Chernobyl - 1986 - Smak Svijeta

Haha, pa cuj, vrti se, ima u rijeci vjetar, pa se poveze sa strujom, pa strujanje vjetra i dobi se propuh. Propuh je kljucna rijec, ako postoji i 1% sanse da proizvodi propuh onda je kobna za ljude na ovom podrucju. Ja zivim na selu i taj propuh je kriv za sve osim za rak, a mozda oni koji su i dobili rak krive i propuh…

1 Like

Čekam treću epizodu. Danas odgledao prvu i drugu. Naravno HBO.

Gdje sam bio tada? Doma.

1 Like

Preko cega ste gledali ovo?

http://hbogo.hr/

5 ojra mjesečno i gledaš iz videoteke što imaju u ponudi. Ima i novih i starih filmova, serija.

1 Like

Pogledao 2 epizode, odlicna mini serija. Jedino sto ne mogu prezalit- volio bih da su pricali engleski sa jakim ruskim akcentom cisto radi atmosfere (kao npr metro 2033 samo bolje)

Eh bogati sad bi ti htio da Svedjanin prica Engleski i to jos sa ruskim naglaskom. Sretni smo sto barem zna engleski, haha

Nije ruski naglasak tesko naucit, a atmosfera bi bila 10% bolja da je tako bilo. Tako da mi jeste zao zbog toga, al serija je idalje odlicna. Zasluzna sto ce hbo sad dobijati cenera od mene svaki mjesec :smiley:

Pozzz jel izašla serija na tv ekrane da se može pratiti preko nekog kanala

Nije direkt odgovor, al predlozio bih ti da se registrujest na hbo, imas mjesec dana besplatno, ne trebas dalje placat… a onda preko kompa mozes gledat na tvu… sve s prevodom naravno :smiley:

Mislim da ide na HBO2… gledao sam, toliko mi je dobra serija da nisam niti primjetio na kom je HBO kanalu bila :slight_smile:

Ako gleda HBO, ima li jos ista da bi predlozio pored ovog?

Game of Thrones, True Detectives sezona 1.

Ne gledaj game of thrones. Toliko ces zavoljeti seriju da ces na kraju hebat mater svima nakon sto pogledas zadnju sezonu. Ja sam svake godine skidao full hd epizode i spremao, nakon gledanja zadnje sezone sve sam izbrisao i zalim sto sam je pogledao uopce.

Generalno jeste malo zbrkana ta poslednja sezona, ali ne moze serija da se zavrsi po svacijem ukusu. Zar kroz sve sezone nije bilo neocekivanih stvari, pa tako i u poslednjoj sezoni jbg.
Priznaj da ti se srce slomilo kad je John zario noz u “Zmajevo” srce :smiley:

Tu sam imao hrpa reakcija tipa koji qurac se dogodio, iza toga jedno 2 sek kasnije opet koji qurac se dogodio jer je nakon 2 sek ona mrtva, znaci cijela scena je preglupa. Onda dode Drogon i nista… wtf? Ubij ga…

Serija mi je super osim zadnje sezone, ALI sto mi je nedostajalo kroz doslovno svaku epizodu je povijest. Znaci da povijest ide redom, da se zna sto se dogada i sto je prije bilo. Ovako se u s1e1 spominju zmajevi i onda tek u s1e10 vidis zmajeve. Ovo je jedan od jako puno primjera. Bilo bi bolje da su napravili 10 sezona kako treba, cak i 11 da se bas zaokruzi cijela prica, tj prica koja ide od pocetka do kraja, a ne cik cak i nazad pa naprijed.

Sada se spominje da ce se raditi serija koja ce isto biti u westerosu bez targeryana, zmajeva itd, znaci uglavnom, prvi ljudi, nightking, djeca iz sume mislim se koja glupost.

Da znas 5% povijesti serije, sto je autor s time zelio reci, sto si zapravo vidio u seriji i zbog cega, moras iza svake epizode ici na njihov jubito kanal i viditi sto pricaju.

Ovo mi je nagore kod amerikanaca (da reci cu “amerikanaca”), jer znaju napraviti jako dobru seriju i film i sami kraj us3ru do kraja, tipa walking dead ili film den of thieves, pa mislim se ako imas 1 detektiva s jedne strane, a s druge imas profesionalnog vojnika koji u filmu ima dosta jak karakter, kako obican detektiv na kraju ubije vojnika? Zato jer je detektiv Gerand Butler?

Ja bi preporucio serije neovisno jeli hbo ili ne, ima za to thelegalbay:

Altered Carbon
La Casa de Papel
Origin

Slazem se da su mogli malo duze da je naprave i sa malo vise detalja. Pogotovu poslednju sezonu koja je nekako zbudzena brzinski. Ali generalno serija ko serija je ok.
Inace zmaj ga nije ubio zato sto je i on Targerijan. Poruka koju je zmaj poslao je za mene mozda i najbolja stvar koja se desila u poslednjoj sezoni. Topljenje prestola i poruka ebao vas presto i vlast.

2 Likeova

Game of thrones 8 sezona a nisam gledao nista… a vidio gomilu spojlera na kraju nenamjerno :smiley:

Koliko sam skontao u 9 sati pm izlazi cetvrta epizoda ET… Da je malo ranije mozda bih i ostao budan dan pogledam odmah :smiley:

Nemojte nikome reći, ali nisam gledao nitijednu seriju GoT :slight_smile:

6 Likeova

Cetvrta epizoda blago razocarenje :smiley: