Black Friday - Gdje cete kupovati?

Ja sam prvi put kupio igricu prije mjesec i kusur jer mi se svidjela (skino vako prvo) pa reko da platim ljudima kad mogu. Inace ne igram igrice skoro nikako, ranije sam bas pretjerivao sa football managerom, al eto nekad mi dodje da malo poigram neku igru. Ako ko voli politika ekonomija rat strateske igrice (vodis drzavu) preporucujem tu igru sto kupih. Freska je iz 2004 godine :slight_smile: ime igre je superpower2. eo link ako ko voli ovaj tip igrica http://store.steampowered.com/app/282400/ nije na sniĆŸenju u odnosu kad ja kupih moĆŸda bude ne znam

Ili nakon dobrog sexa odigraĆĄ partiju. :smile:
(DoduĆĄe, ovo ne vaĆŸi za mene, tip “c3” nije programiran tako.) :blush:

Koliko ce biti popust na steamu.
?

nema jos nikakvih vijesti od steama, vjerovatno ce najavit dan prije

Evo ja videh na nekom sajtu 20-25% sto i nije neki popust npr na battlefield 20% bolji je onaj summer sale.

Biti će na isti dan, nikada ne najave niơta.

Evo ovde ima Grand Theft Auto V sa 50% snizenja, ne znam koja je cena na drugim sajtovima, treba uporediti.
Ali za te novije i popularne igre retko kada ce dati 70 - 80% kao za one manje trazene ili indie naslove:
https://www.greenmangaming.com/black-friday/

Uglavnom ljudi sa nasih prostora jure da pazare one igre koje trebaju igrati multiplayer ili im se proverava kopija za turnire i slicno, za sve ostalo torenti ce ovde vladati jos dugo.

Skupo je to i dalje. Mislim da je i na g2a ta cijena.

Ima li igdje jeftino za PC Battlefield 1 preko origin?

Pa bice sad na steamu mada ja videh da ce biti samo 25% off, ali videcemo mozda bude vise.

raspbery pi 3 b, 35$ na gearbestu :slight_smile:, kupljeno!:slight_smile:

Opaaa nice one :smiley:

Ima li neka jeftinija kombinacija, igrao bi se i ja malo elektronike i programiranja :stuck_out_tongue:

Evo raznih tema, plugina i hostinga na popustu

1 Like

taman malo prelazi 50KM da ti lijepo naplate carinu pdv


fallout 2 je igra koju sam imao u ono vrijeme sprĆŸenu.
Imala je na kraju kada se boriơ rpotiv Horigana :slight_smile: ako se sjećaơ bug. Svaki put on bi odradio svoj prvi turn, a onda jas bazzarom, čim sam krenuo, onaj super zvuk u win98 
PING!!!
i ruơenje. Valjda sam igru instalirao 50 puta i ispočetka u nadi da vidim kraj:) A čuj tada nisu na svakomčoơku bile verzije igara. Ili uopće ovako jeftino za kupiti.

cca 1999 ako se ne varam, dobio novi komp, i igre redom koje su tada izlazile:
System shock 2
Fallout 2
Half life
Diablo 2

to je bilo zabavno.

Fallout 3 i osobito 4 su meni uz Skyrim jednostavno predobre igre.
Uzmi GOTY fallout 4 to je prebolesno ĆĄto se sve moĆŸe, ima predobrih priča, neĆĄto humora, i niĆĄta ne fali kao onom u fallout 3 makar i taj je predobar.
Istina mora se imati dobra maĆĄina za to.

G2A je site gdje moĆŸeĆĄ u četvrt cijene nekada i manje kupiti serijski broj igre i aktivirati je u steamu. Legalno.
https://www.g2a.com/

Ja sam baơ jučer naiơao na Dishonored definite collection za 7$ :slight_smile:

Uzeo sam nedavno Tomb Rider GOTY za isto par dolara. Igra je dobra , treba joj dati priliku, pogotovo za tu lovu.
A grafika je mrak, pogotovo ako imaĆĄ neĆĄto da to vrti sve na max full HD.

Makar sam lik viĆĄe za point and click tipa myst, novi Obduction, koji na super maĆĄini izgleda jednostavno real.
RPG, openworld itd.

Kako taj g2a funkcionira?

Kupis kljuc aktiviras ga na steamu i imas igricu :smiley:

Da, to sam skuzio, no nisam se bas dobro izrazio.

Kako taj site g2a funkcionira, jer vidim da se moze zaraditi akos e promoviraju neke prodaje. Pa me isto tako zanima tko prodaje te igrice, dali ih mogu aj prodavat?

EDIT:
Jer sam nedavno napravio neki tool koji levelira steam account a pritom se dobivaju random popusti na igrice, pa me zanima da nije mozda da je klijent odlucio prodavat igrice na g2a.