Čuda se događaju na Facebooku

Malo gledaj tako stranice i naletim na jednu zanimljivost

Durex Hrvatska

U vrijeme pisanja ovog posta stranica ima 7.290.221 oznaka “sviđa mi se” i raste nevjerovatnom brinom svake sekunde.

post napisan u 01:55h

Bomeeeee, naraslo za 150 tisuca u 5 minuta :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

Mislim da su fejk lajkovi u pitanju, jer ovakav marketing mislim da nije moguć. Pogotovo ne na stranici durex hrvatska u 2 ujutro kad većina hrvata spava :smiley:

758 People Talking About This

Da, nešto tu ne štima :slight_smile:

1 Like

Ma mislim da su to fake profili koji izgledaju kao pravi, inače i ja imam tu mogućnost, a lajkovi isto rastu takvom brzinom…

Istva stvar s Durex.Srbija

Da, mislim da je to velika većina lažnih lajkova, a razlog je što je dosta popularan brand. Mislim da njima nije ni toliko bitna količina fejk lajkova na stranici, jer tako i tako većinu objavu plaćaju za prikaz ljudima, a s druge strane, mislim da se ni ne nadaju pravim lajkovima, jer velika većina ljudi neće lajkati takve stranice. Sve u svemu neznam, neću osuđivati bez dokaza, ali dosta mi je čudna ovakva brzina rasta lajkova…

EDIT: tek sad vidim da je ovo ista stranica, samo što na svakoj se prikazuje drugi link, drugo ime i druge objave. :slight_smile:

Meni se čini kao da spajaju sve pagese u jednu.

Da upravo to, i ovisno o tome iz koje ste države će pokazati ime, opis i objave za tu državu :slight_smile:

Narod shvatio da nam nista drugo ne preostaje, nego da se j*xemo…!

Hm jel to onda neka nova mogucnost koju fejs uvodi?

Mislim da za nas smrtnike to neće biti moguće nažalost.

2 Likeova

9,149,711 likes u 04:31

Jel netko zna kako napraviti taj redirect … ? @steelmaiden ?

Nemam pojma, vjerojatno je dostupno samo premium pagesima (onima s kvacicom).

A zna netko kako dobit tu kvacicu :)) ?

1 Like

Tu mozes verifikovati stranicu https://www.facebook.com/help/contact/356341591197702

Ja čekam tu potvrdu vec 2 mjeseca i sumnjam da će od nje biti.

9.984.923 izgleda sa su stali na ovoj brojci ili će večeras opet nastaviti. Pratimo uzbudljivo penjanje lajkova :wink:

Ima tko kakvih iskustva s time? Koristio sam onaj servis http://addmefast.com/ ali nije nesto brzo davao rezultate :slight_smile: … ima nesto brze … bolje ?

Platit nekome par objava na nekoj velikoj fan stranici to je jos jedna opcija ali nije free naravno.