ChatGPT - jeste li probali?

Koliko easy u smislu KD? Manje od 10?

Manje od 10 cega? :slight_smile:

ahrefs, keyword difficulty. Od 0 do 100. Do 10 je lako, do 30-40 ima ŝanse na duže staze. Preko 50-60 ni ne pokuŝavati.

To nikad ne gledam, masina nikad ne moze da ti kaze tezinu nekog KWa, sam pogledam sta rangira i na osnovu toga odlucujem. Ahrefs ne koristim vec neko vreme, od kad su smanjili broj upita.

1 Like

kako 10000 jel preko apija pa plugina ili tako nešta?

meni se ne čini da guglu nije neka razlika kod npr domaćih sajtova jel ai članak za ocjenu 7 il 8 ili 9.

A jbg, znas i sam da je G kao bijesan pas, ne znas kad ce te ujest, al sigurno da kvalitetan clanak nece odmoc, a razlika u kvalitetu je ogromna i moglo bi doci kasnije do izrazaja.\

Do kraja maja cu imati pripremljen format za sve sajtove sto radim (u teoriji mogao bijh s time uraditi i 20k) i samo stancam sa 7 profila na chatgpt… dnevno mogu preko toga nastancati (za efektivno oko sat i po posla) oko 100-140 clanaka… i onda jbg, treba jedno 3 min da se svaki od clanaka objavi. Uglavnom, za 5 mjeseci (malo vise) mi se cini sasvim realno objavit 60 clanaka u prosjeku dnevno

meni to djeluje ko kad sam ja prije nekih 12-13 godina ručno embedovao adult videe na moje sajtove i thumbnaile skidao pa uploadovo ručno

ja neki dan naštancah i objavih 40+ članaka na ljubav org u toku tog dana, pošto onaj na engleskom zakucan na 0. čisto nešta da radim, ali nekako mi je besmisleno to, pogotovo za domaće. to jeste ne samo besmisleno no čini mi se neisplativo ili minorno isplativo

Ja vec radim prevode za ove sajtove… sad cu samo raditi i direkt s GPT. Ako su oni prevodi sljakali, mislim da ce i ovo… a dobicu 10,000 clanaka za cijenu 300

da ide kod nas sve. vjerovatno i po većini drugih neengleskih jezika. primjetio sam kod nas baš mizeran broj domaćih sajtova pa nije ni čudo što sve rangira što se napravi i što i oni ruski prevodi rangiraju jer bukvalno nema gugl šta ponudit.

međutim mora se kod nas napravit baš masa a nekako mi se to ne mili ručno radit.

sad radit neke isplatljivije jezike od ovih ođe bi se moglo, štaviše trebalo, no treba malo vremena dok se uđe u to šta i kako

jesi monetizovao neki skroz AI sajt sa adsensom?

ovaj moj ljubav org je komplet sve direkt chatgpt i pexels slike. nema prevoda no upiti na našem i kopi pejs. i bacam svega da vidim šta se lijepi

1 Like

radis sa 3.5 i sve to rucno? Koliko si clanaka objavio do sad?

da ova fri verzija chatgpt, i da ručno sve. objavio prije nekih 40-50 dana 50ak članaka i sad neki dan 50ak, 107 ukupno.

jesi neki ai sajt ti monetizovao? ako jesi kako?

nisam jos ni napravio nista, tek sad krecem, nekidan dodjoh s tajlanda

za to tvoje bi mozda bilo bolje kad bi potrazio neku automatizaciju kad vec tako radis… pa objavis par hiljada

Uf, skroz nelose za sajt bez backlinkova…

Jel moze vise ljudi s razlicitih IP adresa biti istovremeno ulogirano u jedan ChatGPT racun? Postoje li kakvi limiti?

pa da trebala bi neka automatizacija. mada ovako ide malo veća kontrola šta je objavljeno

može kod nas sve, malo sam krao long tail keyworde sa nekih domaćih sajtova mada nisam uopšte provjeravao težinu no po osjećaju

ja pojma nemam. ja imam dva gugl naloga na laptopu i koristim preko njih ovaj free chatgpt, takođe preko https://poe.com/ može se do unedogled besplatno koristit chatgpt 3.5 i još neki AI neko skroz besplatno, neki su ograničeni na par dnevno

ChatGPT4 je limitiran na 25 poruka unutar 3 sata … sad jel još dodatno provjeravaju koliko IP adresa se spaja, nebi znao.

Moze… Ali ne moze generisati dva odgovora u isto vrijeme

Nagodinu u ovo vrijeme će biti milijarda novih sajtova. Ništa se neće isplatiti raditi. :smiley:

Ja imam 6 chat gpt plus profila i kontam uzeti još 4 na ljeto pa štancati tekstove do kraja godine… Ako bude koji klik, nastaviti raditi. Ako ne, bataliti sajtove i tražiti posla. Ko će džaba raditi… :sweat_smile:

2 Likeova

Probao, super “alat”, no ako ne znaš postaviti pravo pitanje, i provjeriti odgovor, badave.
Ispravljao sam ga više puta, no eto i zahvalio se na pomoći.
Definitivno je bilo od pomoći. Ja bih rekao super alat za brzo učenje, i popunjavanje rupa u znanju.

Uvijek ih ima, ali ko zna da radi za njega to nikad nije bio problem. Ulaži vrijeme u učenje, a ne u spamovanje…