide to bas tako evo kupi ti 10 ETH i probaj kad skoci da prodas toliko na market pa ces da vidis kako automacki prije tebe botovi postavljaju order nizi od tvog itd ako nemas buy order na tu cijenu toliki. 20.000 BTC order na svakih sat vremena 7000 takodje moguce da isti market stoji iza toga jer zna se da imaju ogromne kolicine, kao i to da prave lazni volume. To je glupa prica imas nalog sa 119,538 BTC pa eto ne prodaje nista duze vrijeme. Ne kupuju se tolike kolicine da bi se odma prodale niti mogu da se odma prodaju bez nekog dobrog algoritma koji ce na sve velike mjenjacnice postavit order.

Vodite racuna ko kupuje i prodaje preko najgore aplikacije na svijet CEX.io to smece vam nekad samo postavlja veci buy od onog na koji ste kliknuli. Takodje ne racuna dobro kad ocete novcem da postavite buy za XLM i XRP.

“Je li moguće da će jedna ili dvije uspjeti u budućnosti? Naravno da je moguće. Ali, u međuvremenu, ako kupite kriptovalutu, ne dobivate od toga nikakav prihod. To nije prava investicija. To je nagađanje", upozorio je.

Ja vam savjetujem da se ne mucite s cryptom. Ili ste in ili ste out. Ovo sto citate te jadne novine vam nema u ovom trenutku nikakve pomoci.

Evo ja vec godinu dana svaki dan citam crypto vijesti i mogu vam ukratko rec da postoje dvije struje:
Fuderi i Fomeri, Bearovi i bullovi.

Kad vidim bilo koju osobu da bilo sto izjavljuje o cryptu jednostavno ne citam, nezanimaju me nagadjanja i tudja misljenja koja su ili nedovoljno educirano izjavljena ili imaju neku svoju agendu tipa Bill gates je rekao bi on shortao BTC, kad su mu ponudili da to i moze napraviti, nismo culi od Bill Gatesa mjesec dana nista.

Vijesti na koje se trebate fokusirati su:

https://bravenewcoin.com/insights/report-russias-vk-social-media-platform-considering-its-own-crypto

https://www.newsbtc.com/2019/04/04/fud-storm-mainstream-media-back-bashing-bitcoin-the-moment-markets-move/ (evo ovo si ti citao)

I tako to su samo danas koje sam pogledao i nisu svi, jer bi to trajalo, vecina je pozitivna osim opet nekih problema u kanadi gore naveden link.

Svima savjetujem da ne citaju bilo kakva nagadjanja ili predvidjanja oko cijene jer su to totalne gluposti. Procitajte prave vijesti i sami zakljucite kamo ce BTC.

2 Likeova

Laprda tako jer je placen da promovise blockchain tehnologiju, a cio kapital mu u kriptovalute i sere nesto sto svi mi vec odavno znamo.
Samo je sad mnogima od njih da BTC kupe za smijesnu cijenu sto vec uveliko rade, vec duze se ne desava nikakva prodaja, taman ce bit kako je i reka McAfee jer jednostavno ljudi ne prodaju bez ovi koji nasjedaju na te clanke i to kako ce da padne cijena kad se desi ovakav skok koji je mozda upravo zato i napravljen da se koja budala sjeti da proda.
Odje je neminovno da ce cijena otic na nekih 40-80.000 i to ce se mozda desit jako brzo. Ono sto sam ja sinoc skontao je da sve prebacim u ETH i BCH eventualno BTC jer tu se desavaju pravi skokovi sto se tice drugih desi se ali kako na koju mjenjacnicu.

Sve je rekao savjetom da se u ovom trenutku kupuju dionice. “Ovaj trenutak” je trenutak nakon višegodišnjeg upumpavanja novca bez pokriće na burze, i u EU i u SAD-u, kao i trenutak pred sigurno dolazeću krizu. Je, jako “pametno” je danas ulaziti u dionice.

