Citanje tudjeg Vibera, kako je realno?

Nije bas tako naivno, obrezano fino sve. Mislio sam i ja da cu tako skuziti odakle je poslato, ali nije bas naivno.

A to je taj trenutak kljucni jer bi primjetio noc prije da se nesto dogadja, a i poznavajuci je znam da je to tad saznato.

znaci ona je imala info o vise razlicitih chatova, jedan od njih je bio kompromitujuci za tebe, jel ona nesto saznala lose za jedan ili je generalno samo lose sto je imala te podatke ? ili su svi bili losi odnosno vezani za vas odnos ?

Svi su bili losi za nas odnos. Zato kazem otpisana je cinjenica da je neko namjerno poslao.

da, totalno se nepoklapa da neko zeli da vam srusi vezu

Prosto mi je nevjerovatno da tako neko od nekuda moze fakticki klikom tome pristupiti i imati preglednost.

jel imas sifru ili ono na prevlacenje, recimo jedan scenario, da ona ima kameru u svojoj sobi ili u dnevnoj i da su snimljeni tvoji pokreti ruke ili direktno ili indirektno, jednostavno ako tako pazis na telefon, prosto je izazov da ti se provali sifra

Ima sifra i finger. Sifru je bukvalno nemoguce pogoditi jer se radi o maksimalno znakova sa velikim i malim slovima, brojevima i tackama

I to svaki puta kucaš kad koristiš mob?

Ma ne, fingerom otkljucavam.

Pa koji mob ti imas? Na androidu ide otisak ili sifra koja je brojcana do 6 brojki, uz to obavezan si jednom u tjedan dana upisati sifru jer te to trazi mimo otiska i taj put ne mozes otvoriti samo otiskom. 99.9% sam siguran da nije provaljeno u mob jer je to danas skoro nemoguce bez puno znanja nego da je ili netko poslao ili je znala sifru.

:joy:

Al si se ti upetlj’o.
Zar nije lakse reci - jeste, jesam jeo sam g…, radio sam to i to, jer sam bio slijep pored ociju

2 Likeova

Ne trazi mi uopste to radi se o samsung uredjaju.

Sifra je na max znakova, a ukljuceno je otkljucavanje finger ili lozinka kad se zaprlja ili mokre ruke kucam sifru ako je bas hitno.

@Kosana a nije to sad bitno, pogrijesio sam ja i to je to, bitno mi je sto je neko pristupio ovome i narusio mi privatnost. Pored tih razgovora tu su razgovori s prijateljima, rodbinom itd.

salim se malo, izvini… :grin:
Ja mislim da ti telefon i nije bio zakljucan. Nekako mi sto najjednostavnije i najlogicnije. Ostalo su vratolomije

Ma jeste :joy: Pa ne bih razbijao glavu itd. To mi i jeste strasnije da je tako jednostavno.

Jer bi bio onda i whatsupp kritican i messenger, galerija, sms i svaki pozivi. Ovdje se radi samo o Viberu

Npr. Da dam ti ja na mjestu cure… Pa po toj tvojoj lozinki bih odmah znao da me varaš, i radiš mutno… Pa jbt ko još koristi lozinku veću od 6 brojeva…
Ha ha šalu na stranu
Sigurno te nekad “namamila” da tipkaš lozinku a ona imala neki mob namontiran da te snimi…

Hahaha ma nema sanse ni da ni snimila tu lozinku. Prosto i to je nemoguce i davno bi onda isplivalo.

I i ne bi sigurno pravila scren kod mene, pa slala sebi pa sve to pobrisala u 7 minuta haha…nije to.

A onda se zapitaj šta radiš na wc 7 min???
Ajd neću te više spamat

2 Likeova

Viber skriveni chat, pametna opcija. :smiley:

Slazem se da je jedini nacin da ti je instalirala neki fazon kao viber spy, malo nerealno da nikad nisi dao da pridje telefonu. Ja izbegavam maksimalno, ali opet dam po nekad, zato imas hide chat i slicne opcije ili brises odmah chat. xD

Nema opcija da je ona nekog nagovorila da se dopisuje s tobom da te kao testira? Ili da si davao fon nekom drugom tipa drugaru ili nekoj zenskoj pa da je on to odradio?

Makar instalirao spy, uvek mozes preko nekog zajednickog prijatelja da pokusas da iscupas kako je dosla do toga…

Da nisu fejk profili koje je ona napravila? :sweat_smile:

1 Like