Citanje tudjeg Vibera, kako je realno?

Pa izrezani napisah gore…

Ne mogu biti tako izrezani da se nebi vidlo tko sto salje. Pa valjda znas sto si slao i po tome vidi jel je skinuto sa tvog ili drugog moba. Obicno je u aplikacijama desno tvoje, lijevo od posiljatelja i svako je svoje boje.

haha pa izrezan svaki gornji dio u fokusu su razgovori.

Znaci ovako

Koliko je puta ta zenska bila do tebe kad si kucao tu lozinku? Inace huawei ima nesto kewl (mozda ima jos netko) zvan private space, nekako za lakse shvatiti, 2 harda^^ Ukljucis i stavis lozinku neku koju ces zaboraviti za 10 sekundi, onda ukljucis fingerprint i otvaras otiskom prsta taj privatni dio gdje stavljas aplikacije, slike, itd sto hoces, kao da imas 2 moba :slight_smile:

1 Like

Vjerovatno se nekad desilo da sam ukucao mada sam pazio na to ali je bas tesko za preko oka zapamtit takvu sifru.

Ako je stvarno zeljela znati, saznat ce i saznala je, nije da mora zapamtiti odjednom lozinku. A pametna mala mozda nije ni pamtila, mozda je cekala da uzmes mob sa stola, a njezin mob u ruci i snima ti ekran preko ramena :slight_smile:

Znam za jednu situaciju gdje je djevojka otisla u BHTelecom (kod provajdera ako nisi iz BiH) i trazila isti broj ali drugu karticu, bez “Kartice i bez certifikata” počela je plakati to mi je sa posla i tako pristupila broju i momku ušla na fejs jer joj je trebao kod (da li je trazila duplu karticu ili sta vec ne znam). Al prekinuli su.

2 Likeova

:joy::joy::joy: to isto znam da moze ukinu jednu karticu dobijes drugo ali moras izjavu potpisati i dati licnu.

Ocekujem da krenu sad teorije zavjere - poslo 5G repetitor skrinsotove hehe.

Prosto - ili nisi zakljucao telefon, ili je provalila sifru.

1 Like

Hahahahha cipova me bil gates…

1 Like

Mozda ima fotografsko pamcenje

just saying :man_shrugging:

1 Like

Nekad davno sam živio s curom koja mi je bila fuk frend (ona mene volila, ali kao nije) …i pored nje nađem curu u koju se zaljubim. Toj novoj curi objasnim da mi ova ništa ne znači…i da je pitanje vremena kad cu imat priliku odselit. Fuk frendici sam se naravno pohvalio sa novom curom.

I sad meni ta fuk frendica kaže da ju je ova moja nova cura počela malretirati sa pozivima…prijetiti joj se itd. Meni nevjerovatno, cura bila dobra ko kruh i kunila mi se da ju nikada nije zvala. No ta fuk frendica kao dokaz je iznjela što joj je ova govorila…i ono stvarno imala čvrst dokaz jer je znala gotovo sve razgovore između mene i nove cure…a nije mogla drugačije saznat nego da joj je ova stvarno rekla.
I sad ja opet toj novoj curi kažem da se smiri…da nema potrebe da ovu zivka…a ova mi se kune da ju nikada nije zvala.
I sad ja zakljucio da je i ova vrag kada me tako laže u oči i pukne sve to.

10 godina kasnije saznam da je ta fuk frendica imala frenda u t-comu i da je preko njega pristupila svim mojim porukama…i tako je sve znala.

Pa si ti misli. :slight_smile:

Btw. tu drugu imam danas na fejsu, uredno udata, pristojna, obitelj…stvarno izgleda i danas dobra ko kruh. :slight_smile:

1 Like

cuvao si telefon kao dedino nasledstvo, prosto te mami da provalis iz ciste znatizelje, sigurno joj je jedini cilj u zivotu bio da ti udje u telefon .

3 Likeova

limenka, reci im, lako za slike, vazno je da nije uzela bitcoine :stuck_out_tongue:

2 Likeova

koja aplikacija? obicne sms poruke?

Prvo ovo sto imas kao screen shoot kako si napisao da izgleda uopce ne izgleda kao screen sa vibera. Dobro te je netko pitao kako izgleda screen shot jesu li oni baloni ljubicasti u kojem je tekst lijevo ili desno.

Ovo sto si stavio izgleda kao da je ona prepisala poruke u notepadu.

A drugo imas li slike i ako imas mozda mozes vidjeti kad su napravljene i gdje screenshotane iz metadata podataka.

Jep jep…obicne poruke. To je bilo vrijeme prije aplikacij…mob je bio Sony Ericsson k750 :slight_smile:

To mozes napraviti samo sa sms porukama, sve sto ide preko aplikacije, nema sanse.

Ma jasno…samo velim kako meni tada nije u ludilu palo na pamet tako nešto da je pozadi. Još ako cura namjerno iskrivi priču…

Ja bih sa tim telefonom ovako

2 Likeova