Black Friday+Cyber Monday 2018 - spremate li se?

Pratit ćemo, mislim da će i na Originu nešto biti.

Mali info. Ipak necu kupovati novi hosting kao sto sam rekao! Razlog? Stigao mi juce mail od HawkHosta. Ispade da popust koji sam imao kada sam kupovao hosting vazi i kada se produzuje! Znaci i sljedece dvije godine za 32$!
hawk

ljudi koristite ovaj kod ako još važi hahaha

Cisto sumnjam da vazi :slight_smile: ali probajte :slight_smile: Evo jos kodova iz 2016
https://blog.hawkhost.com/2016/11/24/our-2016-black-friday-web-hosting-sale-is-live-sign-up-now/

Taman, nece li spustit imalo onu Black Ops 4

Hoće li biti popusta kod domaćih hosting kompanija? Planiram kupiti hosting za stranicu za filmovima i stream utakmica, a pošto prvi puta kupujem hosting, htio baš nešto naše jer u slučaju problema ne bih htio zapeti i na jezičnoj barijeri.

Hvala na savjetima.

Domena bi bila besplatna tipa ml, cf ili slično, što već Freenom ponudi.

Filmovi ne bi bili na mojem hosting nego samo embed kodovi sa drugih stranica poput OpenLoada i sličnih.

Što se tiče sigurnosti i plaćanje, svi traže verificirani PayPal što znači da bi opet mogli doći do moji pravih podataka, jel tako?

Nema apsolutno nikakve veze…

Ako te uhvate na zub, nema sistema koji će te spasiti.

Rekao sam nema veze jer kako je napisao zvucalo je da misli da ne radi nista pogresno.

1 Like

Ok hvala svima na pomoći. Bit će nešto strano, a za neke legalne stvari nešto domaće.

donekle tačno, međutim svjedoci smo koliko filmovizija preživljava, kada im uklone domenu sa googlea registruju drugu i udare redirekt … a svjedoci smo i da su mnogi bili neoprezni pa su pali zato što su im domene bile .rs :slight_smile:

tu se slažem

1 Like

Ako kome treba, jako kvalitetna theme.

1 Like

Jeli netko ovdje koristi ili je koristio A2 Hosting ??

Ja koristim A2hosting zadnje 2 godine.

I jeli pouzdan ??? Unaprijed Hvala na odg.

Moje iskustvo je samo pozitivno. Koristim onaj najskuplji Turbo shared hosting paket i do sad još nisam imala problema u 2 godine. Support je OK i dosta brzo odgovaraju jedino šta znaju bit neki customer support agenti kojima treba više puta objašnjavat dok skuže. Ali sve u svemu ja sam zadovoljna. Još nisam ni jednom primjetila da su mi stranice bile down. Jedino šta su skuplji od prosjeka, ali mi je web stranica puno brža u odnosu na ono kakva je bila na prijašnjim hostinzima.

Wow hvala na ovako iscrpnom odgovoru. Bitna mi je brzina i pouzdanost. A cijena će se platiti koliko bude :slight_smile: Hvala Vam !!

1 Like

Ako nije problem da napišeš još, koji su ti bili prijašnji hostinzi? Mislim da bi dobro bilo znati, radi poređenja sa A2.
Hvala unapred.

Hostgator, a prije njega se ne mogu sjetit sta je bilo. Bilo je to pred sto godina. Ugl neki jeftini za par dolara. A2hosting ima taj turbo paket u kojem si na serveru s malim brojem drugih webova dok neki hostinzi natrpaju valjda sto webova na 1 server. I na tom turbo planu postoji mogucnost aktivacije WordPress LiteSpeed Cache plugina koji mi je isto lijepo ubrzo web kad sam ga aktivirala. Ne znam jel to drugi hostinzi imaju, nisam ni gledala.

2 Likeova