ChatGPT - jeste li probali?

Koja uzaludna borba otkrivati jel nešto pisao AI ili čovjek.

Jedina borba vrijedna truda je otkrivati jel nešto istinit ili lažan kontent. A tu će pomoći, tko drugi, negoli AI. :slight_smile:

2 Likeova


eo ga onaj sajt ai plus moj edit, nekih 60ak članaka čini mi se. al mi je muka više radit na ovom sajtu. baš mi se nešta sve gadi radit. gledam npr za neke stvari đe sam ja pretekao sa ovim ai člancima neke druge sajtove, đe se radilo pisalo bilo kreativno odvajao neko vrije i to za ove balkanske mrvice. tačno je besmisleno. i sad će poslije mene doći neko ko će sve to automatizovat, izručit tonu sadržaja, ako treba editovat i nema šanse da ne izdominira.

ko što rekog jedinu šansu za zaradu vidim sa baš masovnim spamom (prije neengleski no engleski sajtovi), ili jake domene ili dobar sadržaj plus beklinkovi. ali nije da me neki entuzijazam grije da ću zarađivat od sajtova za 3-5 godine

Koliko rece da ti treba da editujes clanak? Jel znas mozda koliko otprilike procentualno izmjenis?

ma treba ukupno vjerovatno 25 min i to ako žurim, a vjerovatno i više ako ne letim i ako je već to četvrti peti članak koji objavljujem. procentualno izmjenim sem translejt grešaka još cirka 15-20%. ali zavisi od članka do članka, neđe i više neđe manje. uglavnom dodam još svog teksta, nekad obrišem ai višak jer zna smarat, neđe dodam i poneku grešku u pisanju, neđe uduplam slova, neđe neke lude moje konstrukcije kojih se ai ne može sjetit, neđe niš ne diram kad se smorim.

E vidis, tako i ja otprilike nesto radim na ovim neki AI sajtovima, mozda izmjenim nesto vise… Kako sad radi AI, ne vjerujem da neko moze napraviti mass spam a da to valja i da ne popusi penal neki na kraju, pogotovo na engleskom. Dokle god se ispravljaju greske, i mjenja se nesto, to bi moglo valja.

Mozda ce bit problem za par godina kad AI bude jos bolji, al msm se isplati idalje pravit ove sajtove. Sad prije puta planiram zapocet 10-ak sajtova, probat odradit 100-njak clanaka, i onda tokom puta dodavat 5-10 sedmicno kako kad. Cucemo se na jesen da vidimo dal ce biti vajde od njih

Prodajes li taj sajt kad ti je vec mrsko radit ?

naravno da prodajem. svaki moj sajt je u skoro svakom trenutku na prodaju.

OpenAI izbacio AI detector.

Isprobao sam ga sa par textova i onako. I nije nešto zasad.

Napisi cijenu u DM ako zelis… mozes i link i poslati ako zelis…

https://www.google.com/amp/s/www.dazeddigital.com/life-culture/article/58085/1/who-needs-journalists-when-you-can-get-chatgpt-to-do-all-the-work-buzzfeed-ai%3Famp=1

Krenuli otkazi u buzzfeed-u :rofl::rofl::rofl:

Cool search engine: https://neeva.com/

Križanac između ChatGPTa i Googlea

2 Likeova

Evo danas i ja prvi put testirao i fino radi. Medjutim, sada kada sam krenuo istrazivati dalje za svaki upit dobijem ovu poruku:
An error occurred. If this issue persists please contact us through our help center at help.openai.com.

Jesu li ovo optereceni serveri ili sam ja dostigao neki limit?

Libija kao država nije podržana :joy:

3 Likeova

plaše radnike da rade jeftinije i da misle da su lagano zamjenjivi

Realno za tu firmu i jesu cijela priča je oko šprdnje :smiley:

Pokusaj da obrises kolacice…

Počinje pretplata, zasad samo u USA: Introducing ChatGPT Plus

Pa ako je samo $20 mjesečno to je ok.

Nije vezano za ChatHPT al pošto (još) nemamo neku generalnu AI temu…

MusicLM je Googlev AI eksperiment sa umjetnom inteligencijom i glazbom. Nažalost, naznake su da će i ostati samo na tome zbog problema sa autorskim pravima.

Ali definitivno je zanimljivo za pogledati/poslušat što može: MusicLM

Baš čitam kako je ChatGPT u 2 mjeseca preša 100 miliona aktivnih usera što ga čini brže rastućim od TikToka. :wink: