Bitcoin, pogledajte cijenu

its time for biSniS :smiley:

Prije 25 dana 2.8-3K $
Evo ga danas ATH 5.2k $

ko je kupio na vrijeme, sad vec ima fin profit :slight_smile:

Nek naraste jos 5-6 puta i kupujem stan u Kijevu :smiley:

Mislim da bi sad opet mogao ici neki lagani drop na 4.5k…

Korekcija bude sigurno, ali nakon svake korekcije opet dode novi ATH.

Od danas i blockchain.info podrzava BCH, oni koji su imali tamo btc na walletu 1.aug sada imaju i bch
https://cointelegraph.com/news/blockchaininfo-releases-full-bitcoin-cash-support-users-receive-coins

:slight_smile:

Samo kaj je BCH u meduvremenu pao 3.5 puta.

Neka ga,. lova džabica :smiley: Trebao bi uskoro i drugi hard fork da se desi… bitcoin gold

Bitcoin je trenutno na $5,550 :smiley:

5,600, ovo ide kao ludo sada

Ja sam licno kupio 7k ripple coina pre par meseci, pa nek raste ako hoce ako ne nista jebiga… ali ne planiram da prodam dok jedan ne bude 250$ :smiley: a uzeo ih kad bili 0.17 ili 0.15 ne secam se…

Ne bih ti želio kvarit veselje, ali neće ripple na $250 :wink: I ja bih to volio jer ih imam dosta, ali to je totalno nerealno. U tom slučaju bi tržišna kapitalizacija ripplea iznosila cca 8 bilijuna dolara (8 trillion in English). Trenutna tržišna kapitalizacija svih kriptovaluta zajedno (uključujući bitcoin) je cca 170 milijardi dolara :wink:

Za početak će biti jako dobro ako ripple u idućih godinu dana ode na $3

Što se tiče bitcoina, davno sam pretpostavio da će na $20,000-$25,000 kroz nekoliko godina. Kako je krenulo, izgleda da će već u 2018. biti na $10,000, a onda bez problema može u 2019. na $20,000+

Ako netko ne zna, bitcoin se ove godine mogao kupiti za manje od $1,000, a prošle godine ga se moglo kupiti i za $420 :slight_smile:

Baš mi je neki dan zapela za oko reklama sa Pervanom (mislim od Sberbank) gdje ponosno reklamiraju godišnju kamatu na štednju od čak 2% :smiley:

Ma ja lupio, ne znam, uzeo sam ih jer sam imao tada nekog kesa koji je trebao da se potrosi na kripto i rekoh ajde onda ovo, sad i na 3$ ako skoci opet je milina :smiley: Sta mislis da li ce da padne btc opet na neku smesnu cifru?

Mislim da će jako past za cca 10-15 dana, ali sumnjam da će biti smiješna cifra. Sad će vjerojatno otići na $6,000, eventualno $7,000, i onda će vjerojatno past na cca $4,000-$5,000, što će i dalje biti WOW vrijednost. Čak i da padne na $3,000 i dalje će to biti jebeni prinos u odnosu na cijenu sa početka godine, a da ne govorim u odnosu na prošlu godinu.

Naravno da samo nagađam jer ama baš nitko ne zna kako će točno ići cijena i svi mogu samo pretpostavljati.

Ripple bi krajem mjeseca mogao na ATH, a idućih dana bi mogao past još malo. I opet nagađam, naravno :slight_smile:

Ne znam koliko ljudi ovdje ulaže u kripto, ali jebeno se isplati malo to sve proučit i uložit nešto. Hrpa ozbiljnih kripto valuta je od početka godine porasla za četveroznamenkasti postotak. I samo $100 može donjeti opaki prinos, a ako se izgubi to je manje novaca nego što potrošiš kad vani zalomiš.

Dok sam pisao ovaj prošli post vidim da je u međuvremeno bitcoin otišao na $5789 :smiley:
Od kad sam napisao da je na $5550 pa do sad (45 minuta) je porastao cca 4%, a Pervan ponosno nudi u Sberbank 2% godišnje :wink:

Haha sta se desi ovo :slight_smile: 14.27% jutros ide on jos gore

Ja imam stednju u rajfajzenu u bih od cak 2% i poslije god dana su smanjili kamatu na 1,4% pa sljedece smanjili jos i ove god 0,6% godisnja kamata.

Eto vama koji stedite u kripto malo satisfakcije i od mene. Ja sam razmisljao splitovat taj iznos, pola ostavit pola u neku ili vise kripto valuta. Nemam ni hrabrosti ni znanja. Citao sam bas dosta i izucavao, ali u sustini ja to ne shvatam.

1 Like

Ja i dalje previse ne kuzim crypto, ali sam uletio taman oko nove godine dok je jos bio ispod 1000 i mogu reci da sam u debelom plusu, trenutno imam vise stednje u cryptu nego u carapi :smile:

Momci koji su vasi planovi kad izade Bitcoin Gold? Sell ili hold?

prodat-kupit-hodl :slight_smile: