Cloudwokers iskustva?

Pa sto ne proveris?Svasta

Pozdrav, molim te pomoć, prijavio si i platio poreze i doprinose ? Koliko ?

Jeste li prijavili poreze i doprinose i platili ?

Ja nisam nista, mozda od sledeceg meseca

1 Like

U Hrvatskoj pola zarade treba dati državi…mirovinsko…zdravstveno …porez

Isto je i u Srbiji,ali ja cu odugovlaciti koliko mogu

1 Like

Pozdrav, jel se možemo čuti u inbox ?

Cao vidim da imas iskustva sa ovim pa sam hteo da te upitam da li mogu da te tuze ili tako nesto slicno ako korisnik tuzi firmu?.U ugovoru stoje nesto tipa 5000e i tako to.

Jedno pitanje:U ugovoru pise ukoliko klijent tuzi firmu ti snosis troskove,pa me intresuje na koji nacin ti mozes da pogresis uopste.I da li se desavalo nekad nesto tako slicno?pominju se nke cifre 5000e i tako to

Zanima me kako ide uplata na racun u Srbiji? Meni kad su hteli neki prijatelji da uplate pare na racun iz inostranstva nije moglo vec sam morala u banci iban i jos nekih lom papira da prilazem i rednica na salteru mi rekla da je bolje WU da koristim.

Kakvo je stanje sada?
Ja sam sad igrom slucajeva u potrazi za poslom, od kuce, danas sam naisla na njihov sajt, ne znam sta da radim…Vidim da su podeljena misljenja, kakva je zarada sada?

1 Like

I mene to zanima takodje…

Ja radim pola godine, dodatni mi je posao. Vidim da ima dva korisnika koja su jako zadovoljna. Menjala sam razne smene, sada radim od 3 do 7h ujutru malo više od dva meseca. Ne mogu da pređem 230 evra jer nema poruka. Ne znam zašto ne kažu koliko zarađuju, mnogo je radnika, a nema puno korisnika. U svakom slučaju, posao nije težak ako nemaš moralne barijere, tako da možeš da probaš. Kažem, kao dodatna zarada,odgovara mi, ali je mnogo radnika i nemaš pomoć. Žena koja je tim lider služi da te tera da ubacuješ smene, a ne da objasni na primerima šta treba i kako da animiraš. Sa te strane si prepuštena sebi. Upoznala sam još jednog kolegu iz Zagreba, njemu je isto dodatan posao pa mu odgovara.

Moraš da prijaviš kao zaradu i treba zemlja odakle novc stiže. Tako je u Komercijalnoj. Drugarici su u Mobi banci tražili ugovor.

Ne smeš da pokazuješ interfejs, podstke vezsne za rad platformi,jer se moderiraju razne platforme, ne samo jedna, sigurno si primetio. Na to se misli.

Malo je to para…Videla sam da je neko rekao da ne zeli da kaze koliko zaradjuje, pomislih zaradjuje dobro, pa da iskoristim, sakupim od toga pa ulozim u nesto drugo, medjutm, malo je to para…Verovatno nece biti ni toliko uskoro…

A vreme ide…Kao pasivna zarada nije lose, to stoji, meni treba mnogo vise,i za zivot uopsteno,i za ulaganje…Stetaa

Videla sam i ja, ili radi sa nekim od tim lidera ili laže. Niko joj ne zabranjuje da kaže broj poruka, a cena je 0.05 i 0.06evra. kad bi bilo posla, moglo bi dobro da se zaradi, ovako, samo mizerija, taman da platiš račune. Koliko sam videla osoba koja se hvalila zaradom je počela posle mene da radi tako da ova tajanstvenost je sumnjiva. U noćnim smenama možeš imati ponekad i do 60 poruka za sat, ali je i to mnogo. Po rasporedu vidim da dosta nas radi. U proseku ovakve agencije zapošljavaju do 30 ljudi, nas ima 25 po satu.

Pokušaj, možda imaš više sreće. Ništa te ne košta da tipkaš mesec dana i vidiš koliko možeš da zaradiš. Inače, plaćanje je korektno, odnos sa tim liderom takođe, jako ljubazna, ali nećeš dobiti pomoć tipa kako da se izvučeš i šta da pišeš. Pričala sam sa drugaricom koja moderira američko tržište, druga agensija je u pitanju. Ksže da njih tim lider svakodnevno sprema za moderaciju, daje primere, oni sugestije i rade kao tim. Ovde nije takva situacija.

Zdravo,evo da se javim,iz Srbije sam
Radim peti mesec vec. Prvi sam imala.oko 250e,drugi 400,treci oko 300,sad sam imala puno obaveza pa sam opet oko 200
Drugarica je u istom,ima 400-500 e svaki mesec. Vrlo.su korektni,ispacuju redovno. Pozdrav