Bug na FB ili 'Suspicious Activity'?

10tak puta dnevno kad god stignem ja posaljem

Potvrda profila preko komentara probana, prepoznavanje sopstvenih komentara, i evo sta se desi kada sve pogodis i kliknes nastavi

Edit: uvek zabaguje kad se ide na prepoznavanje prijatelja na petom prijatelju. Sad nije zabagovalo ali je isto izaslo kao ova slika gore

Novi edit: sad se pojavila opcija i datuma rodjenja ali vrti continue samo i ne mrda. Inace samo na kucnom wifi hoce uopste i da ode neki korak dalje, ostalo nece nigde

Klikći deset minuta bukvalno… Isti problem imamo

Kliktao sam i to, isto je, mozda proradi, mozda ne proradi nikad

Jesi li prije slanja za profil obrisao svu istoriju, kes memoriju itd da bude sve cisto, i slati samo sa kompa, ja sam pisala na [email protected] i neki [email protected] i pisala ovde

i ovde i nakon 15 dana vracen, al kad su vratili neke su mi stranice bile unpublish pa sam onda i slala za to katastrofa neke su vratili ostala mi jos jedna da je vratim…smorio me fb u zadnjih mj dana :roll_eyes:

Isti problem imamo kolega i ja.
Zakljucano nekih 10-20 profila, ako se moze reci fake profili, i oba nasa privatna profila.
Ja sam svoj profil na neki nacin uspio vratiti, tako sto sam preko proxya se logovao na profil i dosao do forme da uploadam svoj dokument, licnu kartu ili nesta slicno.
Nakon par dana sam pokusao da se prijavim i zaobislo mi je security checkpoint i profil evo par dana radi normalno.
Takodjer sam slao i druge forme koje moze naci, tipa security problems, login problems itd.
Sve sam to slao ali nisam utvrdio sta mi je pomoglo da vratim profil.
Kolega je isto poslao preko proxya pa cu vam javiti ako je uspio.

Vrijeme je za prelazak na drugu drustvenu mrezu, govorim za moj slucaj, web marketing.

Nisam pokusavao na ove gore mailove, ne znam ni da li su validni jos, znam da su pre bili, za sad ne znam, izguglacu sutra pa cu da vidim da li idalje rade, da li si dobio neki odgovor? Ove forme sto si slikao sam sve probao 100x.

@Ahmetspahic Hvala na informaciji, javi sta si uradio.

a u fejsbukovom ToSu piše jedan čovjek = jedan nalog

meni je jako žao što vam se to dešava, ali ako ste imali 10 naloga na kojima ste radili pitaj Boga šta … ne vidim razlog zbog čega se bunite … fejsbuk se bori protiv spama već duže vrijeme, meni je prije 5 godina otišlo 20ak stranica unpublish, ne smijem više svoj paypal na fb, domena blacklisted, nalog disablean … jesam li se žalio? nisam, patio sam 7 dana i okrenuo se drugoj platformi

Ne znam za druge, ali ja sam imao 1 profil, a ostali profili su od prijatelja i porodice. Svaki je koriscen privatno. Neki su korisceni za objave, neki nikad. Od svih ovih profila sto su otisli, za 2 ne moze niko da mi kaze da su krsila pravila nikakva kad nisu nikad korisceni za eksploataciju, matorci gledali news feed i to je to :joy:

ako je sve tako, pošalji slike vozačkih dozvola ili ličnih karata i vratiće ti … u mojoj familiji su petorici ugasili profile i svima sam govorio pošaljite vozačke i svima su vratili … u zadnjih godinu dana

Poslato sve, evo primer ja i ortak radimo adsense, za svaki slucaj ja postavio svog oca za admina, on oca i majku i ugasili profile. Za svaki profil poslat pasos, vozacka, licna. Nema odgovora, slali smo makar 15x.

ako su oni bili admini na stranici koja je objavljivala spam vijesti … ne znam šta nije jasno :smiley:

Zato sto odgovara uvek onaj ko krsi pravila a ne svi. A stranice sve rade i nema obavestenja o krsenju nigde

A uzgred ima tu i jos dosta administratora koji obljavljuju a nista im se profilima nije desilo. Ali moze samo da se nagadja

Danas mi je stranica unpublished zbog teksta koji mi je bio automatski obrisan Aprila meseca, zbog reci ( Milogorac ). Danas mi je stiglo kao resenja da je to govor mrznje i imam pravo appeal-a. Sreca pa je stranica manja, ali kakve sve gluposti se pojavljuju na fejsbuku i reci i slike, meni oborili zbog ovoga…samo cu reci cudno.

cia snajka cia …

Samo posaljes da opet urade provjeru. Meni je u zadnja 2 mjeseca doslo 7 prijava, u 3 se ne vidi ni sadrzaj, dvije cak i nisu moje, nego od druge stranice koje sam podijelila, u pitanju su slike: dijete i pas i par koji seta uz plazu, i neki video o padovima. Poslala sam natrag na provjeru, poslije nekoliko dana doslo je izvinjenje. I jos sam im pisala zalbu zasto mi uklanjaju lajkove za stranicu, recimo 200 ljudi mi lajka stranicu , oni isto toliko obrisu kao razlog" racuni sa sumnjivim aktivnostima. Tako da nmgu naprijed nikako, mislim da bas ne daju manjim stranicama da se sire.

Jedan zakljucani profil su mi vratili pre 3,4 dana. Poslali su na mailu na kome je fb i na mailu koji sam naveo kad sam slao licnu, vozacku itd, namerno sam stavio drugi mail. Jedino je to prihvatalo jer prepoznavanje prijatelja i komenrara nije radilo.

Evo sta kazu

Inace kazu link i kod za otkljucavanje istice 27. jula u 7:20 a profili su zakljucani 27. juna u to vreme. Sad ima sanse i da su zakljucani na mesec dana a ovaj je nekako vracen pre vremena, ko zna sta ce sa ostalim da bude

Je li uspio kolega preko proxya vratiti profil?

Profil i dalje zakljucan.
Danas je opet wave bio, zakljucali su opet moj profil koji sam bio vratio i od drugog kolege njegov privatni.

Majku im. Sta se desava