Citanje tudjeg Vibera, kako je realno?

Ma i meni je nerealno zato sam i otvorio temu. Mi kao se u ovo razumijemo a niko ne zna evo kako to uraditi.

Nije me niko navukao ovu su osobe koje ja znam, ona s njima nema kontakta.

A nisam bukvalno nikad dao mobitel jer ima svega od slika za stranice a ja sam u adultu datingu ko bi to objasnio.

Saznao sam ne radi se ni o kakvom spy alatu vec nadleznin osobama koje su otvorile. Strasno…u kakvoj ja krucevoj drzavi zivim

elaboriraj ovo molim te !
EDIT: navedi državu, možda smo u istom organu :wink:

■■■■ te. Viber poruke su enkriptovane. Ne moze ih nadlezna osoba presresti i vidjeti, cak ni Viber sam, a kamol dobiti screenshot.

Ako ima screenshot imas neki malware ili spy instaliran.

https://help.viber.com/en/article/viber-account-security-and-encryption

Ova tvrdi tako…

nece reci, pocinila sam krivicno delo sama, nego ce ovako ubaciti UDBU i nesto protiv cega ne smes da se boris.

A sto se tice tih 7 minuta, ti si otisao i vratio se, i ona ti je tada sve rekla i pokazala ?

1 Like

slučaj od prije cca pola godine… unuka (ili šta već) od pok. Džemala Bjedića tragično ubijena… i sad uz sve pare ovog svijeta nitko nije mogo probiti šifru niti na bilo koji način doći baš do vibera gdje su bili"ključni dokazi" … samo u njemačkoj stručnjaci uspjeli probiti šifru moba i doći do vibera ito im trebalo 20 dana…
djeca u prvom osnovne znaju da enkriptovane poruke nitko nemože presretati i sl…(bez programa na uređaju)
e vala si ti sada ■■■■■ ovu temu, valjda zato što si dugo na wc, de malo skrati sranje sa 7 na 3,5min…
ahahahahaahahahahahahahha plačem

2 Likeova

Laže. 20 karaktera…

1 Like

Znači jednostavno je tvoja cura na neku foru instalirala neki spy program na tvoj telefon. To sto ti mislis da je ona informaticki nepismena to je tvoj problem, jer jednostavno drugog nacina za to nema. Nije nitko “presretao poruke” pa to onda dekriptirao jer to nije samo tako.

1 Like

Kaj si ti pao na glavu? 🤦

1 Like

Ne radi se o ubistvu pa da nadležne osobe imaju pravo za takvo nešto + za to im treba tvoj telefon + tu je enkripcija.

1 Like

Viber može. Zato što to piše u "uvjetima korištenja. Ako dođe do bilo kakve potrebe zbog nečega, viber će surađivati sa svima. A da bi surađivao, potreban je sudski nalog.

Drugo , content koji se šalje preko vibera, ne bi se smio prosljeđivati dalje.

1 Like

Nisam se dobro izrazio. Viber može vjerovatno pristupiti nalogu pa tako čitati poruke, ali da ih presretne i onda čita ne može.

2 Likeova

Ako sam ja dobro shvatio, poruke ie poslala osoba sa kojom si se dopisivao?

Pa naravno da ne znamo jer bi to bila rupetina u sigurnosnom sustavu aplikacije i samog androida. Sve što su ti kolege pretpostavili ti odbijaš na prvu, a tražiš sigurnosni propust u najpopularnijoj aplikaciji + OS-u . Po svemu napisanom, djevojka ti je jako informatički pismena, ili je našla nekoga tko jeste.
Fingerprint se može otisnuti, ovisi koji je Samsung u pitanju (senzor)

nisam stručan ali mislim da nadležna osoba može pristupiti viber razgovorima samo ako ima taj uređaj u rukama

na novim verzijama vibera komunikacija se ne može presresti mimo zakona, barem tako tvrde ljudi

možda je potvrdila pozivom ili porukom ali je tu poruku ili poziv obrisala sa tvog telefona?

vjerujem da ti je uvalila nešto na telefon, možda ti je slala nekad neki link ili nešto, možda neka aplikacija ima bug

provjeri da li ti je aktivan developer mode ili neka slična sranja

1 Like

A nije da odbijam nego sagledam cinjenice koje su takve. Najradije bih opciju da je sama provalila tu sifru sama citala i cao.

Samo me interesuje jel realno da nesto takvo se moze odraditi od nekuda i to je sve.

kojim je putem ona dobila ssove tvojih razgovora? možda si nekad ukucavao šifru telefona a ona gledala odnekle, preko ramena šta ja znam hahaha

1 Like

Onda je bas frik ako moze ovu sifru upratit preko ramena :rofl::rofl::rofl: iako sam svaki put fingerom.

Ima screenove, sad odakle nemam predstave

1 Like

Ne mozes provaliti u viber poruke. Uz sudski nalog ih mozes dobiti od vibera, ali to je procedura koja vjerojatno traje dulje vrijeme i poruke se ne presrecu, nego ih viber skida sa svojih servera. A i razlog za tako nesto bi trebao biti nesto vise od moguce sumnje na bracnu nevjeru :joy:

Jesi vidio screenshotove? Po njima mozes vidjeti jel su sa tvojeg moba ili od osobe kojoj si slao.

2 Likeova