Na istoj stranici postoje i drugi članci, kao npr. :slight_smile:

Kriptovalute sigurno neće propasti jer su budućnost financija, a Bitcoin je i puno više od valute. To što ne zna da jako puno kriptovaluta daje prinos dovoljno govori o tome da priča o nečemu o čemu nema pojma.

Ovo je jako dobar primjer koliko vjeruju u to što govore. I ja sam čim su se pojavile mogućnosti rekao da sada svi glasni nevjernici u Bitcoin mogu shortanjem dokazati da ne pile naopako.

Za Dimona je dovoljno reći da nakon što je rekao da je Bitcoin smeće koje će propasti ubrzo poslije toga su nakupovali jako puno Bitcoina :wink:

To što ima puno kriptovaluta je isto kao što ima i puno PayPal tip servisa, pa je PayPal uvjerljivo najjači , iako je daleko od najboljeg.

Ljudi zaboravljaju da od 2008. (kada se nije znalo za Bitcoin) nije bilo prave globalne krize. Ona će vrlo brzo doći pa će se vidjeti gdje će novac koji će odlaziti sa burzi. Moje mišljenje je da će u zlato i Bitcoin.

Jeli netko koristio https://coinify.com/pricing/ ? Kakva su iskustva, jeli ima skrivenih troskova?

Vodite malo racuna kod stranica i marketa za valute svi se polako gase, samo ove gde se uveliko trguje. Binance, BitMEX… Ostale zaobilazite u sirokom luku.

Ekipa ne kuži bit kriptovaluta i to će ih zeznuti. Niti on, niti razni poznati ulagači u dionice ne razumiju bit ulaganja u kriptovalute i što one mogu postati/donesti. Jednako kao i sa zlatom, mnogi su se obogatili, dok ovi bi i tada tvrdili da nema smisla, jer ništa ne vraća. Uz to u odnosu na zlato kriptovalute imaju puno veću vrijednost jer nisu samo predmet, već imaju niz prednosti.

Neki kazu da ce btc/eth pasti i do 30%…

@mitok

Evo stiva za tebe jer sam u vise navrata vidio da si pisao da ce kod krize ljudi rpelazit u BTC i zlato…


A ovo je za skeptice, ovo nije da je neki FOMER, bear rekao neko svoje placeno ili neplaceno misljenje, ovo je cinjenica…

Malo zutila, znam da to volite:

Ovo gore je negativno zutilo, evo malo pozitivnog zutila:

U naredna 3 tjedna mogao bi se desiti neki dan il dva di će lupit na 6700 i onda se stabilizirat na 6500… Optimistična prognoza no po meni realnija od pada.

zato se s prognozama uopce ne isplati baviti, to je sve najbolje preskociti i ne trositi vrijeme. jedan akze da ce dolje drugi gore. Ovaj tekst nisam ni citao…

A mozda BTC i nije najbolja investicija. BNB se napumpao u zadnjih par tjedana na velike visine, i ovi iz Binancea nedaju da padne pa su uveli ovo:

As per the press release, the new system will focus around a lottery ticket initiative in which service users will be able to claim a maximum of five tickets by holding a certain amount of Binance Coin (BNB) over the 20-day period preceding the lottery. Users are allocated one ticket per 100 BNB held, up until the maximum of five tickets is reached. The minimum amount of 100 BNB necessary to take part in the lottery currently sets the investment threshold at $1,700. According to the company, users will be able to choose how many tickets they want to enter into the lottery 24 hours before the winners are selected. The maximum number is chosen based on their BNB holdings over the 20 day period prior to the lottery event.

Ovo ce definitivno pogurat taj BNB jos malo… Samo cekaj sljedeci sell off…

No tehnicka analiza pokazuje da ce BNB sad malo dolje, dokud i kako dugo… to je misterija

Ja samo slusam sto kazu ljudi iz JP Morgan, jer oni su najbolji, kad kazu nesto negativno odmah kupuj :slight_smile:

1 Like

Jeste ostavili ovih 25$ stellara ili ih promjenili u neki manji crypto? Ako ste promjenili, u koji? :stuck_out_tongue: