Bitcoin, pogledajte cijenu

Evo sad mi već neko vrijeme Kraken sučelje normalno radi, ali kroz dan je stalno zezalo.

To nije kockanje, btc stalno raste vec dosta godina i nikad nije bilo duzeg pada. Tko ceka na duze staze ne gleda tecaj svako malo, jer ga to ne treba interesirati, jedino je “sigurno” da ce bitcoin rasti, a koliko, ovisi od dosta faktora. Moja osobna predvidanja su 7-10000 $ kroz 5 godina, a ako ga jos npr. USA ili neka veca EU zemlja uvede kao legalno sredstvo placanja ko Japan, odletit ce u nebo.

Ps - prije ce propasti hrvatska narodna banka nego bitcoin

BItcoin na long pozicije sigurni win, ovo sto se sad dogadja je izvan svakog razuma, cijene od 15% gore dolje dnevno to nema nigdje.
Inace sam u zadnjih 2mj i vise nego fino u plusu, al ne svidja mi se bas razvoj situacije trenutno. :smiley:

Ako ovo nije pokazatelj bubbla ne znam sto je, pogledajte i usporedite cijenu bitcoina s ovim grafom…

Po meni realno je nesto oko 2k, al mozda grijesim… samo dajem usporedbu dostupnih info.
Netko je spomenuo i japan, sve je to super al treba postojati realna potrazna za njim da bi rastao, neovisno sto je legalan.
Trebaju se tek implementirati sustavi za kupnju preko istog…

Da ali isto tako ako neka država (nedo mili Bog Kina) odluči da je btc prijetnja postojećem finansijskom sistemu, cijena sa 2000 ide abnormalno dole.

1 Like

Znači najgora moguća verzija za bitcoin je da nestane interneta :slight_smile: malo gora verzija je da banaju bitcoin u par vecih drzava, ali i tada bi se korsitio u “dark marketu” i sigurno bi drzao vrijednost oko 1k$, potražnja na dark webu svakim danom je sve veća usprkos stalnom gašenju od FBI i ostalih većih police i law agencija državnih, diže se nekoliko novih dark marketa, cca nekoliko stotina miliona $ samo jedna stranica vrti btca godisnje na tima zabranjenim dark marketima

znači to su najgora moguća predviđanja…

eto kolike su šanse da nestane interneta, tolika je šansa da BTC neće rasti

Sad svi sute, ode BTC u provaliju. Izgleda da ce ipak doc na 1500, hehe.

A onda BUY BUY BUY BUY BUY BUY

EDIT:
Tocnije, na 1700 ce mozda opet malo gore, mozda duze mozda samo rebounce, a onda ako krene ipak dole moze ici dole sve do 1213, s vjerojatnim rebouncom i nadam se ponovnim rastom ipak na 1400.

Ajde sto vi kazete?

Ulazak sa ozbiljnijim iznosom na kraći rok je bio rizik. Ovaj pad je skroz očekivan. Možda stane sad, možda na $1,700-$1,900, a možda i oko $1,500 ili niže, ali siguran sam da će stati na višem iznosu od onog na kojem je bio početkom godine, i da će godinu završiti na višem iznosu. To je jedino bitno.

Ako smo objektivni, treba rec da ovo ide dolje vrze nego sto je islo gore. Moguc je i katastrofalan scenarij od 700$.

P.S. ja vise nemam BTC.

Kada pada, uvijek pada brže nego što je raslo :slight_smile:

Ovo je bilo 100% očekivano. Znalo se da će biti ovakav pad, ali se nije znalo da li će on početi na $2,000, na $2,700, ili možda tek na $3,500. Počeo je na eto na $2,700.

Ja one BTC koje dugoročno čuvam i dalje imam i ne mislim prodavati niti ako krene još jači pad, a onaj dio sa kojim se igram sam prodao na $2,611 i nešto je u cashu, nešto je u alt coinima (koji isto padaju).

Sve ovo su price za malu decu ili veliku decu od raznih baba vanga i milojice tarota ,i ostalin celonocnih magova na televiziji,jedna grupa ljudi koja je i osmislila BTC mlati lovu, a ostali kao i u svim takvim prevarama DAJU VUNU i to je to ,nicega ovde nema stabilnog i poznatog ,ovo je kao crno i crveno na ruletu,

joj @brane333 tebe je jednostavno vrijeme pregazilo. Pa sada kada si vidio da ide dole, i jos vidis, prodas lijepo bitcoin i cekas ko napeta puska kada opet krene gore. Dobro moras imat neke bazicne vjestine citanja trenda.

No tamo jos od 2000 je trend na dole i sad ne kupujem tako dugo dok se trend ne promjeni. Ja ne predvidjam, niti se bavim spekulacijama, samo pratim trend i nista drugo. istina da manje zaradim, ali to je sigurno i s manjim rizikom nego da kupim BTC kad on pada, recimo sada…

ma ja niti kupujem niti prodajem samo komentarisem jer mi je dosadno ,razumes ,
bas me briga za sve te BTC,

Ima, ali tebi se neda objasniti :slight_smile:

Bez obzira na cijenu, bitcoin je i dalje uvjerljivo bolji za financije od onog što nude banke. Danas je subota…probaj nekome preko banke poslati novac u Meksiko i da mu stigne kroz sat vremena :wink:

o tome smo vec pricali ,da bi to samo radio btc bio bi IDEALAN dakle imas 100 koina koji u svakom trenutku vredi 100 necega ,a mogu poslati 5 u MEXIKO da covek digne 5 u
MEXIKU onda bi to bilo super idealan sistem za zaobilazenje banaka i drzava po poznatoj i stabilnoj cijeni ovako opet nemmao to da 10 dolara posaljemo nekom i da on to digne recino
9.5 ,i posebno da je inkognito, a ako ja moram milion podataka dati da uopste kupim BTC
onda stvarno ne vidim svrhu tako necega ,a i onaj sto prima mora dati sve svoje podatke da bi podigao pare ili imao CARD za dizanje,dakle sta je ovde nezavisno od bilo koga ili bilo cega,nije fixna cijena ,sve podatke vise skoro nego za druge payment sistem dajes,cemu to???

1 Like

Aha, drugim rijecima trolas. Pa mozda bi mogao dobiti izgon sa foruma onda malo…

nista ja ne trolam nego pisem samo ISTINITE stvari ,tacne 100 % ali ovd e ljudi vole nagadjanja i kocku :stuck_out_tongue:

1 Like

Može biti skroz anonimno, ali treba biti snalažljiv. Bitcoinu nisu primaran cilj anonimne transakcije, nego jednostavnije transakcije, brže i uz manju naknadu.

A može se i poslati BTC koji će momentalno, ali doslovno momentalno biti prebačeni u dolare i onda se podižu dolari bez obzira da li cijena BTC-a za 5 minuta ode gore ili dolje.

Ali sve smo to već razglabali :slight_smile:

Ma daleko je to što pišeš od točnog. Pokušao sam ti već hiljadu puta objasnit, ali ne želiš shvatit. Nemam ništa protiv tebe, ali stvarno nema smisla s tobom o ovome raspravljat

pa nije ovde poenta u snalazenju i prolazenju kroz lavirint da bi dosao do toga da budem anoniman to bi trebalo da je cilj ovakvog sistema da neko nekom da lovu da da ne znaju jedna drugoga,