Cloudflare i T-com problemi sa sporim loadom sajta

Ima još netko problema s Cloudflareom danas?

Meni sajtove koji su na CF jako sporo otvara, ukljucujuci i WM forum.

Takodjer, ne mogu otvoriti ni njihovu glavnu stranicu:

Ovo traje vec nekoliko sati.

Meni izgleda sve u najnormalnijem redu,
uključujući naš Forum i Cloudflare.com. :sunny:
Spajam se preko Bneta, a danas je bio neki pad Carneta, jutros…

Ja sam na T-com-u pa moguce da je do njih…

I meni je sve normalno, ja sam na Tele 2 pokućnom internetu.

Ja se sad spajam preko proxya, inace se ne mogu uopce spojiti. Ima tko da se uspjesno spaja preko t-com-a?

Evo ja se spajam, jesi probao IP reset, ugasis upalis modem?

A jesam svasta probao vec, jos mi samo preostaje da na zovem t-com ali sam siguran da ce mi se javiti netko tko mi nece moci pomoci.

Jel ti otvara ovo npr:

https://www.cloudflare.com/a/login

Ja to uopce ne mogu otvoriti, dok forum jos nekako i uspijem.

t-com u tabu pise ime sajta, ali ide loading i nikako da ucita sajt. Jbga ja na kompu imam google dns, sada sam pokusao preko moba (wireless) isto loading…

U kojoj regiji Hrvatske zivis?

Ne otvara cloudflare login, T-Com govno ne radi kak treba, zato mi danas i fiverr stekao.

I sto sad?

znam da digital ocean ima problema:

https://status.digitalocean.com/#

Network Connectivity
Our engineering team is investigating reports of DNS connectivity issues while using the Google resolvers. During this time you may experience intermittent or no DNS resolution for some Droplet while using Google resolvers. We recommend trying other resolvers at this time.

možda je isto i kod cloudflare

Ja već mjesecima pokušavam da skontam zašto mi se sajtovi sporo otvaraju, kontaktirao hosting, mislio ga i mjenjati, kad javlja mi hosting mjenjati će IP servera, tako da ako imamo cloudflare znamo da ćemo morati mjenjati. Kontam ajde da ne bih bio nedostupan vratiti ću se na originalni tako da ne moram updateati cloudflare, kad instant brzina se vrati na normalu. Nikada više cloudflare :D.

Također imam isti problem preko HT mreže na mobitelu

Imam isti problem od danas 2-3 ujutro… Stranice se jako sporo otvaraju a neke dijelove nemoze ni učitati. Zvao sam t-com resetali su sve restartali itd, onda je došao tehničar pokušao promijenit modem… Ali i dalje ne radi… Živim u okolici Rijeke , spojen na T-Com . Što učiniti ?

Jel ti se koji od velikih portala ne otvara?

Pitam jer cu ja sad zvati t-com pa da im dam najbolji primjer.

Isti problem, zvao T-Com gospodin me odmah otpisao s obrazloženjem da ako se mogu spojiti na Internet, to nije njihov posao.

Cloudflare.com mi ne otvara uopće npr.

Pa sve samo vrti loading do besvjesti … imaš popis stranica koje koriste cloudflare sve od reda … otvaraju se nakon 10-20 min jedva i ne u potpunosti . Ja od stranica koje mi sada ne rade koristim cs.money i opskins.com , i jedna i druga se jedva otvaraju , probao sam i fiverr i clodflare … ista stvar…Javi molim te šta su rekli , nije prvi slučaj danas nas je vec dosta zvalo ali oni se prave da nije njihov problem

Ja sam testirao i jedan fajl otvorio direktno s t-coma gdje se loadao u 1 sekundu, a isti fajl s cloudflare-a se loadao 20 sekundi. Isti fajl s cloudflarea sam loadao i preko tele2 i loadao se u 1 sekundu.

Ja sam kontaktirao CF al su me otkantali… a vjerujem da ce tako biti i s t-comom sad kad ih nazovem.

Update: t-comu sam poslao mail, a cloudflare me trazio da napravim tracert pa sam im poslao rezultate iz kojih je vidljivo da nesto nije u redu.

Meni CF login radi normalno, kao i 2 sajta koja idu tom rutom. BiH Telemach

meni sve odlično, bih mtel