Čini mi se da ovakve stvari jedino mene šokiraju 😔

Ovo sam dobila preko whatsappa od kolege s posla i gotovo mi je pozlilo s čime se ljudi šale…mislim da je humanost kod nas potpuno nestala…

2 Likeova

Ovo sam stavila u gornju kategoriju jer nisam znala što bih drugo, iako mi se i kategorija čini neukusnom…

I kaj bi sad htjela? Meni je slika bas smijesna… Malo crnog humora dobro dodje, ljudi se lijece na taj nacin…

Koji ljudi? Njeni roditelji? Da se to dogodilo u tvojoj obitelji tebe bi to liječilo. Da li se tako ljudi sprdavaju sa smrti Šabana Šaulića ili nekog drugog.
Ta je djevojka izgubila život na najstrašniji način i tebi je okay takvo sjećanje na nju?
U redu. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Moje je drugačije od tvojeg.

2 Likeova

Hoces reci da njena nemoze tugovat zbog ovakvih sala :smiley: ?

Salu na stranu…

Bombardiraju nas svaki dan sa nekakvim katastrofama, smrtima i uzasima. Ako se necemo ljecit smjehom, onda cemo svi otic u ■■■■■.
Sale nisu problem u ovakvim situacijama, razvlacenje tragedije danima po novinama je. Da se suti o tome i sala ne bi bilo.

1 Like

Ne. Nego da će kad-tad vidjeti što su drugi postavljali i koje viceve su pričali dok se njima rušio svijet…
Ne znam, možda sam ja ipak malo demode :slightly_frowning_face:

Ma zezao sam se. Kuzis, njena obitelj ju je krknula, pa sumnjam da im sad bas sale smetaju u tugovanju…

1 Like

Neznam tko još čita te novine i portale. Ja portale niti novine uopće nečitam niti me zanimaju. Kada znam da stavljaju kvazi poznate ličnosti i vijesti gdje plaše narod.

Zašto nestavljaju u novine i portale stvari kako pokrenuti vlastiti biznis, natječaje za eu fondove i takve stvari. O tome napišu jedan članak. Ali bitno da je deda toni i ova iz međimurja već tjedan dana na svim vijestima. Svaki puta kada sam u tramvaju ljudi čitaju dedu tonija i ove iz međimurja.

P.S.
Kako mi možemo utjecati na ovo iz međimurja jedino da imamo neki vremenski stroj pa da se vratimo unatrag pa da kažemo nemoj biti u kući taj i taj dan. Žalosno je ali kako mi tu možemo pomoći nikako.

Okrenimo se budućnosti. Bolje da se stavljaju natječaji za eu fondove, investicijske fondove, Venture Capitalse i takve stvari.
O takvim stvarima malo pišu u regularnim novinama.

Ima jedna tema na forumu u čijem pokretanju je iskorišten samo jedan od milijardu svakodnevnih potvrda da naslov te teme nije promašen :slight_smile:

Ja sam samo htjela reći da je to dijete bila djevojka sa snovima o kojima nitko ne priča, djevojka koja je jednom trebala biti majka i žena, mlada cura koja je otišla u veliki grad…
A sad o njoj svi pričaju kao o “o onoj koju je krknula njena sestra” i šale se u vezi načina kako je umrla😔
Ne znam, ne mogu to prožvakati…ne znam se baš dobro izraziti

4 Likeova

Sve mi je jasno. To si u pravu. @Martacroata
Ja sam još samo nadodao pogled na novine.

1 Like

I ti si tu u pravu. Samo senzacionalizam na sve strane.

Stvar je da u novinama rade pritistak da smo zaostali za drugim zemljama u svemu i da uvozimo sve i svašta što je istina.

Zašto neprokrenu priču i približe narodu kako da otvore svoje obrte, OPG-ove ili što god i koji svi natječaji postoje za uzet sredstava iz eu fondova. To bi trebala biti top 1 vijest a ne dida toni i ostale stvari.

Naravno onaj tko pratit sve to i zna. Ali netko tko nikad se s time nije susreo s ovakvim načinom bi ga poktaknuli da o tome počne razmišljat a ne o kvazi influencerima.

Nekom izgleda paše ovakvo stanje zato to ni nestavljaju u novine i portale.

1 Like

Nisi ti demode, a takve objave šokiraju svaku normalnu osobu. Ljudi ne razmišljaju kakve se stvari mogu njima dogoditi, i kakav crni humor im život sprema.

2 Likeova

Crni humor se mora pazljivo koristiti ocito tvoj kolega s posla nije pazljivo koristio humor, a i vise si saznala o kolegi s posla s ovim crnim humorom nego sto taj crni humor uopce znaci. Dakle ako je tebi pozlilo onda postoje samo tri razloga:

  1. kolega s posla te uopce ne poznaje niti razumije
  2. jako te dobro poznaje i razumije i s ovim te htio zbaciti s takta
  3. kolega sposla je niza razina energije koja umjesto glave ima poklopac da mu voda ne pada u trbuh dok kisi

Crni humor moras koristiti s ljudima koji te poznaju, koji ce ga razumjeti. Osobno mislim da crni humor nije za novine i to mislim crni humor ijedne vrste. Niti je crni humor online, moze te dovest samo u nevolje…

Mislim da su sva tri razloga u igri u ovom slučaju :thinking: