ChatGPT - jeste li probali?

1 Like


isti problem sa adsense imam

Zasto zaposliti Briana kad mos imati Chatgpt haha

To je zapravo ključna grana gdje će se razviti AI i putem koje će se pozicionirati praktički hijerarhijski iznad čovjeka.

Sudit će nam… provodit će nam zakone. … vodit će politiku društva.

Jako znanimljivo je da u ovo malo vremena što chatGPT postoji, da su stvari već krenule u tom smjeru.

Network error-a će naravno biti … pogotovo u početku. No sve ono kasnije, čovjek će biti puno griješniji od takve tehnologije i zbog toga će ispasti iz te “utrke” … za prijestolje onoga tko će nam krojiti i voditi zakone.

1 Like


Mozda ne odmah

9 Likeova

Dobar je, al mu fali malo… nigdje (FOTO) (SLIKE) il tako nesto :smiley:

2 Likeova

Instalirajte sebi ovaj dodatak na chrome:

@Mentolinho kako ide sa tvojim AI sajtom? ima li posjeta? jesi koristio expired domenu ili novu?

@anja1 Polako se penjemo prema gore. Zadnjih 10ak dana nisam nesto previse objavljiva. Trenutno je objavljeno nekih 130 clanaka. Isto sam ulozia nekih 3K$ u backlinkove cisto da zacinim to malo i da vidim dokle ce moci ici. Ja rjesavam clanke kroz GPT a onda mi moj editor kasnije rjesi gramatiku, doda slike i odradi internal linking.

Edit: nova domena, 70% USA promet

6 Likeova

Not bad :wink:
Sretno sa sajtom! Koja je niša ako nije tajna?

Gracias :smiley:

Sport niša, rekoh cisto da proban nesto novo

1 Like

Nismo ni krenuli, a vec ovakvi naslovi xd

1 Like

Jel istina, da google ne rankira tekstove koji su napisani od ChatGPT, da ih prepozna robot?

Koliko je poznato, zasad ih rangira.

Dokle će tako bit, ne zna se

Iako uskoro izlazi LaMDA od google, isto AI generator pa možda ni neće kažnjavat.

Vjerojatno još ni oni nisu odlučili hoće li slabit rangiranje AI textova.

Ne zna se još ništa, jer eo vidio sam u par zadnjih dana neke novopečene startupove koji nude servis provjeravanja tekstova na plagijate i AI pisanje, ne bi me začudilo da takvo nešto i google implentira u svoj algoritam.

Za sada je samo bitno da imas helpful content a nema veze tko ga je napisao, da li AI, ti ili netko drugi.

Ispada da je ChatGPT najlakše otkriti

ne znam kako pada na copyscape… mozda ubede jednu recenicu istu kao negdje drugo (ne znaci ni da je direktno kopirao jer je ta recenica prirodno napisana u datom kontektu, tj mogao sam je i ja licno napisati) i onda zbog toga “pada”

Imam Grammarly checker, i koristicu copyscape, ako prodje oba, uz male izmjene, ne vjerujem da ce biti nekih problema

Najbolje rješenje ako se radi ozbiljno bi bilo.

Jasper pa malo provrtiti kroz neki dobar alat za parafraziranje pa human facts checking i onda provjeriti još u quetext-u ili u originalityu jel prolazi.

Puno alata i puno vremena + ljudski rad.
Zahtjeva dosta zezancije ali vjerojatno još uvijek brže i jeftinije nego plaćat pisce za osrednje textove.

Ili deri sa chat gptjem pa dok traje, traje…