Bitcoin, pogledajte cijenu

Unovčite po trenutnoj cijeni dok još možete, to vam je moj savjet :slight_smile: Sva dalja igra je kocka.

1 Like

Znaci ti nemas nigdje pare? vidio sam da si nedavno trazio razmjenu Skrill - Paypal, pa se pitam, pa kako to da njima vjerujes a bankama, BTCu ne vjerujes?

Ne razumijem o cemu ti pises, govoris da im netreba vjerovati i ja im vjeruj mi nevjerujem, ali ih trebam. Imam novce i na bankama, paypalu, skrillu, i svim drugim racunima pa tako i BTC. Samo ja govorim da od svih tih racuna najbolje je pola novaca drzat na BTC-u.

Ako me netko niej razumio evo obrazlozenje:
Imam 1000 Eura koje me zuljaju. Kupim 1.7.2017 BTC i 1.8.2017 prodam za 3000 eura. Stavim u svoj djep 2000 Eura i za ostalih 1000 Eura opet kupim BTC. Eto jel sada manje rizicno?

u sta da se razumem u to da nesto ne moze da vredi nesto bez ikakvih garancija
tu treba samo IMATI bistar mozak i nista vise,sve je to u redu da neko zaradjuje na razlikama i u mutnoj vodi ali ova prica ne prolazi kod zdravo razumskog rezonovanja,

nije rizicno dok ne kupis 10 btc i ostanes bez icega i onog sto si imao i onog sto si zaradio

dal sada razumes sta ja pricam do tog MOMENTA je sve super…

Mislim da ti ne razumijes.

znaci ja imam 1000 eura koje me zuljaju (netrebam ih, mogu ih spaliti jer mi ionako stoje negdje gdje mi ne trebaju) i s tim novcima koje ne treba kupim 1.7.2017 BTC, da bi 1.8.2017 BTC prodao u vrijednosti 3000 Eura. Stavim 2000 Eura u djep, a za 1000 opet kupim BTC i opet cekam i tako ponavljam i stavljam apre u djep. Znaci riskirao sam samo 1000 eura koje mi nisu potrebne, a stavio u djep para ko blata.

Jel sad jasnije ili jos nije jasno?
p.s. nekako se bojim da nije, ako nije onda preporucam, motiku, kramp ili lopatu…

nekako se bojim da ti ne razumes da je to kocka i da ces jednom staviti sve u bitcoin,al to ces onda razumeti,

dragi @brane333, zivot je kocka. a strah je njegov najveci neprijatelj.

Evo samo za tebe @brane333

strahom od cega da izgubim 1000 eura iz kojeg si ti svemira, ja ovde pricam da jednostavno ne postoji takav sistem da nista VREDI nesto ,a ovde stalno kolaju price da sam onda ulozio sta bi sada bilo,i kolko ce biti za 3 meseca ,ide gore dobro je trljamo ruke,al sta ce biti kada NESTANE jednu noc ,a sva je prica da to ne moze,jer

sime sa marsa je rekao da to ne moze,da je ovo neovisno,niko ne kontrolise,doslo sa
marsa ceo sitem,neki fini posteni ljudi napravili sistem da janko i marko zaradjuju

OMG

Pa cega se ti onda bojis ako se ne bojis 1000 eura? Mozes ti ulozit i 100 000 eura, a mozes i 10 eura. mislim da se niti mala djeca ne boje ako i izgube 10 eura. Nista te ne kosta, i za 30 dana si stavis 20 u djep i sa drugih 10 eura opet cekas 30 dana da si opet stavis 20 eura u djep.

@brane333 pa cega se ti bojis ako se ne bojis novca? Pa nije valjda da se samog sebe plasis? znam taj glas u glavi je ponekad jak, govori “nemoj brane, nemoj”, e moj savjet ti je brane da mu kazes F*** Off i pokazes sto brane moze…

P.S. nemoj sad odmah uletjet sa 1000 eura u BTC…

Nikad se sve pare ne stavljaju u isto kosaru to ti je valjda jasno, meni se nece nista dogodit da i popusim u tim valutama, do sada u zadnjih godinu dana je bilo i uspona i padova ali u svim coinovima koje imam sam u plusu debelom nego bi mi ikoja banka dala. Imam i ETH i BTC i LTC, ove vise rizicne se ne igram jos, makar i ripple nije los al je drugi par opanaka.
Ovako se trenutno skupljaju pare za razvoj nekih ideja https://www.coinschedule.com/
Pogledaj samo koliko su vezane za odr coinove, znaci sve veci broj je ukljucenih strana svakim danom, potraznja veca a time i rast neizbjezan. S tim da je to sve daleko jos od mainstreama, a dolazi i to s vremenom.

Za 2k€ imas uzet i finih hardvera za iskopavanje, kopas i dolazi lova, ako ti je premalo, prodas hardver i nisi popusio previse. Ako ti je to sigurniji ulog mozda igraj se tako, al garantiram ti s vremenom ces pozalit sto si bio skeptican. :smiley:

Veliš nema valova…samo piči prema gore :slight_smile:
Baš sam te htio pitati kakva ti je računica …koliko posto si uspio povećati početni ulog sveukupno na valovima? Jel bi bolje prošao da si samo jednom ušao na 1200 i hold do sada?

Da. Neispalti se loviti te valove, odnosno isplati se, ali moras biti tu 24/7 i pratiti. Imao sam na jednom spikeu otvorenu poziciju ali se tako brzo trpa da system nije uspio prodati.

Sad idem ovom taktikom gore. Cuvam dok ne poduplam onda na banku i opet kupujem i tako. barem cu neke novce strpat u djep, pa kada se dogodi ono sto @brane333 se boji, nikom nist, ja strpao pare u djep a to sto je propalo, bilo je lijepo dok je trajalo. Samo kao sto mnogi govore, nevidim da ce ovo propast, cak vidim da ce to imat veliku buducnost i to ne daleku nego blisku.

Obzirom na cijenu struje nama bas nije isplativo rudariti. Da sam imao opremu prije 10 godina kad sam bio u studentskom domu, di bi mi bio kraj :smile:

Ja necu nista prodavati jos bar 5 godina, a do tad, nadam se da ce btc narasti na 10-20k $$, mozda i vise.

Ni ja ne mislim prodavati ne zuri mi se, cak naprotiv samo wallert podebljam mjesecno.
Ne znam ja sam racunao ovo: https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/eth?HashingPower=125&HashingUnit=MH%2Fs&PowerConsumption=140&CostPerkWh=0.12
Samo oprema za to je nekih 2-3k€, al povrat je lud to nema nigdje… Ako ti je bed imas cloud mining npr. genesis, oni vracaju po ovim racunicama ulog kroz 10mj, a iducih 14 je cisti profit.

Ne planiram prodavati I još dokupljujem svaki mjesec.

Također, ulozio nekih 10k$ u ripple i viacoin.

2 Likeova

Btw ima koga ovdje da skuplja “loaded” crypto coins?

1 Like

Nisam znao za to, na koju foru su loaded?
Btw. kako drzis ove crypto valute na kojim walletima?

1 Like

https://www.titanbtc.com tu možeš vidjet princim tih coinsa

Fizicki coinovi su mi simpatican dar za nekog - vjencanje ili rođenje djeteta ili tako nesto, za duze cuvanje. Malo me je vuklo da si kupim par, ali nisam uvjeren da se key u proizvodnom procesu nije negdje zapisao.

1 Like